پمپ قوانین' برت Caprioni صحبت می کند پس از شلیک: "من چیزهای زیادی یاد گرفتم'

یک تعلیم لحظه. Vanderpump قوانین آلوم برت Caprioni صحبت کردن برای اولین بار پس از براوو اخراج او و سه نفر دیگر

توسط KETABKHOOOON در 21 خرداد 1399

یک تعلیم لحظه. Vanderpump قوانین آلوم برت Caprioni صحبت کردن برای اولین بار پس از براوو اخراج او و سه نفر دیگر از اعضای بازیگران برای اقدامات نژادپرستانه.

"در حالی که من نا امید به دیگر بخشی از بازیگران من احترام براوو تصمیم" به SURver گفت: در یک منحصر به فرد بیانیه به Us Weekly. "من همچنان به بود واقعا متاسفم برای حساس دیدگاه من در گذشته ساخته شده و کار کرده اند و در جامعه به ترمیم آسیب من ایجاد می شود. من چیزهای بسیاری آموخته اند و رشد کرده از تجربه اما درک آن کافی نیست. من ادامه خواهد داد به انجام بیشتر صرف نظر از وابستگی با VPR چرا که آن را درست انجام دهد."

براوو اعلام کرد در یک بیانیه برای ما در روز سه شنبه, ژوئن 9, که Caprioni, Stassi شرودر, کریستن Doute و حداکثر Boyens "نمی خواهد بازگشت به Vanderpump قوانین" برای فصل 9.

Vanderpump Rules Brett Caprioni Speaks Out After Being Fired
برت Caprioni کریس Claudia Flores/براوو

Caprioni و Boyens هر دو آنها پیوست و این واقعیت نشان می دهد در این سال عناوین ساخته شده در ژانویه پس از طرفداران مطرح این دو توییت قدیمی حاوی نژادی تهمت. تازه عذرخواهی برای رفتار گذشته خود را در زمان و دوباره در اولین قسمت از فصل 8 مراسم که پخش شده در تاریخ 2 ژوئن.

"آن را OK و سپس آن را OK کن" Caprioni گفت: بینندگان. "این چیزی است که من عمیقا تاسف و آن را فقط به نوع ساخت جوک با هر یک از دیگر مانند ما می خواهم به معنای واقعی کلمه در همان اتاق و فقط می گویند احمق s–t به هر یک از دیگر, و آن را گنگ f–king چیزی که به انجام است. من انجام بهترین من برای حرکت به جلو و به بهترین فرد می شود."

Vanderpump Rules Brett Caprioni Speaks Out After Being Fired Instagram
برت Caprioni حسن نیت ارائه میدهد از برت Caprioni/Instagram

به سهم خود شرودر 31 و Doute, 37, شد رییس برای دروغ گزارش سابق خود costar ایمان Stowers — سری' اولین و تنها سیاه و سفید بازیگران عضو به پلیس در سال 2018 برای یک جرم و جنایت او مرتکب نشده بود. این حادثه آمده بود به نور دوباره در اوایل این ماه که Stowers, 31 مورد آن در یک پادکست.

یک منبع گفت:" ما به طور انحصاری در روز سه شنبه که بازیگران یافت, چهار نفری را اخراج با بقیه جهان اضافه میکند: "آنها را شوکه کرد. هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای به بازیگران مورد برنامه ریزی برای شروع فیلمبرداری برای فصل آینده است."

دوم خودی گفت: ما که شلیک شرودر در خصوص "آسان نیست تصمیم برای براوو در همه" او به عنوان "تبدیل به یک قطعه از پازل براوو در طول سال ها و شبکه واقعا لذت بردم از کار کردن با او." که گفت: "نژادپرستی و تبعیض هیچ جایی در براوو" خودی اشاره کرد ترک مدیران "با هیچ گزینه ای دیگر اما به قطع روابط با شرودر Doute, Boyens و Caprioni.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب