شان لاو و کاترین Giudici ترول طرفداران با بارداری شوخی

دور چهار ؟ شان لاو و کاترین Giudici شوخی که آنها باید یک کمی دیگر در راه شش ماه پس از پدر میا ورود. دیدن کات

توسط KETABKHOOOON در 6 تیر 1399

دور چهار ؟ شان لاو و کاترین Giudici شوخی که آنها باید یک کمی دیگر در راه شش ماه پس از پدر میا ورود.

"این اتفاق می افتد دوباره!" سابق کارشناسی, 36, زیر نویس یک شنبه 25 ژوئن Instagram عکس از خود cradling همسر عزیزم دست انداز. "فقط می خواهم برای هشدار به همه شما به ما مبلمان خط @homebyseanandcatherine دوباره شما را با نشان دادن این بارداری اعلام. و هیچ کاترین باردار نیست."

تگزاس بومی شوخی "او هنوز هم نشده اجازه دهید من او را لمس پس از آخرین باری که من او را آغشته."

Sean Lowe and Catherine Guidici Troll Fans With Pregnancy Joke
کاترین Guidici و Sean Lowe AP/شاتر

اجتماعی رسانه ها آمد و شش ماه بعد از لیسانس آلوم و Giudici, 34, استقبال دختر خود میا. لیسانس کشور عضو همچنین به اشتراک گذاری پسران سموئیل 3 و اشعیا 2.

سابق ABC شخصیت باید "صحبت در مورد اتخاذ یک چهارم فرزند" لاو منحصرا گفت: ما هفتگی در اوایل این ماه اضافه کرد: "من نمی دانم اگر ما در حال انجام داشتن فرزند بیولوژیکی. من امیدوارم که ما به دلیل من فکر می کنم اگر ما در نهایت اتخاذ ... است که می تواند بسیاری از کودکان و نوجوانان است."

به دلایل حق نویسنده نیست "می خواهم بیش از چهار بچه" او نشان داد و او و واشنگتن بومی آینده برنامه های خانواده هستند "هنوز هم در هوا." او توضیح داد: "من تصور کاترین را به تصمیم نهایی که من را مجبور به تسلیم به او. ... در برخی از نقطه من می خواهم به گرفتن از پوشک, به طوری که خواهد بود خوب است."

سابق ستاره واقعیت که ملاقات و سقوط در عشق در فصل 17 از لیسانسداشته اند "واقعا تنظیم آسان" به خانواده خود را از پنج پس از میا دسامبر 2019 تولد.

"او فوق العاده خوشحال نوزاد" لاو بوده به ما در زمان. "او فقط لبخند می زند و می خندد تمام وقت. آن را سرگرم کننده برای تحقق بخشیدن به آنچه که او در حال یادگیری در سنین جوانی و پس از آن به فکر می کنم در مورد چگونه او را برای رفتن به ادامه تبدیل به این بچه بیش از شش یا 12 ماه یا بیشتر."

او و طراح گرافیک, گره خورده است گره در ژانویه 2014 در کالیفرنیا در حق رای دادن برای اولین بار تلویزیونی عروسی.

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن