'چالش' با شماره: بیشترین برنده پول بیشتر و بیشتر

قوانین جاده: همه ستاره ها آمده است یک راه طولانی است. که نام اصلی چالش رفت و هنگامی که آن را به عرضه در MTV در

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

قوانین جاده: همه ستاره ها آمده است یک راه طولانی است. که نام اصلی چالش رفت و هنگامی که آن را به عرضه در MTV در سال 1998 اما نام نیست و تنها چیزی که تغییر از طریق سال. برای اولین بار چهار فصل نشان می دهد شامل یک تن از مسافرت که در دنیای واقعی آلوم رفت و در یک سفر جاده ای و شرکت در مسابقات بسیار شبیه به قوانین جاده. ابتدا در فصل 5, نبرد از فصلیک مکان مورد استفاده قرار گرفت.

تا فصل 12 نشان می دهد شامل سابق قوانین جاده و دنیای واقعی اعضای بازیگران. اما گوشت تازه معرفی شده جدید مسابقه که تا به حال هرگز ستاره دار در تلویزیون واقعیت. اگر چه منتقدان در ابتدا نگران فرمت, تغییر فصل در شرایطی به برخی از برجسته ترین افراد از جمله دیم Brown, Kenny Santucci, Evan Starkman و ساناز اسمیت. در سال 2010 چالش میزبانی گوشت تازه II برای فصل 19 آوردن در حال حاضرچالش افسانه لورل Stucky و کارا ماریا Sorbello.

در فصل 26, Battle of the Exes دومبازیگران گسترش دوباره در آوردن اعضای بازیگران از یکی هستید ؟ ; در فصل آینده نبرد تبارهابازیگران در آورده نسبی برای رقابت با آنها. به عنوان فصل 35 بازیگران شامل اعضای بازیگران از برادر بزرگ, سابق در ساحل, Geordie Shore, بازمانده, Bad Girls Club, Vanderpump قوانین, American Ninja Warrior, Floribama ساحل و کارشناسی کشور است.

این مکان نیز تغییر کرده است. پس از قوانین جاده-سبک به پایان رسید پس از فصل 4 اکثر فصول سال صورت گرفت در قصرها بزرگ با وان داغ, زرق و برق دار آشپزخانه و فضای باز است. که تغییر در سال 2008 در فصل 16 به جزیره. به جای ماموریت های حذف دور و رقبا مجبور به زندگی در یک جزیره با تعداد بسیار کمی از منابع. در فصل 35, تمام بازیگران به حال برای زندگی در یک پناهگاه زیرزمینی — چیزی که بسیاری از مردم یافت می شود سخت تر از جزیره's شرایط زندگی.

"در این جزیرهشما را در آفتاب هر روز شما می توانید غیر روحانی کردن. این بود که مثل شما در یک پناهگاه زیرزمینی در وسط زمین. این یک پیاده روی پنج دقیقه فقط به خارج. اگر شما رفت و در خارج از آن 30 درجه و در آن پوشیده از ابر تمام وقت" رقیب دیرین جانی "موز" Devenanzio گفت: ما هفته به طور انحصاری پیش از فصل 35, کل جنون. "شما هرگز واقعا در معرض خارج زندگی است. واقعا واقعا واقعا عینک شما. آن زمان در حالی که آن را می پوشند در من. برخی از مردم ترک خورده بلافاصله. ... یک روز من بیدار شد و من فقط احساس چیزی است که من هرگز قبل از احساس. و آن را فقط مانند من نمی خواهم به آن تماس بگیرید, افسردگی, اما این چیزی است که درست ناامیدی و احساس می کند مانند. آن را مانند بازی در بازی."

سری نیز راه اندازی کرده است چند spinoffs. کریس "CT" Tamburello و Lilianet Político' عروسی کردم خاص خود را دارد و سه فصل از این چالش: شانزه مقابل ستاره آورده و در وبلاگ و ورزشکاران حرفه ای به رقابت برای پول برای امور خیریه.

پس با همیشه در حال تغییر بازی که تحت سلطه ؟ که نه ؟ ما هفتگی است که شکستن آن را تمام کردن.is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن