Scott Disick می گوید Kourtney Kardashian آخرین پیراهن فلانل است 'زیبا'

Scott Disick; Kourtney Kardashian. چلسی لورن/WWD/شاتر; حسن نیت ارائه میدهد از Kourtney Kardashian/Instagramاو

توسط KETABKHOOOON در 3 تیر 1399
Scott Disick Tells Kourtney Kardashian Her Flannel Is 'Cute'
Scott Disick; Kourtney Kardashian. چلسی لورن/WWD/شاتر; حسن نیت ارائه میدهد از Kourtney Kardashian/Instagram

اوه پسر! Kourtney Kardashian فقط به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از وایومینگ عکس از خودش با پوشیدن یک مزرعه شیک جامه فلانل یا پشمی و Scott Disick نیست ماندن و آرام در مورد این یکی.

حدود یک هفته پس از پوش بنیانگذار ارسال شده یک عکس در چه بسیاری از مشکوک بود Disick را جامه فلانل یا پشمی او به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی تاب مشابه زرد شطرنجی پیراهن لبریز سفید گروه در روز دوشنبه 22 ژوئن. "خلوت" او زیر نویس شیک, پست, در حالی که پدر فرزندان او اظهار داشت: "پیراهن های زیبا." قطعه ای از لباس خود است که در واقع Outerknown را گرم و ناهموار پتو پیراهن در بالا آسمان کویر شطرنجی $148.

در یکشنبه, ژوئن 14, Keeping Up With the Kardashians ستاره مشترک یک عکس از خودش نگه داشتن شایستگی بره در یک بزرگتر از اندازه جامه فلانل یا پشمی شل شلوار جین و یک اسب پایین. هر چند ساز و برگ به نظر می رسد به اندازه کافی بی گناه — و وایومینگ مناسب — اینترنت نمی تواند متوقف وزوز در مورد پیراهن.

"KOURTNEY واقعا پوشیدن اسکات جامه فلانل یا پشمی!" یکی از طرفداران Instagram صفحه نوشت: در کنار تقسیم کارداشیان این عکس و یک paparazzi شات از Disick پوشیدن صورت یکسان یا بسیار شبیه به قرمز-سفید-و-آبی را فشار دهید تا.

این می تواند بسیار ممکن است. یک منبع گفت:" ما هفتگی است که 37 ساله است که در حال حاضر در وایومینگ در کیم و Kanye West's تگزاس با سابق خود و سه فرزند میسون, سلطنت و پنه لوپه. "همه آنها با داشتن سرگرم کننده در زمان انجام فعالیت های خانواده مانند شنا و غیره" خودی به ما گفت.

Disick به تازگی تقسیم از دوست دختر خود را از سه سال صوفیه ریچیاما با توجه به منبع او شده است صحبت کردن در مورد آن.

Disick و Kardashian شده در-و دوباره خاموش-دوباره برای سال های بسیاری از قدمت بسیاری به طور مداوم از سال 2006 تا 2015. اما به گفته یک منبع را همیشه باید احساسات خود را. "اسکات است که همیشه رفتن به در عشق با Kourtney" یک منبع منحصرا گفت: ما هفتگی. "و این چیزی است که صوفیه است تا به حال به صورت پس حتی قبل از او رو جدی با او."

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب