سنت لوئیس زن و شوهر که تهدید Black Lives Matter معترضان با اسلحه یک بار ساخته شده, کودکان, گریه, پس از از بین بردن خود زنبور عسل

در ژوئن 28, St. Louis, زن و شوهر خوانده شده را علامت و پاتریشیا McCloskey جلب توجه ملی زمانی که آنها brandishe

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399


  • در ژوئن 28, St. Louis, زن و شوهر خوانده شده را علامت و پاتریشیا McCloskey جلب توجه ملی زمانی که آنها brandished اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست مخالفان پیاده روی پایین خیابان خود را.

  • یک مقاله توسط St. Louis Post-Dispatch نشان داد McCloskeys هر دو وکلای صدمه شخصی را "تقریبا به طور مداوم شکایت افراد دیگر و دستور داد مردم اموال خود را" تهدید همسایگان در زور اسلحه و بیشتر.

  • یک حادثه در سال 2013 درگیر علامت همسایه یهودی مرکزی اصلاحات جماعت و خانه زنبور که او شکست. او را تهدید به شکایت کنیسه دست آوردن یک ضابط سفارش و به دنبال هزینه های قانونی اگر ظروف سرباز یا مسافر نیست تمیز.

  • این خانه زنبور شد بخشی از عبری درسی مدرسه و جماعت برنامه ریزی شده بود در برداشت عسل برای شریک شدن در یک روش هشانا سنت است. کودکان گریه به عنوان یک نتیجه با توجه به این معبد خاخام.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پاتریشیا McCloskey و علامت McCloskey قرعه کشی سلاح گرم خود را بر روی میدهد.

لارنس برایانت/عکس/فردا نیوز

این McCloskeys شده اند دریافت توجه بیشتر و بیشتر از آنها برای اولین بار ویروسی رفت و در پایان ماه ژوئن برای brandishing اسلحه های خود را در Black Lives Matter معترضان که در راهپیمایی پایین خیابان خود را — حتی رئیس جمهور را بازتوییت کرد یک تصویری از زن و شوهر.

مرتبط: چگونه سفید ناجی' فیلم هایی مانند 'کمک' صدمه دیده هالیوود

آنها ادعا می کنند که حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و به جای سرزنش اقدامات چند آشوبگران برای خود ترس است. "سیاه و سفید زندگی مسائل جنبش است که در اینجا به ماندن در آن پیام حق است و آن را در مورد زمان" آلبرت واتکینز خود را وکیل در بیانیه ای گفت.

"این McCloskeys می خواهید مطمئن شوید که هیچ کس فکر می کند کمتر از BLM آن پیام و معنی آن این است که به کارگیری برای دریافت پیام خود را به دلیل اقدامات چند افراد سفید که لکه دار یک تظاهرات مسالمت آمیز."

دادستان در حال حاضر در حال بررسی اگر McCloskeys شکست دولت قانون است. به خودی که قبلا گزارش شده میسوری قانون می گوید یک فرد "مرتکب جرم استفاده غیر قانونی از سلاح" اگر "او آگاهانه نمایشگاه در حضور یک یا چند نفر هر گونه سلاح به آسانی قادر به کشنده استفاده در عصبانی یا تهدید شیوه است."

این McCloskeys.

آسوشیتد پرس

یک تحقیق انجام شده توسط St. Louis اعزام-پست نشان داد که McCloskeys سابقه طولانی اقدام قانونی, درگیری با همسایگان خود و حتی تهدید برای به دست آوردن یک سفارش محدود در برابر کنیسه یهودی در کنار درب.

این مقاله توضیح می دهد که در سال 2013 یهودی مرکزی اصلاحات جماعت ساخته خانه زنبور فقط در خارج از McCloskey عمارت شمالی دیوار. طرح خود را به برداشت عسل با جماعت کودکان به شرکت در سنتی روش هشانا سنت خوردن سیب و عسل برای اطمینان از "شیرین سال جدید است."

این طرح خراب شد که علامت McCloskey تخریب خانه زنبور و چپ توجه داشته باشید بیان کرد, در میان چیزهای دیگر است که "ساختار به منزله تجاوز" و تهدید کرد که اگر خانه تمیز شد تا "یک سفارش محدود خواهد شد به دست آمده و ما را به دنبال خسارت و وکلای' هزینه ها."

"کودکان گریه در مدرسه" خاخام سوزان Talve گفت: اعزام. "این بخشی از برنامه درسی ما است."

این McCloskeys نیز مختلف درگیری با دیگر کشورهای همسایه. پاتریشیا بود استیضاح از محله متولی انجمن در سال 1992 زمانی که دیگر اعضای هیئت امنا او را متهم بودن ضد همجنس. او در حال مبارزه با اجرای قانون ممنوع است که زوج های ازدواج نکرده از حرکت به Portland Place — شوهرش ادعا کرد نبود در مورد زوج های همجنسگرا فقط هر مجرد زن و شوهر است.

"آنها همیشه بخشی از مشکل هرگز بخشی از راه حل" گفت: یکی از همسایه رابرت mmm sports zone.

  • ادامه مطلب:

  • یک مرد سفید با تکان دادن یک AR-15 در اطراف در مقابل عمارت خود را می گوید بیشتر در مورد امریکا از شما می خواهم فکر می کنم

  • ویدئوها از مردم دارای برچسب 'Karens' آب گرفتگی اینترنت, طراحی کنجکاوی محکومیت و انتقاد. در اینجا چگونه آنها بیش از ما تغذیه در قرنطینه.

  • 'Kroger کارن' رفتن ویروسی برای استفاده از یک پرسه زن برای جلوگیری از یک زن سیاه و سفید از ترک مواد غذایی-فروشگاه پارکینگ

  • یک زن لقب "سرفه کارن' است که به نام آنلاین برای سرفه در مراجعان در نیویورک بیگل فروشگاه پس از گفت برای قرار دادن بر روی یک ماسک

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب