احیای بحث Fave قسمت! بزرگترین "Teen Wolf' مراسم آیات

بسته است! این Teen Wolf بازیگران پیوست تقریبا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به نشت اسرار در مورد نشان می

توسط KETABKHOOOON در 7 تیر 1399

بسته است! این Teen Wolf بازیگران پیوست تقریبا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به نشت اسرار در مورد نشان می دهد — از قسمت های مورد علاقه که بزرگترین مشکل در تنظیم.

Tyler Posey, Dylan o'brien, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Arden Cho, Cody Christian, , ملیسا, Re, Linden Ashby, ارنی, Adams, Khylin Rhambo, Max Carver, Charlie Carver, Ian Bohen و خالق جف دیویس شرکت کردند در چت در جمعه, ژوئن 26. Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Crystal Reed and JR Bourne شد که مهمترین آنها از دست رفته است.

بازیگران منعکس شده خود را در قسمت های مورد علاقه از سری با Posey دادن رای خود را به فصل 3 قوس الکتریکی است که در آن اوبراین شخصیت Stiles, تبدیل تاریک در حالی که توسط صاحب Nogitsune. این Jane the Virgin آلوم 28 گفت: صحنه بودند و هر دو زیبا و غمگین.

Bohen بخشی با اشاره به فصل 3 قسمت "متل کالیفرنیا" که در آن بچه گیر در یک متل که در آن همه چیز عجیب و غریب اتفاق می افتد.

اشبی 60 و دیویس توافق کردند که سری برتر شد و یکی از مورد علاقه خود را در حالی که تهیه کننده اجرایی نیز تحسین آخر قسمت. او, با این حال توجه داشته باشید که چگونه مشکل آن این بود که نوشتن و ساقه finales.

بازیگران پس از آن تا به حال این فرصت را به حدس می زنم که در آن شخصیت خود را خواهد بود امروز. "این امر می تواند سرد اگر او در آنجا ماند در مسیر مانند قهرمان و من نمی دانم رئیس جمهور و یا برخی از s–t? اما من فکر می کنم او بسیار تاکید کرد. من فکر می کنم او نیاز به یک استراحت" Posey توضیح داد که از شخصیت او اسکات. "من فکر می کنم او نیاز به زندگی در 20s خود برای کمی چون من فکر می کنم که او طول می کشد یک استراحت از همه چیز و فقط به هاوایی می رود و درست مانند زندگی وجود دارد و شل برای f–king پنج سال و یا چیزی شبیه به آن؟"

این حقیقت یا جرات, ستاره همچنین امیدوار است که Stiles خواهد بود نابرادری در حال حاضر روز. "او خواهر و دختر و مادر وجود دارد و ما مانند ساخت سالاد ماکارونی و کباب و ما در حال گشت و گذار" او پیشنهاد کرد. "او نیاز به یک گام به عقب و همه چیز را در."

همانطور که برای اوبراین او در همان صفحه. "من می خواهم برای او گرفته اند و به عنوان کلانتر. لیندن منظورم این است که اگر شما در حال سرد با اینکه بازنشسته در این نقطه," او گفت: Stiles. "من می خواهم این واقعیت است که من در زمان بیش از کلانتر نقطه برای چراغ تپه و من حاضر به درایو یک تیم ، من درایو جیپ. و من و تایلر در حال stepbrothers و این چیزی است که ما همیشه می خواست می شود. آنچه یک زندگی است."

این دونده پیچ و خم ستاره 28 ساله و Roden, 33, نه ارائه به روز رسانی در Stydia اما این بازیگر پیش بینی لیدیا خواهد بود سخت در کار بر روی یک واکسن برای COVID-19. در ضمن Hennig, 33, فکر مالیا ممکن است "بازی هر دو" اسکات و استایلز و کار به عنوان یک نگهبان زندان است.

پایین تر آیات از Teen Wolf مراسم.

آخرین مطالب