Thandie Newton: تام کروز یک بار به من ساینتولوژی کتاب برای کریسمس

دریا Org-تایید ؟ در گسترده, جدید, مصاحبه, Thandie Newton مشترک یک حکایت در مورد زمان ماموریت: غیر ممکن 2 costa

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

دریا Org-تایید ؟ در گسترده, جدید, مصاحبه, Thandie Newton مشترک یک حکایت در مورد زمان ماموریت: غیر ممکن 2 costar تام کروز به او یک هدیه ای غیر متعارف.

"من با تام کروز و او بسیار بخشنده و باز در مورد های Scientological چیزهای" Westworld ستاره, 47, گفت: در جمعه, جولای 6, موضوع , New York magazine. "هدیه کریسمس خواهد بود چیزی برای انجام با ساینتولوژی. مانند یک کتاب با بیشترین بازدید از ساینتولوژی کمی مثل یک کتاب مقدس نوع از چیزی."

نیوتن اعتراف کرد که او "کنجکاو" در مورد کلیسای ساینتولوژی است که شمارش کروز به عنوان یکی از برجسته ترین اعضای برای سال, اما این کتاب در نهایت او خاموش.

"آن را مانند, 'وای اگر آن را به جذب افراد قدرتمند, بالا مشخصات افراد وجود دارد به برخی از چسب است که چوب این s–t با هم,'" او به یاد می آورد تفکر است. "هیچ پیدا کند."

در طول مصاحبه این بازیگر همچنین در مورد یکی دیگر از شناخته شده Scientologist, Paul Haggis کارگردانی شدهکه کارگردانی و cowrote او 2004 فیلم تصادف.

"زمان من صرف با پل نشده است اما بدیهی است که ما در مطبوعات چیز با هم. من قطعا او را نمی دانم, خوب," او گفت: انتشار. "من آگاه بود که خود را یک Scientologist بود که برای من تعجب آور بود. فقط هر کسی که واقعا هوشمند, پیدا کردن من آن را عجیب و غریب است."

کروز برای بخشی خود را تبدیل به یک Scientologist در سال 1990 پس از همسر اول خود میمی راجرزبه او معرفی به بحث اعتقاد به سیستم. از آن زمان به بعد او تبدیل به یک آواز حمایت از کلیسا و حتی موفق به دریافت مدال آزادی از شجاعت از رهبر دیوید Miscavige در سال 2004. این تفنگ بالا ستاره دخالت در ساینتولوژی مدت طولانی است که شایعه به این دلیل است که نیکول کیدمن و کتی هولمز او را طلاق.

"کتی و نیکول نقل مکان کرد از وقت خود را با تام" تونی ارتگایک منتقد سرسخت ساینتولوژی گفت: ما هفته به طور انحصاری در سال 2018 اشاره کرد که بازیگران "زندگی خود را است راه خود را در حال حرکت از کلیسای ساینتولوژی."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن