اثبات تیلور تپه و بیشتر victoria's Secret Models همیشه در شنا

هیچ نشانی از یک #bikinigram کاملا مانند یک راز ویکتوریا مدل. برای اثبات آن, Us Weekly شیک گرد است تا برخی از م

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399

هیچ نشانی از یک #bikinigram کاملا مانند یک راز ویکتوریا مدل. برای اثبات آن, Us Weekly شیک گرد است تا برخی از معروف جهان, supermodels' داغترین شنا لحظه از رسانه های اجتماعی.

جای تعجب نیست که مدل درست به عنوان خوب در مدل سازی در لانگ بیچ لباس برای برای خود Instagram تغذیه به عنوان آنها بر روی باند فرودگاه و حرفه ای برای مبارزات. از کوچک حالا به شیک یکی از قطعات این پی مدل بالا بدانید که چگونه برای ایجاد چیزی شبیه به یک میلیون دلار است.

یاس Tookes, Lais Ribeiro و Sara Sampaio در میان ویکتوریا اسرار فرشتگان که اغلب برکت خود را به میلیون ها نفر از Instagram followers با smokin' شنا جرقه بزند. و بازنشسته فرشتگان" Gisele Bundchen و آدریانا لیما ممکن است آویزان بال خود را در حالی که پیش اما نه توقف آنها را از نشان دادن خود را باب روز bods در رسانه های اجتماعی.

Candice Swanepoel است و در عین حال یکی دیگر از مقابل مدل که میخ او شنا ، او حرفه ای شنا تخصص برای ایجاد خود را بسیار خود را پایدار شنا نام تجاری استوایی C., مامان دو را دوست دارد مطرح در قطعات جدید از خط مخلوط تا چیز با ویدئو کلیپ و عکس های خلاقانه.

اگر شما در اینجا برای برخی از مدل سازی مشاوره در اینجا یک نکته مفید. با توجه به Instagram pics, نوشته شده توسط در مقابل مدل دو مولفه های کلیدی از یک قاتل #bikinigram در حال محیط زیست و خود را در لباس شنا و لوازم جانبی. اکثریت خود را در عکسهای جامعی در ساحل و یا بر روی یک قایق بادبانی (گاه به گاه!) و آنها همیشه به accessorize با یک بازی سرگرم کننده شیرازه, جسورانه, عینک آفتابی و/یا چشم نواز طلا و جواهر.

نگه داشتن اسکرول کردن به مورد علاقه خود را ببینید victoria's Secret Angels, مدل و زاج سفید پوشیدن خود را جذاب شنا در زندگی واقعی!

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب