به چالش Camila ناکاگاوا تولد می دهد, نشان می دهد نام کودک 1

تبریک در جهت Camila ناکاگاوا! این چالش برنده داده است تولد اولین فرزند او Us Weekly تایید می کند. "عزیزم کای ا

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

تبریک در جهت Camila ناکاگاوا! این چالش برنده داده است تولد اولین فرزند او Us Weekly تایید می کند.

"عزیزم کای است که به سادگی مطیع ترین, شیرین, پسر بچه کوچک است. من می دانستم که آن عشق در نگاه اول لحظه ای که من گذاشته و من در او" او به ما گفت که به طور انحصاری در یکشنبه, جولای 8. "من نمی توانم صبر کنید برای شروع این سفر به مادری و یادگیری و آموزش با این شگفت انگیز کوچک انسان است. من احساس می کنم مثل زندگی تازه آغاز شده و من نمی تواند بیش از این نشئه است."

Celebrity Babies of 2020 See Which Stars Gave Birth Camila Nakagawa Kai Aiden
حسن نیت ارائه میدهد Camila ناکاگاوا/Instagram

ناکاگاوا, 31, اعلام این خبر خوشحال در چهار شنبه. در انجام این کار او را تایید کرد نام او انتخاب شده برای نوزاد پسر.

"در 7 پوند, 4oz. و 20 اینچ کای آیدن است که کامل ترین کمی انسان من تا کنون ملاقات کرد," او گفت: , E! اخبار. "این عشق در نگاه اول و من نمی توانم صبر کنید برای رسیدن به او را می دانم و برای همه از خاطرات فراموش نشدنی ما با هم ایجاد کنید."

واقعیت star افزود: "حتی اگر آن را یک تولد طبیعی به عنوان من برنامه ریزی شده بود و من تا به حال به C-بخش اورژانس پس از من آب را شکست. من احساس می کنم بسیار خوشحال است که [من] کودک رو به انتخاب خود تولد است." ناکاگاوا گفت: ما او قصد دارد به نگه داشتن او پسر تولد تحت کاری ادامه داده اند در حال حاضر.

ناکاگاوا نشان داد که او در انتظار اولین فرزند او در 4 فوریه. در آن زمان او یک عکس از خودش نما در لباس زیر زنانه قرمز, او به عنوان گهواره نوزاد دست انداز. "هیچ کلمه" او زیر نویس صمیمی ضربه محکم و ناگهانی.

MTV شخصیت مستند بارداری سفر در سراسر Instagram صفحه. هر چند او اغلب نشان داد او در حال رشد شکم او نیز غالبا خطاب به بالا و پایین او به عنوان یک مادر باردار.

در ماه مارس او خواست پیروان برای staycation هستید توصیه چرا که او دچار خستگی. "این نوزاد برای مطمئن سرقت تمام مواد مغذی حق از من," او نوشت: قبلا از طریق Instagram. "[من] بچه نیازمندان و آنها حتی در اینجا در عین حال 😂 . من حتی نمی توانم باور کنم که من نیمی از راه را از طریق این بارداری در حال حاضر😱 است آن دیوانه است که من هرگز نمی خواهم آن را برای پایان دادن به??? بلکه آن دیوانه است که من احساس می کنم مثل من به شدت نیاز به یک تعطیلات در حال حاضر 😳 #tiredaf."

هفته بعد ناکاگاوا بستری در آینده با نام بود: "سخت ترین قسمت در مورد بارداری" برای او.

ماه گذشته ناکاگاوا باز کرد تا در مورد نوزاد که در یک breech موقعیت و این بدان معنی برای تحویل. "[من] است رفتن به فیزیوتراپ زیر برخی از فعالیت های روزانه از @spinningbabies در خانه و پوشیدن من @serolabiomechanics کمربند را امتحان کنید و کمک به کودک تلنگر به موقعیت صحیح برای یک تولد طبیعی," او توضیح داد از طریق Instagram. "اگر [من] کودک است نه حرف من را مجبور به تصمیم می گیرید آب و هوا [sic] و یا به یک خارجی cephalic نسخه."

برزیل متولد شده, ستاره افزود: "این روش همیشه اجرا می شود خطر ابتلا به c-بخش اورژانس اما من شنیده ام بسیاری از شما بچه ها می گویند شما تا به حال تجربه های خوب با آن, بنابراین من قطعا با توجه به همه گزینه های من.

ناکاگاوا انتخاب کرده است برای حفظ هویت او پدر کودک خصوصی.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب