اعتراض به روز رسانی: لویی تعطیل خیابان به عنوان شبه نظامیان مسلح طرح تظاهرات; ماموران فدرال با استفاده از گاز اشک آور در پورتلند

تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس را در مجموعه ای به ادامه این آخر هفته به عنوان ماموران فدرال ا

توسط KETABKHOOOON در 4 مرداد 1399

تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس را در مجموعه ای به ادامه این آخر هفته به عنوان ماموران فدرال اعزام به شهرستانها عمده در یک "موج" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که با هدف مهار خشونت اسلحه.

که دخالت جرقه واکنش از هر دو معترضان و مقامات محلی است. صدها نفر از معترضان با تجمع در مرکز شهر برلینگتون ورمونت در شب جمعه به صحبت کردن در برابر ماموران فدرال در حال مستقر در پورتلند اورگان و در سراسر شهرستانها ایالات متحده است.

در همین حال برخی از مقامات محلی در حال صحبت کردن در برابر فدرال دخالت به عنوان به خوبی. بالتیمور و فیلادلفیا وکلای تهدید به اتهام فدرال افسران که حمله و یا ربودن معترضین; مقامات در آلبوکرک نیومکزیکو گفت: ماموران فدرال باید احترام این شهر پلیس اصلاحات و سیاتل شهردار به نام استفاده از ماموران فدرال "ترسناک است."

و در لوئیزویل در شنبه پلیس بسته کردن چندین مرکز شهر, جاده ها ترافیک وابسته به وسايط نقلیه به عنوان دو مسلح گروه — NFAC سیاه milita سازمان و سه Percenters یک راست گروه شبه نظامی — تهدید به برگزاری تظاهرات ضد.

در اینجا نگاهی به آنچه امروز اتفاق می افتد:

لویی

در روز شنبه دو مخالف و مسلح شبه نظامیان در حال نشان دادن در Louisville, تهدید به افزایش نوسانات در یک شهر موجب ویرانی ماه از تظاهرات بیش از کشنده مارس تیراندازی پلیس از Breonna تیلور.

لویی پلیس بسته شده و خیابان ها و راه اندازی سنگر برای کمک به جدا کردن اعضای NFAC (نه F***ing اطراف ائتلاف بین المللی مستقر در آتلانتا, سیاه, ارتش, از کسانی که از راست "سه Percenter" گروههای شبه نظامی تعهد به نشان می دهد تا در پاسخ.

حداقل 100 NFAC اعضا به صف شدند تا در یک پارک چند بلوک از مرکز شهر که در آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان و سه Percenters بودند که از هم جدا شده توسط یک پلیس مانع از حدود 40 افسران ضد شورش.

تظاهرات آمده که فشار ایجاد شده در کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون به عنوان دفتر کار خود به بررسی قتل تیلور بود که غیر مسلح در آپارتمان او هنگامی که لویی پلیس او را یک شب در ماه مارس است. Black Lives Matter فعالان در میان کسانی که خواستار آن است که ماموران متهم می شود در مرگ است.

این تظاهرات یک روز پس از 76 نفر دستگیر شدند جمعه پس از راه اندازی بداهتا بلوک و مسدود کردن بازار و خیابان در مرکز شهر لوئیزویل. اعتراض شده بود سازمان به عنوان یک راهپیمایی برای آزادی و فعالان خواسته های ذکر شده برای صاحبان کسب و کار از جمله استخدام بیشتر متناسب تعدادی از کارگران است.

پورتلند

منطقه اورگان, ایالات متحده دفتر دادستان جمعه اعلام کرد که 18 معترضان روبرو خواهد شد فدرال اتهامات از جمله آزار فدرال افسران و عدم تطابق با یک نظم قانونی.

مداوم جمعیت از معترضان باقی مانده خارج از دادگاه فدرال به ساعات اولیه روز شنبه به عنوان آتش بازی به ضرب گلوله کشته شدند در ساختمان و plumes از گاز اشک آور, توزیع, توسط ایالات متحده عوامل درنگ بالا.

هزاران نفر از مردم با تجمع در خیابان ساعت پس از ایالات متحده قاضی را تکذیب کرد, اورگان, درخواست برای محدود کردن ماموران فدرال اقدامات زمانی که آنها بازداشت مردم در تظاهرات که roiled شهر و چاله چاله مقامات محلی در برابر تهمت و دولت.

دو ماه پس از مرگ جورج فلوید, تظاهرات در پورتلند شده اند مداوم و تنش های اخیر و پس از تشدید unnamed ماموران فدرال در بینام و وسایل نقلیه شروع به دستگیری معترضان. به تازگی در چهارشنبه شهردار تد ویلر بود اشک آور و گاز کشته فدرال افسران همراه با جمعیت زیادی پس از او تلاش برای ساعت به آرامش عصبانی فعالان خواستار پلیس اصلاحات.

شیکاگو

روز شنبه در چند تظاهرات برنامه ریزی شده در گرانت پارک که در آن یک مجسمه کریستف کلمب برداشته شد و این شهر در اوایل جمعه. اولین نرم افزار-پلیس اعتراض و مبارزه-اعتراض برنامه ریزی شده در بعد از ظهر به دنبال یک زندگی موضوع اعتراض در 5 p. m. به وقت محلی.

روز جمعه جوانان با GoodKids MadCity تعطیل عمده در مرکز شهر شیکاگو تقاطع زیر یک کنفرانس مطبوعاتی در زیر پایه که در آن مجسمه ای که قبلا ایستاده بود در گرانت پارک. "ما نمی خواهیم این مجسمه ساخته شود تا" شیکاگو جوانان سازمان Alycia کمیل گفت: از مجسمه.

سیاتل

وزارت امنیت داخلی اتحاد اعزام یک تیم از ماموران به سیاتل به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر دور جدید اعتراضات در انتظار این آخر هفته به عنوان دولت فدرال اجرای قانون رد پای همچنان به گسترش در شهرستانها عمده ایالات متحده.

مقامات گفت: تعدادی از افسران حدود ده ندارد و در مقایسه با بیش از 100 اعزام به پورتلند که در آن تظاهرات علیه خشونت پلیس در ادامه از مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

با اضافی تظاهرات برنامه ریزی شده روز شنبه و یکشنبه سیاتل شهردار جنی Durkan درخواست برای اعتراض به رد خشونت و تخریب است که خدشه دار نمایش عمومی چهار شنبه و پنج شنبه.

شهر جدیدنیویورک

اعتراض برگزار شد در پاسخ به آنچه که فعالان به نام نژادپرستانه رسانه های اجتماعی پست های Rockland, New York Sheriff لوئیس Falco کشید چند صد نفر به خیابان ها خارج کلانتر مقر بعد از ظهر جمعه.

سخنرانان به نام برای مقامات باید پاسخگو باشند و برای Falco استعفای.

"ما خواهان تغییر است که تغییر آغاز می شود با او. لوئیس Falco باید برود" پاستور اورت نوتون گفت: به یک جمعیت است.

اعتراض آمد و به عنوان یک نتیجه از پست ها در Falco شخصی Facebook صفحه — به تازگی پاک زیر قرار گرفتن در معرض عمومی — که شامل لینک به مقالات در مورد سیاه و سفید از افراد متهم به جرایم خشونت آمیز.

کمک: استیو لیبرمن راکلند/Westchester مجله خبری; Chris Kenning هیز گاردنر و بن توبین لویی پیک مجله فیض Hauck, Trevor هیوز و کوین جانسون, USA TODAY; آسوشیتد پرس

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: اعتراض به روز رسانی: لویی preps برای شبه نظامیان مسلح; پورتلند گاز اشک آورtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de