'چالش' نوزادان: که MTV Stars با توجه به تولد

Bumpin' ستاره واقعیت! MTV را به چالش منجر به یک تن از روابط از طریق سال و یک تن از نوزادان. در حالی که برخی از

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

Bumpin' ستاره واقعیت! MTV را به چالش منجر به یک تن از روابط از طریق سال و یک تن از نوزادان. در حالی که برخی از رقبای کاهش یافته است در عشق در مقابل دوربین و در ادامه به ایجاد خانواده و دیگران را به رقابت برنده مقداری پول رفته و خانه خود را به گسترش نوزادان.

Cory وارتونبه عنوان مثال برای اولین بار ملاقات شایانی فلوید در حالی که فیلمبرداری این چالش: رقبای سومکه پخش در سال 2016. اگر چه این دو هرگز نشان داد که آنها تا قلاب در طول نمایش آن بعدها آشکار شد که آنها صمیمی شد در این مراسم نشان می دهد.

در مارس 2017, Floyd, استقبال, یک, دختر, ساله, اما فرض پدر دوست پسر فعلی او. هشت ماه بعد او نشان داد به وارتون که او در واقع پدر و دو نفری شروع به coparenting ارتباط است. در سپتامبر 2018, Us Weekly, اخبار شکست که فلوید بود و پیوستن به بازیگران , مادر OG.

"Cory و من همراه بسیار خوبی است. ما با قرار دادن کون برای اولین بار و با ما کار می کرد زیبا coparenting ارتباط است. البته هر رابطه ای فراز و نشیب اما ما و کار ما تاب برداشتن و ما در حال یادگیری چگونه به آن را انجام دهد روز به روز چگونه برای دریافت, همراه," او گفت: ما در سال 2018 است. "ما در حال تلاش برای آن را کشف کردن."

دنیای واقعی زاج در حال خاموش ارتباط با سابق در ساحل costar تیلور Selfridge پس از ملاقات آنها در سال 2014. آنها به طور خلاصه تقسیم اما اعلام کرد آنها را با هم در ماه فوریه 2019. این جفت ارز استقبال از اولین فرزند خود را با هم, یک, دختر, در مارس سال 2020 — تقریبا سه سال از تاریخ رایدر تولد.

"من باید بگویم پس از تماشای @تیلور.selfridge رفتن را از طریق آنچه که او شده است از طریق فقط باعث می شود من متوجه چقدر قوی او است و چگونه قوی زنان واقعا" او نوشت: از طریق Instagram پس از تولد ، "پس از 22 ساعت کار میلا مای وارتون متولد شد. من در حال حاضر احاطه شده توسط همه ملکه است. من خیلی خوش شانس بود و در این موقعیت و من خیلی خدا را شکر که در یک زمان مثل این به من اجازه داده شد در اتاق و من رو به قطع بند ناف. که شما احتمالا می دانید این اولین بار من رفتن را از طریق تمام این تجربه است."

حرکت را از طریق گالری های زیر برای بیشتر به چالش ستارگان که با استقبال بچه ها!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن