افزایش موارد از رمز و راز بیماری کودک هستند "نوک کوه یخ" کومو می گوید

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت در حال حاضر تایید 137 مورد از رمز و راز بیماری در کودکان متصل به COVID-1

توسط KETABKHOOOON در 30 اردیبهشت 1399

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت در حال حاضر تایید 137 مورد از رمز و راز بیماری در کودکان متصل به COVID-19. کومو گفت که او معتقد است دولت را کشف تنها "نوک کوه یخ" بیماری دوبله اطفال Multisystem سندرم التهابییا PMIS.

"این مطلب آمده است که نگاه بیشتر است که پیدا کردن موارد" کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه. "ما با توجه به کشور و جهان یک سر."

به گفته فرماندار 90 درصد از کودکان با PMIS در نیویورک یا آزمایش مثبت برای coronavirus یا آن آنتی بادی.

این سندرم ارائه طیف گسترده ای از علائم مانند تب و درد شکم و بثورات ناشی از التهاب است. آن بود که در ابتدا متصل به COVID-19 دلیل آن به نظر نمی رسد به علت علائم تنفسی — یک نشانه بارز از coronavirus با توجه به کومو.

فرماندار نگفت چگونه کودکان قرارداد این ویروس که در اصل فکر را تا حد زیادی یدکی افراد جوان اما خواست ساکنان هوشیار باقی می ماند در مورد ماسک و اجتماعی فاصله در اطراف تمام گروه های سنی و فعالیت های. فرماندار اشاره کرد که اکثریت COVID-19 موارد گزارش شده در افرادی که در کار خارج از خانه خود را: "که چرا رفتار شخصی بسیار مهم است," او گفت:.

غربی نیویورک آغاز شده است بازگشایی اقتصاد آنآن را به عنوان ملاقات coronavirus مهار اهداف مشخص شده در دولت منطقه ای نظارت داشبورد. بیمارستان در منطقه خواهد بود قادر به برنامه اعمال جراحی الکتیو اما تجمعات مانند خدمات کلیسا و رویدادهای ورزشی را هنوز هم ممنوع کومو گفت.

منطقه می پیوندد مرکزی نیویورک, شمال کشور, Finger Lakes ردیف جنوبی و Mohawk Valley مناطق در بازگشایی.

تمام مناطق مورد نیاز برای دیدار با هفت دسته از معیارهای عددی قبل از بازگشایی. شهر نیویورک ملاقات کرده بود چهار نفر از هفت نفر از معیارهای هفته گذشته کاهش یافت اما در پشت این هفته و در حال حاضر تنها در دیدار سه. آن هنوز به آن پایین تر از نرخ های جدید بستری شدن در بیمارستان زیر دو در هر 100 ، 000 ساکنان دیدار با 30% آستانه در دسترس مجموع تخت بیمارستان و ICU تخت و یا دیدار هدف از 30 تماس ردیاب در هر 100 ، 000 نفر.

فرماندار گفت: 105 نفر از COVID-19 ایالت در روز دوشنبه از 106 روز یکشنبه کمترین تعداد از مارس 26. کومو خود COVID-19 تست گرفته شده در روزانه خود را در جلسه روز یکشنبه منفی بود, او گفت:.

خانه سالمندان در ایتالیا تحت بررسی پس از coronavirus مرگ و میر

پاول و Mnuchin دفاع از coronavirus محرک تلاش در سنا شنوایی

آرتروز: شکستن تصورات غلطtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب