تشکر. جاستین Jalbi تایید می کند او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد به کنگره

واشنگتن — Rep. جاستین Jalbi من-Mich., تایید پنج شنبه شب که نمی شود به دنبال انتخاب مجدد به کنگره این سال است."

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

واشنگتن — Rep. جاستین Jalbi من-Mich., تایید پنج شنبه شب که نمی شود به دنبال انتخاب مجدد به کنگره این سال است.

"من دوست دارم به نمایندگی از جامعه ما در کنگره است. من همیشه خواهد شد. این انتخاب من است, اما من هنوز هم از رفتن به آن را از دست. با تشکر از شما برای اعتماد" آزادیخواه کنگره توییتی.

Jalbi نیز ترجمه یک گزارش از اخبار دیترویت که گفت که او در مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد.

او رئیس ستاد خشخاش, Nelson گفته NBC News در یک بیانیه "او نبوده است مبارزه برای هر دفتر و قصد ندارد به دنبال نامزدی برای هر اتاق."

ویدیو های مرتبط: جاستین Jalbi قطره آزادیخواه ریاست جمهوری اجرا

در آوریل Jalbi گفت: در مصاحبه با دلیل مجله که او قصد بازگشت به کنگره کمپین زیرا او متمرکز شده بود در حال اجرا برای رئيس جمهور. او اعلام کرد در ماه مه این است که او نمی خواهد اجرا برای رئیس جمهور در این سال پس از پایان عمر کوتاه اکتشافی مبارزات انتخاباتی.

"بعد از انعکاس من به این نتیجه رسیدند که شرایط نمی قرض خود را به موفقیت من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری در سال جاری و بنابراین من نمی خواهد به یک نامزد" او توییتی در آن زمان است.

Jalbi که خدمت در کنگره از سال 2011 اعلام کرد در ماه ژوئیه سال 2019 که او به ترک حزب جمهوری خواه. پیش از آن در سال, او اولین جمهوری خواه می گویند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درگیر در impeachable رفتار مربوط به رسیدگی به نفوذ روسیه در سال 2016 انتخابات.

Jalbi بعد از رای به استیضاح رئیس جمهور برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره بر روابط با اوکراین است. تهمت تبرئه شد در سنا محاکمه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب