تایوان پارلمان پیشنهاد برای نام تجاری جدید تعریف, چین هواپیمایی

تایوان چین هواپیمایی است که اغلب به اشتباه به سرزمین اصلی هوایی چین و تایپه گذشت یک پیشنهاد برای نام تجاری جدی

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
تایوان چین هواپیمایی است که اغلب به اشتباه به سرزمین اصلی هوایی چین و تایپه گذشت یک پیشنهاد برای نام تجاری جدید تعریف حامل (AFP Photo/سعید خان)

تایوان مجلس با تصویب یک پیشنهاد پنج شنبه به, نام تجاری جدید تعریف این جزیره بزرگترین شرکت هواپیمایی برای جلوگیری از سردرگمی با حامل در سرزمین اصلی چین.

China Airlines (CAL) است که اغلب به اشتباه به صورت هوایی چین -- سرزمین اصلی ملی حامل -- وجود دارد و مدت طولانی است که تماس های آن را تغییر نام دهید و یا آن را با وضوح بیشتری تایوانی.

اما جنبش دریافت تازه انگیزه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که تایوان با موفقیت روبرو نشدهایم.

خود حکومت جزیره ارسال کمک های پزشکی در خارج از کشور به عنوان یک ژست دیپلماتیک از حسن نیت اغلب در چین شرکت های هواپیمایی هواپیما جرقه برخی از سردرگمی عمومی در خارج از کشور بیش از آن که محموله آمده بود.

روز چهارشنبه نمایندگان مجلس با تصویب یک پیشنهاد درخواست وزارت حمل و نقل به آمده تا با هر دو کوتاه مدت و بلند مدت تغییر علامت تجاری برنامه برای حامل است که تا حدودی متعلق به دولت.

"وزارت باید کال تر قابل شناسایی بین المللی با تایوانی تصاویر برای محافظت از تایوان منافع ملی به خارج از کشور آن است که به اشتباه برای یک, چینی, شرکت هواپیمایی" مجلس یو Shyi-kun گفت: در حالی که خواندن این پیشنهاد است.

این حرکت را تنظیم یک جدول زمانی برای زمانی که شرکت هواپیمایی باید در نهایت تغییر نام داد و گفت: این امر نیاز به بحث بیشتر.

برخی از منتقدان هشدار می دهند تغییر نام شرکت هواپیمایی ممکن است تحریک چین -- به خصوص اگر منابع خاص به تایوان در حال اضافه شده است.

پکن views تایوان به عنوان قلمرو خود و عهد کرده است به یک روز توقیف آن را با زور در صورت لزوم.

آن baulks در هر گونه پیشنهاد در این جزیره است و نه بخشی از "یک چین".

- افزایش تهدیدات نظامی -

نام چین هواپیمایی رجعت به پس از جنگ زمانی که شکست Kuomintang (KMT) ملی گرایان فرار به تایوان است.

خود را جمهوری چین -- تایوان رسمی نام -- مجموعه خود را به عنوان یک رقیب به جمهوری خلق چین است.

در طول استبدادی KMT عصر تایوانی بسیاری از شرکت ها اغلب به حال واژه "چین" یا "چینی" قرار داده شده در نام خود را.

تایوان از سال بدل به یکی از آسیا پیشرفته ترین دموکراسی و مجزا تایوانی هویت پدید آمده است.

یکی دیگر از پیشنهاد تصویب چهارشنبه جزیره "به منظور افزایش بیشتر دید از 'تایوان' در گذرنامه های ما".

تایوان گذرنامه در حال حاضر می گویند "جمهوری خلق چین است. تایوان است."

یک پیشنهاد از یک اقلیت حزب خواستار حذف عبارت "جمهوری چین" عبور نمی کند.

پس از سال 2016 پکن ramped تا دیپلماتیک و اقتصادی و نظامی فشاری که رئیس جمهور فعلی Tsai و نشستند ون حاضر به رسمیت شناختن این مفهوم است که تایوان بخشی از "یک چین".

صحبت با خبرنگاران در چهارشنبه تایوان وزیر خارجه یوسف وو گفت: چین در حال افزایش آن سابر تند, با جت ورود به این جزیره دفاع هوایی منطقه در یک "تقریبا روزانه" اساس آخرین ماه است.

او هشدار داد که چین ممکن است استفاده از "خارج از درگیری به حل و فصل آن مسائل داخلی" مانند سیلاب های اخیر به خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر و کند شدن اقتصاد است.

"ما بسیار نگران تایوان می تواند بسیار مناسب قربانی برای چین," او گفت:.

"تایوان در دولت است که دست زدن به این مسائل با دقت بسیار ... برای جلوگیری از تایوان تبدیل شدن چین بهانه ای برای اعلام جنگ و یا شروع یک درگیری نظامی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب