این $185 تمیز سرم نائومی واتس برای استفاده از تغذیه روزانه

نائومی واتس. MediaPunch/شاترنائومی واتس مسلما زیبا ترین پوست در صنعت — و در حال حاضر او های دقیقا چگونه او خو

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
Naomi Watts Spills Skincare Secrets for a Glowing, Youthful Complexion
نائومی واتس. MediaPunch/شاتر

نائومی واتس مسلما زیبا ترین پوست در صنعت — و در حال حاضر او های دقیقا چگونه او خود را حفظ جوانی و تب و تاب بودن.

در هنگام صحبت کردن با این تخته سیاه 51 ساله بازیگر نشان داد که او بستگی به تمیز روال مراقبت از پوست خود را به رنگ شاد و سالم است. اما این همیشه صدق نمی.

"من شروع کردن یک بیت از یک شکاک خودم," او گفت: انتشار. "من همیشه فکر می کردم که اگر آن نمی صدمه دیده و آن را احتمالا نمی خواهد کار کند!" اما هنگامی که او کشف کرد کیفیت must-haves مانند جوانا وارگاس' سرم جوان کننده و آبرسان روزانه مرطوب کننده Tammy فندر شیر پاک و ماری ورونیک وزش رتینول سرم شب ترمیم کننده او متوجه شدم که چگونه موثر این محصولات می تواند به ویژه برای پوست های حساس.

"من فکر می کنم تعویض برای تمیز کردن محصولات می تواند دلهره آور به نظر برسد اما پیدا کردن یک تعادل است بهترین راه برای رفتن در مورد آن." توصیه های خود را? انتخاب یکی از دو تمیز کردن محصولات به ترکیب به رژیم خود را و رفتن از وجود دارد.

او زمان رفتن-tos در حال باربارا استورم کرم صورت غنی خمار دختر فعال گیاهی سرم گوک Microderm فوری تب و تاب بودن لایه بردار پوست و سنت جین C قطره که او می گوید: "بسیار مفید است برای من به عنوان من دارای پوست حساس, بنابراین من مراقبت با ویتامین C سرم." در حالی که او با استفاده از خمار دختر سرم او با استفاده از به صورت روزانه تغذیه گوک و لایه بردار پوست است که برای آن روز هنگامی که او نیاز به یک کمی اضافی کننده افزایش می دهد.

"آموزش و پرورش کلیدی است," او توضیح داد. "مردم به احتمال زیاد به شک و تردید فقط به عنوان من بود, بنابراین شما باید مایل به تحقیق و آزمایش است. وجود دارد در حال حاضر به اندازه کافی گسترده طیف وسیعی از محصولات زیبایی وجود دارد که مردم می توانید پیدا کردن یک راه برای سوئیچ کردن محصولات موجود خود را بدون آن که بیش از حد از یک کار به یاد ماندنی."

این حرکت به این دلیل است که زیبایی بریتانیا می خواستم به درگیر شدن. او همکاری با دوستان نزدیک برای ایجاد اوندا تمیز زیبایی خرده فروش آنلاین با فروشگاه در لندن و سیدنی و نیویورک. "ما دامپزشک و تست تمام محصولات ما انبار به طوری که مشتریان خود را می دانم که هر چیزی که آنها از ما خرید امن و موثر و شفاف است."

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن