شاهزاده بئاتریس مخفیانه ازدواج Edo Mapelli Mozzi: که با حضور?

Hush-hush! شاهزاده بئاتریس مخفیانه با او ازدواج نامزد Edo Mapelli Mozziدر ویندسور پارک بزرگ در برکشایر انگلیس

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

Hush-hush! شاهزاده بئاتریس مخفیانه با او ازدواج نامزد Edo Mapelli Mozziدر ویندسور پارک بزرگ در برکشایر انگلیس روز جمعه, جولای 17.

کاخ باکینگهام را تایید کرد "خصوصی مراسم عروسی" صورت گرفت و در ساعت 11 صبح در نمازخانه سلطنتی از پرستاران گفتن خورشید که ملکه الیزابت دوم, شاهزاده فیلیپ "و خانواده" در حضور.

"عروسی صورت گرفت مطابق با تمام دولتی مربوطه دستورالعمل" قصر گفت: در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

The Sun گزارش داد که 20 نفر لیست همچنین شامل عروس و مادر سارا فرگوسنو بحرانزده پدر شاهزاده اندروکه پا را از وظایف سلطنتی در نوامبر سال 2019 به دلیل "سابق انجمن" با اواخر مجرم جنسی جفری اپستاین. بئاتریس خواهر پرنسس اوژنیو برادر در قانون جک Brooksbankو همچنین به عنوان پدر و مادر داماد الساندرو Mapelli Mozzi و Nikki Williams-الیسنیز گزارش با حضور nuptials.

Princess Beatrice Secretly Marries Edo Mapelli Mozzi in Private Royal Wedding
شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi ریچارد جوان/شاتر

تازه ازدواج کرده بودند در اصل مجموعه ای به کراوات گره در 29 ماه مه در نمازخانه سلطنتی در محوطه کاخ سنت جیمز در لندن, اما آنها مجبور شدند برای به تعویق انداختن عروسی خود را با توجه به کروناویروس بحران است.

"شاهزاده بئاتریس و آقای Mapelli Mozzi بسیار به دنبال به جلو به ازدواج هستند اما به همان اندازه آگاهی از نیاز به جلوگیری از انجام هر گونه خطرات غیر ضروری در شرایط فعلی" کاخ باکینگهام در بیانیه ای گفت به ما هفتگی در ماه مارس اشاره کرد که زن و شوهر بودند در مورد "هر دو خوب بودن از اعضای خانواده و اجتماعات بزرگ از مردم است."

کاخ نیز به طعنه در آن زمان که بئاتریس و اموال سرمایه دار خیلی مهم, 36, خواهد "با دقت نظر دولت مشاوره قبل از تصمیم گیری که آیا خصوصی ازدواج ممکن است جای خود را در میان یک گروه کوچک از خانواده و دوستان."

شاهزاده خانم و ادواردو رو درگیر در سپتامبر سال 2019 در طول سفر به ایتالیا. در یک بیانیه در آن زمان آنها گفت: "ما هر دو خیلی هیجان زده به گام گذاشتن در این ماجراجویی زندگی با هم و نمی توانید صبر کنید به ازدواج می شود. ما به اشتراک گذاری بسیاری از علایق و سلایق مشابه و ارزش ها و ما می دانیم که این ایستادگی ما در بزرگ جا برای سال پیش رو پر از عشق و شادی."

ما تایید کرد در ماه نوامبر سال 2018 که بئاتریس و او در حال حاضر شوهر دوستیابی شدند. ادواردو قبلا ازدواج به معمار دارا هوانگکسی که با او سهام یک پسر به نام کریستوفر.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب