قرنطینه در Hamptons! آنچه ما در مورد 'خانه های تابستانی' فصل 5

جزئیات جدید از خانه در تابستان فصل 5 شروع به پدیدار شود. ما هفتگی اخبار شکست در ژوئن 2020 که براوو تمدید برای

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

جزئیات جدید از خانه در تابستان فصل 5 شروع به پدیدار شود.

ما هفتگی اخبار شکست در ژوئن 2020 که براوو تمدید برای فصل پنجم. در حالی که این نمایش تا به حال بالاترین رتبه بندی در طول فصل 4 برخی از طرفداران نگران است که این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد جلوگیری از بازیگران از بازگشت به Hamptons.

"چشم انداز آن فوق العاده هیجان انگیز" کارل ساحلی گفت: ما در ماه مه سال 2020 قبل از رسمی وانت. "من فکر می کنم ما خوب خدمه به دیگری انجام دهد اما شما می دانید چه کسی می داند منظور من این است که جهانی که ما در حال زندگی در حال حاضر. شاید یک قرنطینه خانه می تواند سرد, اما شما می دانید من نمی دانم. من دوست دارم به آن را انجام دهد. چون من عاشق Hamptons. من خیلی دوست دارم یک خانه جدید است. من نمی خواهید به بیش از حد بسیاری از خواسته اما انگشتان عبور."

لیندسی هوبارد توافق در زمان. "من می تواند برای مطمئن" این روزنامه به ما گفت. "من فکر می کنم آن خواهد بود جالب است ببینید که چگونه است که کار می کنند. شما می دانید, من فکر می کنم این امر می تواند کمی متفاوت است."

یک هفته بعد از ما منحصرا نشان داد فصل 5 تجدید پیج DeSorbo تایید این خبر در طول یک Instagram Live با سیدنی Sadick.

"این سخت است برای دریافت mad دوباره در چیزی اما شما مانند," اوه, من در حال حاضر بدست بیش از این است. من در گذشته این بخش از زندگی من'" پیج گفت: در ماه ژوئن سال 2020 در مورد تماشای فصل 4. "پس از آن جالب به تماشای واکنش افراد برای اولین بار به دانستن من در حال حاضر در برخورد با این. من ساخته ام تا با هر کس که من نیاز به را تشکیل می دهند ، اما آن را سرگرم کننده به تماشای دوباره آن را و ببینید چه چیزی مردم در مورد آن فکر می کنم و آن را به نوعی می شود ما هیجان زده به فیلم دوباره. ما در حال فیلمبرداری دوباره در این تابستان. من نمی دانم هنگامی که ما در حال شروع, اما ما به شما را ببینید. و آن را مانند یک پر قرنطینه خانه من حدس می زنم."

مد لباس بعد به شوخی: "من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت که در آن روز گفتم:" من دارم می روم و من در آینده نه!'"

حرکت را از طریق برای همه چیز ما در مورد فصل 5:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن