ستاره است که تا به حال به تعویق انداختن مراسم ازدواج در میان Coronavirus همه گیر

پمپ ترمز. مشهور است که برنامه ریزی شده بود در بستن گره در اوایل سال 2020 تا به حال به غیر منتظره تغییر برنامه

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

پمپ ترمز. مشهور است که برنامه ریزی شده بود در بستن گره در اوایل سال 2020 تا به حال به غیر منتظره تغییر برنامه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کتی پری و اورلاندو بلوم به حال مناظر خود را در یک مقصد عروسی در مارس اما شیوع گسترده است که بالغ بر بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان آنها را مجبور به تعویق انداختن برنامه های خود را. این "سر و صدا" خواننده 35 و بلوم, 43, اعلام نامزدی خود را در ماه فوریه 2019. این جفت ارز در اصل برنامه ریزی شده nuptials خود را برای ماه دسامبر 2019. یک منبع گفت: ما هفتگی در ماه فوریه که آنها خود را تغییر برنامه های عروسی "با توجه به محل آنها می خواهند."

Taraji P. Henson و نامزد کلوین هیدنهستند یکی دیگر از زن و شوهر که عروسی به تعویق افتاده است بیش از یک بار. این قهوه و Kream star 49 برای اولین بار نقل مکان کرد و تاریخ عروسی او از آوریل تا ژوئن به جلوگیری از آب و هوای بارانی. او گفت اضافی در مارس 31 که جشن عقب رانده بیشتر از یک ماه با توجه به قرنطینه.

"این احتمالا بیشتر مانند ژوئیه" هنسون گفت: در آن زمان. "ما باید برای دیدن آنچه که این خواهد بود در انتهای دیگر.

Dennis Quaid و خود را نامزد لورا Savoieهیجان زده بودند به تبادل پاکستان در مارس 4 در دوستان خود را Craig T. Nelson's house در Kauai, Hawaii — همان حالت که در آن پدر و مادر دام ستاره ظهور این سوال به دانشجوی دکترا. Quaid, 66 گفت: ما در مارس 3 که آن را "کمی ناامید کننده" برای آنها به دست خود عروسی اما گفت که او و Savoie خود را جشن ازدواج آینده "در هر روز است."

در حالی که برخی از زوج ها را ساخته اند تصمیم گیری قطعی برای تغییر برنامه های عروسی خود, دیگران,' طرح هنوز در هوا. Vanderpump قوانین ستاره Stassi شرودر شوخی که آماده شدن برای عروسی در زمان نامشخص سخت است. به سطح بعدی پایه نویسنده, 31 و نامزد کمال کلارکهستند امید به کراوات گره در ماه اکتبر در ایتالیا. این کشور شده است ضربه سخت coronavirus با بیش از 100,000 موارد تایید شده و بیش از 18,000 مرگ و میر.

"بنابراین برنامه ریزی عروسی است که ممکن است مدتی است که سرگرم کننده" واقعیت ستاره توییتی در مارس 26. "Def توصیه می کنند."

در پایین حرکت برای دیدن لیست از زوج ها که میرم به تعویق افتاد عروسی خود را با توجه به کوروناویروس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب