شاهزاده بئاتریس قرض او, قدیمی, لباس عروسی از ملکه الیزابت

دو پرنده با یک سنگ! شاهزاده بئاتریس's عروسی لباس خدمت به عنوان "چیزی, پیر" و "چیزی قرض گرفته شده" از آنجا که 1

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

دو پرنده با یک سنگ! شاهزاده بئاتریس's عروسی لباس خدمت به عنوان "چیزی, پیر" و "چیزی قرض گرفته شده" از آنجا که 1962, قدیمی, لباس شب برای اولین بار پوشیده شده توسط ملکه الیزابت دوم است.

خانواده سلطنتی رسمی Instagram حساب نشان داد که بئاتریس 31 بستن گره با ادواردو Mapelli Mozzi در حالی که با پوشیدن یک لباس و تاج که متعلق به مادر بزرگ او 94.

"شاهزاده بئاتریس عینک, قدیمی, لباس توسط نورمن Hartnell و ملکه مری الماس حاشیه تاج هر دو متعلق به علیاحضرت ملکه. تاج یا کلاه پوشیده بود با عظمت در روز عروسی خود را در سال 1947" عنوان خوانده شده.

Princess Beatrice Borrowed Her Wedding Dress From Queen Elizabeth
شاهزاده بئاتریس و ملکه الیزابت. شاتر (2)

ملکه تن عاج peau de soie تافته لباس به والاتر از این فیلم لورنس در عربستان در لندن در سال 1962. آن اصلاح شد برای بئاتریس با علاوه بر این از organza آستین.

Tiffany Haddish The Best Celebrity Hair Transformations of 2020
ملکه الیزابت دوم در مراسم افتتاحیه از لارنس عربستان Leicester Square Odeon. 11th دسامبر 1962. شاتر

بزرگترین دختر شاهزاده اندرو و سارا فرگوسن ازدواج Mapelli Mozzi, 36, در یک مراسم کوچک در جمعه 17 جولای در رویال چپل از پرستاران در رویال تسلیم در ویندزور انگلستان است. زن و شوهر متواضع لیست شامل ملکه و شوهرش, شاهزاده فیلیپ, بئاتریس پدر و مادر او خواهر پرنسس اوژنیو همسرش, جک Brooksbank, و پدر و مادر داماد الساندرو Mapelli Mozzi و Nikki Williams-الیس.

بئاتریس و توسعه دهنده ملک در ابتدا امیدوار بودند به نکاح در ماه مه در نمازخانه سلطنتی در St James' کاخ در لندن است. ملکه نیز برنامه ریزی شده به میزبان خصوصی پذیرش برای این جفت ارز در کاخ باکینگهام پس از مراسم.

با این حال یک سخنگوی کاخ گفت: ما هفته در ماه مارس است که اگر چه این دو نفر را "بسیار به دنبال به جلو به ازدواج" آنها نمی خواهید را به هر گونه "خطرات غیر ضروری" در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Princess Beatrice Borrowed Her Wedding Dress From Queen Elizabeth
ویلر بنجامین/جزوه/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

ما تایید کرد در ماه نوامبر سال 2018 است که زن و شوهر, دوستیابی شدند. ده ماه بعد ادواردو ظهور این سوال به بئاتریس در ایتالیا.

"ما بسیار خوشحال می شود قادر به اشتراک گذاشتن اخبار اخیر ما تعامل" آنها اعلام کرد در یک بیانیه مشترک ، "ما هر دو خیلی هیجان زده به گام گذاشتن در این ماجراجویی زندگی با هم و نمی توانید صبر کنید به ازدواج می شود. ما به اشتراک گذاری بسیاری از علایق و سلایق مشابه و ارزش ها و ما می دانیم که این ایستادگی ما در بزرگ جا برای سال پیش رو پر از عشق و شادی."

بئاتریس قبلا مورخ دیو کلارک برای 10 سال قبل از تقسیم در ماه اوت 2016. ادواردو بخشی مشغول بود به معمار دارا هوانگ. سابق زن و شوهر و به اشتراک گذاری کریستوفر پسر که متولد سال 2016.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب