روزنامه نگار روسی به اتهام توجیه تروریسم خواستار محاکمه او در یک شم

توسط ماریا Vasilyevaپسکوف روسیه (ایسنا) - یک روزنامه نگار روسی به اتهام علنی توجیه تروریسم به نام پرونده او را

توسط KETABKHOOOON در 2 تیر 1399

توسط ماریا Vasilyeva

پسکوف روسیه (ایسنا) - یک روزنامه نگار روسی به اتهام علنی توجیه تروریسم به نام پرونده او را "شم" روز دوشنبه در گفت و آن را نشانه ای از رشد سانسور.

سوتلانا Prokopyeva که چهره به هفت سال زندان اگر محکوم کردم به مشکل با مقامات در نوامبر 2018 زمانی که او با استفاده از رادیو برنامه به بحث در مورد a 17-year-old جوانان که خود را منفجر کرد و در دفتر سرویس امنیتی فدرال (FSB) در شهر Archangelsk.

مرد جوان درگذشت و مجروح شدن سه نفر دیگر در یک حادثه که مقامات طبقه بندی شده به عنوان یک عمل از تروریسم است.

در برنامه Prokopyeva انتقاد چگونه دولت به کار گرفته شده نظرات مخالف و گفت: رویکرد خود را می تواند منجر به رادیکال در اعتراض به اقدامات مشابه در Archangelsk.

"به عنوان یک روزنامه نگار من در دادگاه برای این کار من" Prokopyeva به رویترز گفت در حاشیه محاکمه او در روز دوشنبه.

"من نمی توانم سعی کنید تا ثابت کند که من آن را انجام نمی دهد چرا که من در کار من و در حال حاضر آنها می گویند کار من (به عنوان یک روزنامه نگار) است که جرم خود را. وجود دارد هیچ توجیهی از تروریسم در کلمات من...من صحبت کردن در مورد چگونه برای جلوگیری از تروریسم" او گفت:.

دادستان ناتالیا Meleshchenko با استناد به نظرات کارشناسان میگوید که Prokopyeva توصیف انتحاری به عنوان یک طبیعی عمل سیاسی و اعتراض و تشویق آن است.

Damelya Aitkhozina یک محقق برای نیویورک بر اساس دیده بان حقوق بشر گفت که در پرونده منعکس شده یک فضای شکل گرفتن بیش از چندین سال در روسیه ...که در آن independent, رایگان روزنامه نگاری می شود تقریبا غیر ممکن است".

یک دادگاه در شهر پسکوف است انتظار می رود به ارائه یک حکم در این مورد در ماه جولای.

اخبار تلویزیون در روسیه است که توسط دولت-اجرای کانال و برخی از با نفوذ ترین متن رسانه های تحت کنترل مستقیم مقامات و یا تجار و بازرگانان نزدیک به کرملین.


(ویرایش توسط اندرو Osborn و علامت هاینریش)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن