Riley Keough می شکند سکوت او پس از برادر بنیامین مرگ

همیشه در قلب او. Riley Keough صحبت کردن پس از مرگ او برادر کوچکتر بنیامین Keough. این تسلیم ستاره, 31, مشترک ی

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

همیشه در قلب او. Riley Keough صحبت کردن پس از مرگ او برادر کوچکتر بنیامین Keough.

این تسلیم ستاره, 31, مشترک یک سری از عکس های برادر خود را از طریق Instagram در شنبه, جولای 18.

"صبح ها سخت ترین. من فراموش کرده ام که تو رفته ای. من نمی توانم گریه چون از ترس که من هرگز متوقف خواهد شد. یک درد که به من" رایلی نوشت. "شما. وجود دارد هیچ کلمه ای برای شما. فرشته نزدیک من می توانم از فکر می کنم. نور خالص. برادر عزیزم. بهترین دوست. وحشی مرد. فکری. شاهد زندگی من است. دوقلو روح. محافظ."

او افزود: "بیش از حد حساس برای این دنیا سخت. من امیدوارم که شما به من قدرت تحمل سوراخ غول پیکر شما در سمت چپ در قلب من است. من امیدوارم که شما به من قدرت به خوردن. من امیدوارم که شما گهواره در عشق است. من امیدوارم که شما احساس می کنید عشق من. من امیدوارم که شما احساس می کنید خدا. شما خدا هستند. من نمی توانم باور کنم که شما سمت چپ من. نه شما شیرین بن بن. هر کسی ، من حدس می زنم این درست است دل شکستگی است. من امیدوارم که دوباره یکدیگر را ملاقات کنیم."

در جولای 12, نمایندگان از لس آنجلس کلانتر در پاسخ به یک تماس در کالاباساس کالیفرنیا و بنیامین "درد و رنج از یک زخم گلوله." او در صحنه مرده. کالبد شکافی تکمیل شد روز بعد و نشان داد که 27 سال از درگذشت یک intraoral تفنگ ساچمهای زخم. مرگ او حکم یک خودکشی است.

Riley Keough Breaks Her Silence After Brother Benjamin Keoug Death
بنیامین پریسلی Keough Copetti/Photofab/شاتر

مدت کوتاهی پس از خبر شکست از بنیامین عبور هرزه برای مادرش لیزا ماری پریسلیگفت: ما هفتگی است که پسر او بود "عشق از زندگی خود را." پریسلی بود "به طور کامل دل تسلی ناپذیر و فراتر از آن را ویران کرد اما تلاش برای قوی ماندن برای او 11 ساله دوقلو و دختر بزرگش رایلی" هرزه اضافه شده است. "او ستایش که پسر است."

مراسم تجلیل از دوستان و خانواده به سرعت راه خود را به رسانه های اجتماعی بنیامین پس از مرگ تایید شد. در جولای 13, خود, دوست دختر سابق , الکسا, Rohde گذراند قلب غم انگیز توجه داشته باشید در این موسیقیدان افتخار است.

"بنیامین طوفان شما. همیشه در آفتاب و آب است. و خنده ساخته شده است که هر کس شادتر" Rohde نوشت طریق Instagram کنار هفت عکس از وقت خود را با هم. "شما به عشق به هر کسی که آن را مورد نیاز. شما عاقل بودند که مانند هزار سال, پیر مرد, اما احمقانه به عنوان یک 5 سال. شما همیشه می گفت مورد علاقه خود را تاروت کارت بود زاهد گوشه نشین چون شما می تواند مربوط. شما ساخته شده و بهترین جوک ها و همیشه شکست قوانین است. شما مورد علاقه من فرد از لحظه ای که من با شما آشنا شدم. من آرزو می کنم ما می تواند نگه داشته ام شما برای همیشه بن بن. من امیدوارم که شما با داشتن تمام سوشی خوشمزه در بهشت. کلمات را هرگز به اندازه کافی."

Riley Keough Breaks Her Silence After Brother Benjamin Keoug Death
Riley Keough Broadimage/شاتر

متولد در یک خانواده معروف هر دو بنیامین و خواهر خود را می خواستم به هموار کردن راه خود را در جهان. فلوریدا بومی امضا پنج آلبوم ضبط مقابله با جهانی در سال 2009 به ظاهر در زیر پدربزرگ الویس پریسلی قدم به قدم. در آن زمان بنیامین در مصاحبه ای گفت که کار خود را خواهد صدا "هیچ چیز مانند الویس" در همه.

این فراری بازیگر نقش مکمل زن برای او احساس فشار از نام خانوادگی اش هنگامی که او در انتقال از مدل سازی به بازیگری در اواخر 2000s.

"من همیشه علاقه مند به داشتن پول خود من — نه خانواده من پول" او گفت: آقا در مارس 2016. "واقعیت این است که من می دانم که خیلی در مورد من پدر بزرگ به عنوان شما می خواهم در مورد یک پدر بزرگ شما هرگز ملاقات کرد. ... اما من همیشه می خواستم پول خود من و من فقط دوست داشتم کار."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن