کالیفرنیا که حاضر به پوشیدن ماسک صورت در استارباکس است و با توجه به تحت پیگرد به دریافت نیمی از barista را $100,000 در GoFundMe راهنمایی

کهربا ژیل ارسال شده یک عکس از لنین گوتیرز و شکایت کرده است که او نمی خواهد در خدمت او چرا که او با پوشیدن یک م

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399
کهربا ژیل ارسال شده یک عکس از لنین گوتیرز و شکایت کرده است که او نمی خواهد در خدمت او چرا که او با پوشیدن یک ماسک صورت.

تصویر/Facebook

  • ماه گذشته یک سان دیگو زن به نام کهربا ژیل عموم خجالت استارباکس barista برای امتناع از خدمت به او چرا که او با پوشیدن یک ماسک صورت.

  • یک GoFundMe مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از $100,000 در راهنمایی برای barista لنین Gutierrez.

  • در حال حاضر ژیل می گوید او می خواهد نیمی از پول گفتن KGTV او کسی است که "تبعیض."

  • او همچنین گفت که او پزشکی معاف از پوشیدن ماسک به ایستگاه تلویزیون نتایج 2015 معاینه لگن و یک فیزیوتراپ را توجه داشته باشید گفت: او تا به حال "زمینه ای نفس شرایط است."

  • پوشیدن ماسک الزامی است در داخل کسب و کار در شهرستان سان Diego اما چند استثنا وجود دارد به دلایل پزشکی.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ویدئو: چگونه آرایش و پوشیدن موثر ماسک صورت

سن دیگو که سعی در شرم استارباکس barista برای اجرای دولت اجباری صورت-ماسک قانون می گوید او می خواهد نیمی از $105,000 در راهنمایی که هواداران مطرح شده برای کارمند در GoFundMe.

در ژوئن 22, کهربا, Gilles ارسال شده یک عکس از لنین گوتیرز در Facebook صفحه نوشته: "دیدار با Lenen از استارباکس که حاضر به خدمت من چون من نیستم با پوشیدن ماسک. دفعه بعد من منتظر پلیس و آوردن معافیت پزشکی."

پست که تاکنون گرفته شده بود به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته و بسیاری از مردم انتقاد Gilles.

یک GoFundMe آغاز شده توسط مت کوان از اورنج کانتی, کالیفرنیا, برای افزایش, نکاتی برای گوتیرز مطرح کرده بود $105,450 قبل از کوان به پایان رسید مبارزات انتخاباتی بیش از یک هفته پیش.

ژیل می گوید او می خواهد نیمی از پولی که مطرح شد برای Gutierrez.

KGTV

ژیل این هفته گفت KGTV محلی وابسته به ABC است که او می خواهم صحبت با وکلا در مورد طرح دعوی در دادگاه برای دریافت نیمی از پول جمع آوری شده برای Gutierrez.

"من شده است تبعیض" او گفت:. "من از کسی که بیمار است."

او گفت که به دلیل وکلای گران قیمت بودند او شروع خود GoFundMe برای جمع آوری پول به آنها پرداخت. خودی نمی تواند پیدا کردن یک GoFundMe حساب مرتبط با ژیل در روز پنج شنبه.

ماسک صورت مورد نیاز در داخل کسب و کار در شهرستان سان Diego اما چند استثنا وجود دارد به دلایل پزشکی.

KGTV گفت: Gilles ارائه دو سند او گفت: ثابت شده است که او نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت: نتایج یک 2015 معاینه لگنی گفت: او کیست تخمدان و یک یادداشت دست نویس از یک فیزیوتراپ گفت: Gilles "است زمینه ای نفس شرایط است که به جلوگیری از او را از پوشیدن یک ماسک و یا هر نوع صورت پوشش ندارند."

وقتی پرسیده شد که چرا یک فیزیوتراپ به او پزشکی توجه داشته باشید برای یک تنفس مسئله ژیل گفت KGTV آن بود "از آنجا که آنها در حال اختصاص داده شده به ارائه غیر تهاجمی شخصی مراقبت و درمان" اضافه کردن "آنها واقعی هستند پزشکان است."

KGTV گفت: فیزیوتراپ که آن را شناسایی کاهش یافته است به صحبت در مورد ژیل با ایستگاه.

گوتیرز در حال حاضر دریافت پول از خود GoFundMe مبارزات انتخاباتی.

در یک ویدیو ارسال شده در جمع آوری کمک صفحه او گفت که او برنامه ریزی شده به استفاده از پول نقد به مطالعه حرکت شناسی در Cal State فولرتون و به دنبال رویای خود را از تبدیل شدن به یک رقصنده. او گفت که او نیز می خواست به کمک برخی از پول را به موسسه خیریه.

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب