Tamar Braxton بستری برای 'ممکن است مصرف بیش از حد' پس از 'دشوار' روز

Tamar Braxton بود با عجله به یک بیمارستان در لس آنجلس در روز پنج شنبه, جولای 16, پس از پیدا ناخودآگاه ما هفتگی

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

Tamar Braxton بود با عجله به یک بیمارستان در لس آنجلس در روز پنج شنبه, جولای 16, پس از پیدا ناخودآگاه ما هفتگی تایید می کند.

"وجود دارد یک اورژانس پزشکی تماس بگیرید تولید شده مربوط به امکان مصرف بیش از حد در 9:45 p. m." یک سخنگوی اداره پلیس لس آنجلس گفت: ما در پنج شنبه, جولای 17. "فرد بود پس از انتقال به بیمارستان."

این انفجار که به شکست این خبر گزارش داد که Braxton را پسر دیوید Adefesoیافت او بی توجه در ریتز-کارلتون خوابگاه در لس آنجلس زندگی می کنند. در 911 تماس او گزارش گفت که او معتقد است که او تا به حال اقدام به خودکشی پس از نوشیدن و مصرف قرص تجویزی.

"تامار تا به حال بسیار دشوار و احساسی روز" او هرزه در بیانیه ای گفت به وب سایت. "اطلاعات بیشتر در آینده خواهد شد در چند روز آینده. لطفا دعا کنید برای او."

Tamar Braxton Hospitalized for ‘Possible Overdose’ After ‘Tough and Emotional Day’
Tamar Braxton MediaPunch/شاتر

در طول COVID-19 گیر R&B خواننده 43 و Adefeso که شروع به دوستیابی در سال 2018 را میزبانی زنده از یوتیوب مجموعه با عنوان همراه & قرنطینه. یک قسمت جدید قرار بود در روز پنج شنبه اما زن و شوهر به تعویق افتاد آن را در مدت کوتاهی قبل از خبر شکست از Braxton بستری.

"سلام میشم متاسفانه دختر خود را تامار تحت آب و هوای امروز و به خوبی احساس نمی شود بنابراین ما باید برای به تعویق انداختن امروز را نشان می دهد (نگران نباشید آن را COVID)" خواندن یک پیام در کانال یوتیوب خود را. "ما در غم از آنجا که ما تا به حال یک نمایش بزرگ به انتظارنشسته بودند تا برای شما امروز اما در هفته آینده را نشان می دهد در حال رفتن به حتی بزرگتر و بهتر است. خیلی متاسفم برای ناراحتی ما می دانیم که بسیاری از شما به جلو نگاه به نشان می دهد در هر هفته. ما آن را به شما در هفته آینده."

این برادر بزرگ مشهور برنده نیز یک واقعیت جدید نشان می دهد در آثار با عنوان Tamar Braxton: Get Ya زندگی! آن است که برنامه ریزی شده برای مراسم افتتاحیه در روز پنج شنبه 30 جولای در تلویزیون ما همان شبکه ای که پخش و معروف خواهر' ضربه سری Braxton ارزش های خانوادهاز سال 2011 است.

ما هفتگی رسیده به Braxton است تشکر برای نظر.

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در پریشانی عاطفی و یا با توجه به خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255).tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب