تارا Reade کاهش یافته است توسط وکیل برجسته گزارش زیر که او ممکن است تحریف آموزش و پرورش اعتبار در دادگاه

تارا Reade.@megynkelly/توییتریک وکیل برجسته روز جمعه اعلام کرد که او دیگر به نمایندگی از تارا Reade سابق سنا ک

توسط KETABKHOOOON در 3 خرداد 1399
تارا Reade.

@megynkelly/توییتر

  • یک وکیل برجسته روز جمعه اعلام کرد که او دیگر به نمایندگی از تارا Reade سابق سنا کارمند که متهم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از تجاوز جنسی.

  • این می آید به عنوان Reade چهره موشکافی بیش از اینکه آیا او گمراه دادگاه در مورد آموزش و پرورش اعتبار برای نزدیک به 10 سال در حالی که او به عنوان شاهد متخصص در خشونت خانگی.

  • وکیل داگلاس Wigdor, نشده گفت: چرا او کاهش یافته است Reade اما گفته نیویورک تایمز روز جمعه که او هنوز هم معتقد است Reade است اتهامات علیه بایدن. Wigdor زمان در Reade مورد فقط دو هفته پیش.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک وکیل برجسته که شروع به نمایندگی تارا Reade که به تازگی متهم به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن از آزار او در سال 1993 دو هفته پیش در روز جمعه اعلام کرد که او خود را به پایان, نمایندگی Reade. این اطلاعیه به شرح زیر گزارش می دهد که او گمراه دادگاه در مورد آموزش و پرورش خود اعتبار.

داگلاس Wigdor یک جمهوری خواه وکیل که چند نفر با مشخصات بالا سوء رفتار جنسی دعاوی است گفت: چرا او کاهش یافته است Reade است اما گفته نیویورک تایمز روز جمعه که این تصمیم "به هیچ وجه بازتاب در مورد اینکه آیا آن زمان سناتور بایدن تجاوز جنسی خانم Reade." او گفت که او همچنان بر این باور Reade را با خود ندارد.

مرتبط: چگونه شبکه های درمان دموکراتیک بحث مانند Reality TV

"بسیاری از آنچه نوشته شده است در مورد خانم Reade است و نه دال بر اثبات این که آیا آن زمان سناتور بایدن sexually assaulted او بلکه در نظر گرفته شده است قربانی-شرم و حمله او اعتبار نامربوط و بی ربط به مسائل" Wigdor که در Reade مورد فقط دو هفته پیش در بیانیه ای گفت. "ما ادامه خواهد داد به نمایندگی از بازماندگان صرف نظر از اتهام درنده وضعیت و یا سیاست است."

در ماه مارس Reade ادعا کرد که بایدن دیجیتالی نفوذ او را در کاپیتول هیل راهرو در سال 1993 و او بود که بعدها تحت فشار به ترک شغل خود به عنوان یک دستیار ، بایدن به شدت رد می کند او ادعا می کند.

Wigdor اعلام در آمد به گزارش ظهور این هفته آشکار است که Reade ممکن است گمراه دادگاه در مورد آموزش و پرورش اعتبار برای نزدیک به 10 سال در حالی که او به عنوان شاهد متخصص در خشونت خانگی.

مقامات در انطاکیه دانشگاه می گویند Reade هرگز فارغ التحصیل از مدرسه با وجود او ادعا می کند که او موفق به دریافت مدرک لیسانس خود را از دانشگاه از طریق یک "محافظت از برنامه" برای قربانیان خشونت خانگی است. یک دانشگاه رسمی سی ان ان گفت که "محافظت از برنامه" Reade صحبت کرد هرگز وجود نداشته است.

با توجه به بار Reade — سپس به عنوان شناخته شده الکساندرا McCabe — توصیف خودش "به عنوان یک متخصص در پویایی خشونت خانگی که تا به حال توصیه صدها نفر از قربانیان" هنگامی که او شهادت به عنوان یک دولت شاهد در کالیفرنیا برای نزدیک به 10 سال است.

دستیار مدافع در مونتری کانتی عمومی دفتر مدافع گفت: این بار که دفتر او کامپایل یک لیست از مشتریان که موارد ممکن است تحت تاثیر Reade شهادت. اگر Reade یافت به گونه دروغ, آن می تواند منجر به موارد بودن بازگشایی شد و حکم در حال لغو بسته به اینکه چگونه مهم Reade شهادت بود به دادگاه.

سارا Al-Arshani کمک به این گزارش.

کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de