عکاس سلطنتی از روی علاقه به یاد پرنسس دایانا: "او بسیار گرم بود'

عکاس تیم Rooke خاطرات تسخیر لحظه از اواخر پرنسس دایانا — از جمله خود راه زیرکانه از همیشه تامین شات های ویژه.

توسط KETABKHOOOON در 5 خرداد 1399

عکاس تیم Rooke خاطرات تسخیر لحظه از اواخر پرنسس دایانا — از جمله خود راه زیرکانه از همیشه تامین شات های ویژه.

"اغلب آنچه ما انجام می دهیم می تواند بسیار خسته کننده. می توان آن را به کسی راه رفتن را از یک ماشین به یک راهرو. ... چه شاهزاده ولز مورد استفاده برای انجام, او همیشه فقط به نوبه خود قبل از او به طوری که او فقط می خواهم به شما نگاه دوم در آخرین, و آن را همیشه بزرگ تولید تصاویر" Rooke توضیح داده شده به طور انحصاری به ما Weekly در یک قسمت از خسروانه ما. "من فکر می کنم من یک عکس از آن را در 36th تولد که متاسفانه او گذشته بود و او رفت و به گالری تیت و وجود دارد دریافت. او فقط تبدیل درست قبل از او در رفت و آن را کاملا یک تصویر بزرگ. در حالی که در حال حاضر جوانتر royals انجام آن کمی متفاوت است. آنها تمایل به صحبت کردن با کسی که تبریک آنها است که البته تنها مودبانه اما البته با آن بزرگ بود چرا که شما همیشه می دانستم که شما می خواهم یک تصویر دریافت کنید."

Royal Photographer Tim Rooke Fondly Remembers Princess Diana Royal Albert Hall
تیم Rooke/شاتر

Rooke است عکس پرنس چارلز, شاهزاده ویلیام, دوشس کیت, پرنس هری , و Meghan Markle, اما خاطرات ویژه از اواخر شاهزاده خانم.

"او بسیار گرم و فرد," او گفت:. "او عالی بود به عکس."

پس از دیانا مرگ در سال 1997 Rooke ادامه داد: به عکس چارلز در حال حاضر 71.

"من سال ها وقت صرف عکاسی شاهزاده ولز به خصوص پس از درگذشت پرنسس دایانا" او توضیح داد. "او در واقع عالی برای گرفتن تصاویر با. او شما را کلاه و انجام تمام انواع چیزهای."

او زنده خاطرات سفر به جامائیکا با چارلز که شامل یک عکس-op با باب مارلی بیوه است.

Royal Photographer Tim Rooke Fondly Remembers Princess Diana Landmine Survivors
پرنسس دایانا در ماه اوت سال 1997 در بوسنی. تیم Rooke/شاتر

"ما رفت و به دیدار Bob Marley خانه در جامائیکا و او بود ملاقات با ریتا مارلی. او ارائه شده او را با یک راستا کلاه با dreadlocks و او آن را در راه اشتباه دور است. همه ما از دست رفته تصویر اولین بار او این کار را سه بار" Rooke توضیح داد. "هر سه بار او آن را در راه غلط اما او آن را انجام نمی عمدا و او دوست ندارد به مطرح اما او بسیار خوب است."

او افزود که Duchess Camilla اغلب در مراحل.

"دوشس خواهد شد شاهزاده برای جلوگیری از زمانی که او نمی خواهد به طور معمول متوقف کند چرا که او آگاه تر از ما. او را آگاه تر از عکاسان و او همیشه چت به شما و می گوید: سلام," او اشاره کرد. "این فوق العاده است. آنها با هم است."

برای اطلاعات بیشتر از Rooke از جمله جزئیات عکاسی ویلیام و کیت و هری و مگان را در مراسم عروسی, سازمان دیده بان آخرین قسمت از خسروانه ما!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب