طوفان شدید قرار داده میانه دشت در تیررس مواد منفجره هفته

برای چند هفته گذشته شدید آب و هوا به سرعت افزایش یافت و در سراسر بخش هایی از دشت و میانه و اردبیل هواشناسان می

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

برای چند هفته گذشته شدید آب و هوا به سرعت افزایش یافت و در سراسر بخش هایی از دشت و میانه و اردبیل هواشناسان می گویند که روند خود ادامه خواهد داد و از طریق اواسط هفته.

هر دولتی در سراسر دشت بزرگ و میانه گزارش شده حداقل یک نمونه از آب و هوایی شدید پس از شروع ماه. از آسیب رساندن به gusts باد به hailstorms و حتی برخی از گردباد ملت میانی تا به حال آن را در تمام طول نیمه اول ماه جولای.

در جای دیگر, شدید آب و هوا گاو-چشم واقع شده استوار بر دشت مرکزی از روز یکشنبه. اما با شروع سهشنبه تهدید برای چابک طوفان را گسترش شمال شرقی به غرب میانه.

همان جبهه سرد است که در تنظیم کردن مواد منفجره طوفان در سراسر دشت های مرکزی دوشنبه و سه شنبه شب خواهد حفاری به سمت شرق در روز سه شنبه. طوفان می تواند فوران در امتداد یک نوار گسترده ای از کشور را از مقابل طیف وسیعی از جنوب به رشته کوه های راکی در غرب میانه بالا.

شدید فعالیت شروع خواهد شد تا سطح شیب دار به صورت جدی بعد از ظهر سه شنبه زمانی که خطوط از آسیب رعد و برق به نام squall خطوط می توانید شروع به سازماندهی و سر و صدا در سراسر کشور میانی از طریق پنج شنبه شب. همراه با بارش باران و تگرگ های بزرگ, بسیار قوی و مخرب gusts باد به احتمال زیاد تولید شده توسط این طوفان. حتی یک جدا گردباد یا دو می تواند به توسعه در سراسر منطقه است.

یک AccuWeather محلی StormMax™ 90 مایل در ساعت می تواند رخ دهد در روز سه شنبه و به خصوص در دشت های مرکزی.

مکان های که ممکن است در نهایت در این مسیر از روز سه شنبه مخرب طوفان شامل مدیسون ویسکانسین; Des Moines, آیووا; اوماها; و طفره رفتن از شهر کانزاس است.

اینجا را کلیک کنید برای رایگان ACCUWEATHER نرم افزار

وجود خواهد داشت بدون استراحت برای آب و هوا-خسته در میانه روز چهارشنبه به عنوان یکی دیگر از دور شدید آب و هوا مشتعل خواهد شد در سراسر منطقه است.

در مقایسه با روز شنبه, شدید تهدید روز چهارشنبه غرق خواهد شد southeastward و محل نقاط از شمال شرقی کانزاس غربی ایندیانا در تیررس مواد منفجره طوفان در طول روز.

هر طوفان که در آغاز در روز چهارشنبه را باید از این ظرفیت به از بند باز کردن مکرر حملات رعد و برق, جاری شدن سیل, بارش تگرگ های بزرگ و مخرب باد تا به یک AccuWeather محلی StormMax™ 75 مایل در ساعت. جدا شده گردباد یا دو بار دیگر ممکن است در روز چهارشنبه.

شیکاگو و میلواکی, ممکن است در میان عمده میانه مترو که ضربه سخت توسط طوفان در طول بعد از ظهر و شب ساعت عجله. اگر به طور مستقیم نهفته فلش سیل ممکن است تبدیل به یک موضوع مهم در سراسر این شهرستانها به خصوص در کم ارتفاع و یا فقیر-زهکشی مناطق.

رانندگان به خصوص کسانی که سفر در interstates 80 و 70 و 55 و 39 نیاز به نگه داشتن چشم به آسمان در روز چهارشنبه به شرایط می تواند بدتر به سرعت در درون هر طوفان.

تهدید برای طوفان شدید خواهد مارس به طور کلی به سمت شرق در طول روز و رسیدن به بیش از ایندیانا و همچنین بخشهایی از میشیگان و اوهایو با شب چهارشنبه.

پنج شنبه, غرب, به احتمال زیاد خواهد اعطا مکی از گسترده آب و هوایی شدید به عنوان مخرب طوفان گاو-چشم شیفت به جلو برد و دشت.

با وجود این تهدیدات ذاتی با تگرگ های بزرگ و مخرب gusts باد مداوم طوفانی و مرطوب الگوی سراسر کشور میانی است اثبات مفید برای کشاورزان در منطقه است.

"از ماه جولای در نظر گرفته شده است به عنوان مهم ترین ماه برای کشاورزان در سراسر غرب میانه به عنوان این است که محصولات کشاورزی مانند ذرت و سویا تجربه سریع ترین رشد اگر شرایط مساعد," AccuWeather هواشناس براندون باکینگهام گفت.

نگه داشتن چک کردن پشت در AccuWeather.com و اقامت به AccuWeather شبکه DirecTV مرزی و Verizon Fios.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب