ستاره اخراج از واقعیت را نشان می دهد از طریق سال

یک کار تغییر رسوایی. اگر چه درام باعث می شود برای خوب واقعیت تلویزیون ستاره های زیادی باید عبور یک خط و اقداما

توسط KETABKHOOOON در 21 خرداد 1399

یک کار تغییر رسوایی. اگر چه درام باعث می شود برای خوب واقعیت تلویزیون ستاره های زیادی باید عبور یک خط و اقدامات خود را باید عواقب واقعی.

در ماه ژوئن سال 2020 پس از قتل جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس جهانی, تظاهرات آغاز شد و هزاران نفر در راهپیمایی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

با این که بسیاری از شبکه های شروع به دنبال در آنچه که ستاره های خود را ارسال شد در رسانه های اجتماعی و خوشحال بودند با آنچه که آنها در بر داشت. در یک حرکت بزرگ توسط Bravo, شبکه اعلام کرد در ماه ژوئن 2020 که Vanderpump قوانین ستاره Stassi شرودر, کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioni تمام شد اخراج از نشان می دهد در میان نژادی متهم نظرات ساخته شده در گذشته است.

MTV نیز ساخته شده است یک حرکت بزرگ در طول حرکت آشکار است که آنها دیگر نمی خواهد کار با دی Nguyenبود که شرکت در فصل جاری از چالشپس از او ساخته شده توهین آمیز توییتهایی.

"به عنوان یک نتیجه از دی Nguyen نظرات توهین آمیز در زندگی مهم جنبش ما قطع روابط با او" رقابت های سری طریق توییتر اعلام کرد در زمان. "از احترام به رقبا خواهیم air فصل ما به عنوان برنامه ریزی شده. ما به شدت محکوم نژادپرستی نظاممند و ایستاده با کسانی که در بالا بردن صدای خود را در برابر بی عدالتی است."

چالش حساب نیز به اشتراک گذاشته شده لینک های متعدد "ضد نژاد پرستی منابع" برای کسانی که می خواهند برای کمک به. "ما از موضع ایران در برابر نژادپرستی و مصرانه از شما برای پیوستن به ما در اقدام برای پایان دادن به نژاد پرستی و تبعیض و سیستمیک خشونت" به حساب رسانه های اجتماعی اضافه شده است.

MTV نیز همچنین axed متعدد اعضای بازیگران , مادر حق رای دادن در طول سال از جمله دیوید Easonپس از او ساخته شده نظرات توهین آمیز از طریق رسانه های اجتماعی.

اگر چه بسیاری از اخراج ستاره باید عذرخواهی برای اقدامات خود را پس از این واقعیت گاهی اوقات آن را بیش از حد دیر است. حرکت را از طریق گالری های زیر برای بیشتر ستاره واقعیت که اجازه رفتن زیر رسوایی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de