سناتور. Ron Wyden اورگان هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن را اعزام ماموران فدرال در شهرستانها در سراسر کشور: 'آنچه که اتفاق می افتد در زادگاه من نمی خواهد در شهر من'

فدرال افسران کار در میان گاز اشک آور در حالی که پاکسازی خیابان در جلوی علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
Federal officers operate amid tear gas while clearing the street in front of the Mark O. Hatfield U.S. Courthouse on July 21, 2020 in Portland, Oregon.
فدرال افسران کار در میان گاز اشک آور در حالی که پاکسازی خیابان در جلوی علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در 21 ژوئیه سال 2020 در پورتلند اورگان است.

پائولا برونشتاین/گتی ایماژ

  • ما سن. Ron Wyden گفت: کسب و کار خودی که روز سه شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احتمال استقرار نیروهای فدرال لیبرال در حوزه های قضایی سراسر کشور است.

  • "شما شرط می بندم که آنچه اتفاق می افتد در شهر من متوقف نخواهد شد در زادگاه من" Wyden گفت. اورگان دموکرات معتقد است تهمت به احتمال زیاد خواهد شد "گسترش این ناخالص سوء استفاده از قدرت به شهرهای دیگر است."

  • در سهشنبه, سیاسی گزارش داد که وزارت امنیت داخلی در حال برنامه ریزی برای گسترش آنچه در آن خواستار "عملیات افسانه" و استقرار بیشتر نیروهای میدانی.

  • "که در آن جمهوری خواهان مجلس سنا که موعظه دولت حقوق و آزادی ها به عنوان تهمت می فرستد نیروهای شبه نظامی به شهرستانها ناخوانده و سر در قانون اساسی؟" Wyden پرسید.

  • همچنین در روز سه شنبه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن متهم ماموران فدرال در پورتلند از "به طرز وحشیانه ای حمله به معترضان مسالمت آمیز."

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سناتور. Ron Wyden یک دموکرات از اورگان فکر نمی کند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود محتوا تنها استقرار ماموران فدرال در پورتلند.

"شما شرط می بندم که آنچه اتفاق می افتد در شهر من متوقف نخواهد شد در زادگاه من" Wyden گفت: کسب و کار خودی در روز سه شنبه گفت او از ترس رییس جمهور در حال اجرا مبارزات انتخاباتی از "نظم و قانون" برابر متوسط دموکرات او به دروغ متهم مایل پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس — به زودی "گسترش این ناخالص سوء استفاده از قدرت به شهرهای دیگر است."

ماموران فدرال مستقر شدند در اوایل این ماه در پورتلند در میان هفته-طولانی اعتراضات آغاز شد که پس از مرگ جورج فلوید پس از افسران پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. برخی از کسانی که در تظاهرات حاضر شامل صحنه های از صدمه به اموال, اما بسیاری — از جمله پنج شنبه رالی شامل یک "دیوار مادرم" — بوده است به شدت صلح آمیز با مقامات محلی گفت: هر چه خشونت وجود دارد و تشدید شده است سنگین دست اجرای قانون است.

این آخر هفته برای مثال نیویورک تایمز گزارش "ماموران در استتار و گاز ماسک ضرب و شتم [نیروی دریایی جانباز کریستوفر دیوید] با باطوم و لعنتی اسپری فلفل در صورت" ترک او را با استخوان شکسته.

Sen. Ron Wyden of Oregon.
سناتور. Ron Wyden اورگان.

هارون P. برنشتاین/ایسنا

'که در آن جمهوری خواهان مجلس سنا که موعظه دولت حقوق؟'

همراه با دیگر کنگره لیبرال ها از جمله سنسور. برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و کامالا هریس Wyden حمایت از قانون که به شدت محدود کردن رئیس جمهور را توانایی استقرار آنچه که او از نظر "یک شبه نظامی تیم ملی" در حوزه های قضایی دیگر. اما با دموکرات ها یک اقلیت در بالاتنه مجلسی چنین امری نیاز به حمایت از حزب جمهوری خواه که هم باید برای دیدار با تعدادی کافی برای غلبه بر برخی از حق وتو ریاست جمهوری.

Wyden شگفتی آنچه اتفاق افتاده است به استدلال محافظه کار محلی برای حاکمیت. "سوال من," او گفت: "[این است] که در آن جمهوری خواهان مجلس سنا که موعظه دولت حقوق و آزادی ها به عنوان تهمت می فرستد نیروهای شبه نظامی به شهرستانها ناخوانده و سر در قانون اساسی ؟ آنها خیلی ناجوانمردانه است که آنها بیش از حد سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن این کشور که "دیوار مادران' تهدید هستند?"

حداقل 114 ماموران فدرال در حال حاضر مستقر در اورگان بزرگترین شهرستان, با توجه به وزارت دادگستری ایالات متحده. محلی مقامات منتخب از شهردار به فرماندار مخالفت با نمایش قدرت متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از استقبال از استبداد به خوراک پایه riled توسط سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

شهرداران از سیاتل به آتلانتا نیز صحبت کردن در برابر استفاده از "شبه نظامی از نوع نیروهای" ترس از شهرستانها خود را می تواند بود. آنها دلیل خوبی برای این باور است که.

در سهشنبه, سیاسی گزارش داد که مقامات در وزارت امنیت داخلی "در نظر گرفته اند استقرار mobile زمینه نیروهای خود را برای محافظت از اموال فدرال در شهرستانها در سراسر کشور است که تجربه کردند."

'آنها به طرز وحشیانه ای حمله به معترضان مسالمت آمیز'

Federal law enforcement officers, deployed under the Trump administration's new executive order to protect federal monuments and buildings, face off with protesters against racial inequality and police violence in Portland, Oregon, U.S., July 21, 2020.
اجرای قانون فدرال افسران مستقر در زیر برگ برنده دولت جدید اجرایی به منظور فدرال حفاظت از بناهای تاریخی و ساختمان های با معترضان در برابر نابرابری نژادی و خشونت پلیس در پورتلند, اورگان, ایالات متحده در 21 ژوئیه سال 2020 است.

رویترز/Caitlin Ochs

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز قبل از آن اقدام DHS وزیر چاد گرگ گفت: فدرال افسران مستقر در پاسخ به "عدم اقدام از مسئولان شهرستان" بی بی سی گزارش داد. آن دسته از افسران بازداشت شده اند که 43 نفر از جولای 4, او گفت:.

"ما تنها با هدف قرار دادن و دستگیری کسانی که تا به حال شناخته شده به عنوان ارتکاب اقدامات مجرمانه مانند هر سازمان اجرای قانون" گرگ ادعا کرد با وجود گزارش های غیر خشونت آمیز معترضان بازداشت برگزار شد و برای ساعت ها به سادگی برای بودن در مجاورت ناآرامی.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیوست کر بورس در روز سه شنبه. در بیانیه او پیشنهاد استقرار فدرال اجرای قانون عوامل در پورتلند سیاسی بود تئاتر به معنای "ایجاد هرج و مرج و بدست آورد."

"در حال حاضر میهن ماموران امنیتی — بدون به طور واضح تعریف اختیارات یا قدرت هستند اعم دور از اموال فدرال محروم از مدالها و نشان و شناسایی نشانه گذاری به بازداشت افراد می شود." "آنها به طرز وحشیانه ای حمله به معترضان مسالمت آمیز از جمله نیروی دریایی ایالات متحده کهنه."

کارشناسان حقوقی اکو این نگرانی به سوال کاخ سفید ادعا می کنند که حق خود را برای محافظت از اموال فدرال مانند یک دادگاه در پورتلند کمک های مالی آن حق بازداشت معترضان که حتی در آن است.

"وجود دارد هیچ قانون فدرال عوامل اجرای با درگیر شدن با معترضان" جیمی Gurule دانشگاه نوتردام قانون استاد و گفتگو کرد. "نگرانی من این است که آیا خود را حفاظت از اموال فدرال خدعه به تداخل با معترضان آزادی بیان است."

یک خبر نوک ؟ ایمیل این خبرنگار: cdavis@insider.com

گسترش پوشش ماژول: سیاه و سفید-زندگی-ماده-ماژول

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب