دیدن Thomas Rhett بیشتر وبلاگ جشن تولد در خانه در میان Coronavirus

بهتر امن تر از متاسفم! Thomas Rhett و بیشتر مشاهیر زنگ زد در تولد خود را در خانه و با خانواده خود در میان coro

توسط KETABKHOOOON در 6 تیر 1399

بهتر امن تر از متاسفم! Thomas Rhett و بیشتر مشاهیر زنگ زد در تولد خود را در خانه و با خانواده خود در میان coronavirus بیماری همه گیر.

زمانی که کشور خواننده تبدیل به 30 در مارس 31, همسرش, لورن, Akinsنشان داد خود را, حزب, دکوراسیون طریق Instagram.

"مبارک تولد 30 عسل" که از زندگی در عشق نویسنده مزبور شیرین شات از شوهر او و دو فرزند ارشد دختر — Willa و ادا. "حتی در این قرنطینه من نمی توانم باور کنم که من را وادار به زندگی در این کثیف و رویایی (همه در همان زمان) زندگی با شما. در 30 سال شما هنوز هم رویای من به حقیقت می پیوندند. من شما را دوست دارم."

در رسانه های اجتماعی ها, سابق, پرستار نشان داد طلا "تولدت مبارک" بالن رنگین کمان streamers یک بشقاب دسر کارت و یک "ساخته شده در سال 1990" بنر.

Rhett در ادامه به ارسال تصویری از Akins تلاش برای باز کردن یک بطری شامپاین — قبل از اینکه چوب پنبه ظهور کردن و این اسپری در سراسر اتاق. "خیلی دوستت دارم" او زیر نویس این فیلم همراه با خنده-گریه emojis.

روز بعد "مرگ یک مرد شاد" خواننده ساخته مجازی ظاهر در امروز نشان می دهد احساساتی "دیروز به جهنم همسر من تا به حال یک دسته از بهترین دوستان من فقط جلو در جلوی خانه ما. آنها تکیه کردن sunroof و گفت:"تولدت مبارک!' و سپس پدر و مادر من و پدر و مادر او آمد و ما نشسته شش فوت از هم جدا. پس از آن بود اما ما به شما تا به حال زمان زیادی است."

او واكنش خود نوزاد دختر لنون در خانه با آنها را در قرنطینه و یک کمی است "واقعا خوب عزیزم" Rhett گفت ساوانا اکلاهما و هدی قطب نما در آن زمان است.

به التون جان ، من نویسنده منفجر کردن شمع بر روی کیک خود را در خانه پس از او, شوهر, David بسيطو پسرانش, Zachary و الیاس خواند به او.

"ممنون برای بهترین تولد تا کنون با خانواده من" به "Goodbye Yellow Brick Road" خواننده زیر نویس خود, مارس 25 Instagram تصویری.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن چگونه بیشتر ستاره ها در جشن تولد خود را در حالی که quarantining در طول COVID-19 گسترش از اریک دکر's بالن به ریس ویترسپون'ثانیه راه رفتن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب