پرنس ویلیام و کیت را انکار و ادعا می کند در مورد 'نورد کردن فرش قرمز برای هری, Meghan

پرنس ویلیام و کیت را انکار و ادعا می کند در مورد 'نورد کردن فرش قرمز برای هری مگان پرنس ویلیام و کیت میدلتون

توسط KETABKHOOOON در 6 مرداد 1399
پرنس ویلیام و کیت را انکار و ادعا می کند در مورد 'نورد کردن فرش قرمز برای هری مگان

پرنس ویلیام و کیت میدلتون دوستان به تازگی پا کردن و صحبت کردن در مورد ادعاهای ساخته شده در پرنس هری, و Meghan Markle کتاب در مورد آنها دوری دور از خانواده سلطنتی بعد از ازدواج.

سلطنتی کارشناسان امید Scobie و کارولین دیورند یکی از معدود کسانی که بر این باورند گزارش ساخته شده در هری و مگان را کتاب, با این حال, دوستان, وارث ادعای او و کیت را انجام داده اند و همه آنها احتمالا می تواند" به "رول فرش قرمز" برای Meghan.

آنها ادعا می کنند این زن و شوهر بود و حتی دعوت به Anmer سالن و همچنین در خانه خود در نورفولک در کیت شخصا پخته شده وعده های غذایی وگان برای شاهزاده هری پس از آن نامزد.

پرنس ویلیام نیز رفت و همه را برای شاهزاده هری قبل از عروسی باش و دعوت تعدادی از ستاره های هالیوود و همچنین حتی ساقدوش عروس و pageboys به بزرگداشت روز بزرگ در تاریخ است.

"این کاملا اشتباه است که نشان می دهد آنها صحبت نکردم و ساده اشتباه می گویند Cambridges نیست, استقبال," دوست از royals گفت: ایمیل های روزانه. "چگونه می تواند به شما می گویند آنها نبودند گرم و یا استقبال از زمانی که آنها میزبانی Meghan برای کریسمس او را دعوت به خود را کاملا خصوصی خلوتگاه درونی در Anmer سالن و همه چیز را می تواند به او احساس در خانه ؟ آنها شخصا پخته شده مورد علاقه خود را, مواد غذایی گیاهی وگان آنها نمی توانست بیشتر استقبال."

همه این ادعا را به طور کامل در برابر اظهارات در هری و Meghan کتاب. بنا به گزارش Meghan شد به عنوان 'دختر' توسط پرنس ویلیام بعد از ازدواج و پس از آن شاهزاده هری را متوقف صحبت کردن به برادر خود را برای ماه به علت آن است.

این کتاب همچنین جزئیات موارد که در آن Meghan نیز به نام "هری showgirl" توسط عضو ارشد خانواده سلطنتی چرا که او "می آید با تعداد زیادی از چمدان." حتی کسانی که مشغول به کار به عنوان درباریان اعتماد ندارند Meghan برای او شنید یکی از آنها گفتن یک همکار است که "وجود دارد فقط چیزی در مورد او به من اعتماد ندارند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن