دیدن Rachel Bilson و بیشتر بیان مادران پمپاژ شیر

خود پمپ ، Blake Lively, Rachel McAdams و بیشتر افراد مشهور مامان نیست خودداری از به اشتراک گذاری خود را پمپاژ

توسط KETABKHOOOON در 9 خرداد 1399

خود پمپ ، Blake Lively, Rachel McAdams و بیشتر افراد مشهور مامان نیست خودداری از به اشتراک گذاری خود را پمپاژ سفر در رسانه های اجتماعی.

در ژانویه 2020, Gossip Girl آلوم به یک نگاه اجمالی به او کار مادری معمول در طول یک بخش ریتم را فشار دهید بعد. "پمپ" بازیگر زیر نویس یک Instagram داستان عکس از شير ایالات متحده آمریکا پمپ.

لس آنجلس بومی اجتماعی رسانه ها آمد و سه ماه بعد از ما هفتگی اخبار شکست که او به هنگام تولد به او و رایان رینولدز' فرزند سوم. اضافه کردن یک نوزاد برای نوزادان خود را قبلا پس از استقبال دختران و جیمز اینز بود "مانند رفتن از دو تا 3,000" شاد بستری شده طی امروز در ظاهر نشان می دهد در آن زمان است.

The Age of Adaline ستاره توضیح داد: "ما بسیاری از کودکان است. آن را بسیار دیوانه است. بسیاری از آن است. مردم می گویند که رفتن را از دو به سه هم همین طور است. شما می دانید این نوع آسان است. این افراد لازم نیست سه تا از بچه ها. آن دیوانه است."

همانطور که برای McAdams, این نوت بوک, ستاره سهام یک پسر با دوست پسر خود جیمی لیندن. بعد از یک کمی مارس 2018 ورود نامزد اسکار نگهداری نوزاد پسر تحت کاری ادامه داده اند — اما که او را متوقف نمی کند از مصرف پمپاژ تصویر در دسامبر سال 2018 است.

عکاس کلر Rothstein به اشتراک گذاشته شده عکس از McAdams در سیاه و سفید سینه بند پرستاری از طریق Instagram نوشته "این شلیک شد و حدود 6 ماه بعد او به هنگام تولد به پسر او پس از میان عکس های او بیان/پمپاژ هنوز هم به عنوان تغذیه با شیر مادر. ... تغذیه با شیر مادر است, طبیعی ترین چیز در جهان است و من نمی توانم برای زندگی از من تصور کنید که چرا و چگونه در آن است که همیشه ناپسند و یا از ترس. من حتی نمی فکر می کنم نیاز به توضیح اما فقط می خواستم برای قرار دادن این وجود دارد که اگر این تغییرات حتی درک یک نفر از چیزی بسیار طبیعی است بنابراین طبیعی بسیار شگفت انگیز پس از آن که بزرگ است."

از اشلی گراهام پمپاژ در حد مرگ از بارگذاری به کیت آپتون پمپاژ پیش از او و جاستین Verlander's, تاریخ روز ولنتاین, معروف تر بچه به اشتراک گذاشته اند این لحظات با پیروان خود را. نگه داشتن اسکرول برای دیدن Kourtney Kardashian, Rachel Bilson , و بیشتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de