اسکاتلند رهبر Nicola Sturgeon می بیند افزایش پشتیبانی از coronavirus پاسخ

ادینبورگ: اسکاتلند در اولین وزیر Nicola Sturgeon عینک tartan ماسک صورت در سفر اخیر خود به مغازه ها در ادینبو

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

ادینبورگ: اسکاتلند در اولین وزیر Nicola Sturgeon عینک tartan ماسک صورت در سفر اخیر خود به مغازه ها در ادینبورگ به عنوان آنها آماده برای بازگشایی پس از طولانی coronavirus مستند.

محلی kilt تولید کننده است که باعث می شود این ماسک پس از آن شاهد یک افزایش در تقاضا.

در همان زمان شده است با بهره گیری از افزایش محبوبیت به عنوان یک نتیجه از دست زدن به دولت اسکاتلند پاسخ به جهانی همه گیر.

نظر سنجی نشان می دهد نه تنها بالا تصویب اعتبار برای حزب ملی اسکاتلند به رهبری خودش اما همچنین افزایش حمایت SNP مرکزی سیاست -- استقلال.

پس از قوی نشان میدهد در سال گذشته انتخابات عمومی تحلیلگران می گویند افزایش یافته است و حتی در موقعیت قوی تری جلوتر از اسکاتلند در انتخابات پارلمانی سال آینده.

"در زمان عدم اطمینان مردم به دنبال یک رهبر است که می تواند به آنها اطمینان گفت: Iain سیاه از نرم افزار-ملی اسکاتلند استقلال کنوانسیون.

"نیکولا ماهیان خاویاری انجام داده است فوق العاده خوبی در برقراری ارتباط او شفقت در طول روزانه عمومی جلسات.

"او کمک کرده است تا به مردم کاهش اضطراب با ارائه یک حس اطمینان در طول بیماری همه گیر. این چیزی است که خواهد شد که به راحتی فراموش شده" او به خبرگزاری فرانسه گفت.

- روش های مختلف -

برخی از 2500 نفر کشته شده اند در شیوع کروناویروس در اسکاتلند که در آن ماهیان خاویاری پاسخ -- و کاهش مستند اقدامات به طور خاص -- است به شدت در تضاد با نخست وزیر بوریس جانسون.

جانسون 56 و مالی خود را برای دست زدن به همه گیر و بریتانیا در حال حاضر دارای بالاترین مرگ و میر در اروپا -- در اطراف 45,000 با گسترده تر آمار نشان می دهد این می تواند حتی بیشتر.

حتی با طولانی سوال در مورد تست و تماس با ما-ردیابی جانسون شروع به بلند کردن این مستند پیش از آن در انگلستان است.

اما ماهیان خاویاری 49, خودداری کرده است به دنبال کت و شلوار برآورد که میزان عفونت در اسکاتلند هنوز هم بیش از حد بالا است.

او امتناع کورکورانه به دنبال دولت بریتانیا ارشاد از لندن موفق به کسب حمایت او از سران در ولز و ایرلند شمالی که هم تفویض دولت.

ماهیان خاویاری مخالفان اغلب متهم سابق وکیل بودن تفرقه شکل در فشار برای استقلال یک مسئله به فکر حل و فصل شده اند برای یک نسل در سال 2014 زمانی که اکثریت اسکاتلندی رای به حفظ سه صد ساله اتحادیه.

اما رای گیری گروه Panelbase در هفته گذشته گفت: 54 درصد اسکاتلندی بودند در حال حاضر به نفع آن رفتن به تنهایی -- نه امتیاز در شماره شش سال پیش.

ماهیان خاویاری را تصویب امتیاز افزایش یافت و به 60 درصد این نظرسنجی نشان داد.

جان Curtice از دانشگاه Strathclyde در گلاسکو گفت: به طور متوسط Panelbase سنجی بیش از شش ماه گذشته را برای حمایت استقلال در 51 درصد است.

او پیش بینی کرد SNP برنده خواهد شد 74 129 کرسی در Holyrood بعدی ممکن است -- تا 13 -- حفاری موقعیت خود را و در مورد یکی دیگر از استقلال رأی.

"جای تعجب نیست برای بسیاری از ناسیونالیست های سه ماه گذشته را نمونه چگونه اسکاتلند می تواند حکومت خود را بهتر به عنوان مستقل کشور کوچک" Curtice گفت: یکشنبه بار.

"پیش از این هرگز پایه های حمایت اتحادیه نگاه بسیار ضعیف است."

- ضد Brexit احساسات -

مرکزی برای ماهیان خاویاری را مورد اصطلاح "indyref2" آیا اسکاتلند رای اکثریت به ماندن در اتحادیه اروپا در سال 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم.

او استدلال می کند بریتانیا خروج از بلوک منعکس نمی خواهد از مردم اسکاتلند.

اما جانسون قاطعانه رد اعطای مجوز برای یک تازه رای دادن.

همه چشم ها در حال حاضر در مورد اینکه آیا دولت بریتانیا می تواند امن مطلوب تجارت مقابله با بروکسل قبل از پایان سال است.

یک هیچ-معامله-و یا یک بد -- می تواند صدمه دیده اسکاتلند اقتصاد در حال حاضر رو به یک برنامه به طور بالقوه فلج رکود از این بیماری همه گیر.

"ضد Brexit ضریب اطمینان بسیار بالا در اسکاتلند گفت:" گوردون مک اینتایر, مدیر اجرایی طرفدار کسب و کار برای استقلال اسکاتلند ،

"بسیاری از کسانی که رای دادند در برابر استقلال در سال 2014 رای به ماندن در اتحادیه اروپا در سال 2016" او به خبرگزاری فرانسه گفت.

"اتحادیه خواهد بود به خوبی به عنوان مرده" اگر معامله تجارت باعث می شود وضعیت بدتر و جدید رفراندوم داده است او اضافه شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب