پمپ قوانین' Scheana دفاع کریستن پس از Stassi انتقاد او برای حداکثر تاسیسات

تیم Doute! Scheana Shay گیر برای کریستن Doute پس از راز او مجلس با حداکثر Boyens قرار گرفت در بخشی یکی از Vand

توسط KETABKHOOOON در 17 خرداد 1399

تیم Doute! Scheana Shay گیر برای کریستن Doute پس از راز او مجلس با حداکثر Boyens قرار گرفت در بخشی یکی از Vanderpump قوانین تجدید دیدار.

"مراسم ... خوب نبود برای او" 35 ساله و "Scheananigans" پادکست میزبان گفت: در تازه ترین قسمت پس از او را تشویق شنوندگان به خرید کریستن جدید کتاب او شما را دیوانه است. "او بسیاری از sh-t است که من فکر نمی کنم او سزاوار. او یک دختر تنها در سال گذشته است. حداکثر یک مرد مجرد در سال گذشته است. آنها تا به حال رابطه جنسی دو بار مست."

Scheana Shay Defends Kristen Doute After Max Boyens Hookup Revelation
Scheana و دخترش, کریستن Doute و حداکثر Boyens چارلز سایکس/براوو(2); Chris claudia flores/براوو

طرفداران آموخته شده در شنبه, ژوئن 2, reunion قسمت که حداکثر 27 و کریستن, 37, دید از بالا سقوط. Stassi شرودر پس از آن متهم به جیمز مای طراح از "تظاهر" به دوستان با Dayna Kathanکه قدمت حداکثر طول فصل.

"در حال [کریستن] و Dayna ... آنها دوستانه ؟ البته! ما همه دوستانه با او" Scheana گفت: در پادکست. "همه ما در حال کار با هم و چه نیست, اما آن را مانند آنها هرگز سوپر نزدیک است. ... من مورخ او را بیش از او و اگر چه او بیشتر است تازه من کاملا unbothered توسط این."

Scheana در ادامه به شوخی که او می خواست به بازی "بازی آشامیدنی" هر بار که یکی از castmates استفاده از اصطلاح "برند."

"از آنجا که زمانی که آنها از من پرسید چه احساسی در مورد آن من بود و من در حال مرگ بود از خنده. من مانند " راستش خیلی روی نام تجاری. کریستن حداکثر هر دو خانواده بسیار بسیار در نام تجاری" Scheana پکتیا میباشد. "اما من فقط می خواهم بگویم که من واقعا unbothered توسط آن و من فکر می کنم او یک مقدار زیادی از sh-t که او سزاوار نیست. دو نفر از دوستان تا به حال مست جنسیت, دو برابر سال گذشته است. ما تمام شده وجود دارد."

Stassi, 31 برای اولین بار بود تماس کریستن اقدامات "بنابراین f—پادشاه در-تجاری" با استناد به سابق خود را bestie خواب با Jax تیلور در طول فصل 2 در حالی که متصدی بار, 40, بود, تلاش برای پیروزی به سطح بعدی پایه نویسنده. (کریستن نیز آشنایی تام Sandoval در آن زمان از این امر است.)

"من f—kng را تکان داد در حال حاضر به دلیل من فکر کردم که Dayna و کریستن شد و این f—پادشاه عجیب و غریب" Stassi گفت: در این مراسم. "شما متولد شدند سایه شما باقی می ماند و سایه شما همیشه به شادی. و شما دروغگو و شما هیچ پشیمانی. و این چیزی است که باعث می شود شما دیوانه است. ... این است که در مورد شما hooking تا با یکی دیگر از دوستان سابق دوست پسر چون شما همیشه نیاز به انجام این کار است."

Dayna, برای بخش او گفت که او "منزجر" با این وضعیت.

قسمت دوم از Vanderpump قوانین فصل 8 reunion پخش در براوو چهار شنبه, ژوئن 9 در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de