این کفش راحتی از UGG هستند و 40 درصد در Nordstrom

UGG ممکن است بهترین و شناخته شده به صورت کلاسیک آن shearling به صف زمستان چکمه اما محبوب با نام تجاری خیلی بیش

توسط KETABKHOOOON در 22 اردیبهشت 1399

UGG ممکن است بهترین و شناخته شده به صورت کلاسیک آن shearling به صف زمستان چکمه اما محبوب با نام تجاری خیلی بیشتر به عرضه و اعتماد ما! اگر شما آشنا با سبک های مختلف محدوده شامل همه چیز از راحت دمپایی به espadrille قاچ — و بزرگ هستند.

مخرج مشترک همه UGG کفش ؟ آنها گردد به کمال از مواد با کیفیت بالا. این چیزی است که ما آمده ایم به انتظار از ما UGGs و برچسب قیمت به طور معمول نشان دهنده آن فوق العاده بالا و استاندارد. اما گاهی اوقات ما نقطه بر روی یک جفت ارز در فروش و به عمل بلافاصله. مورد در نقطه: این راحتی که شما می توانید نمره فقط برای $60 در Nordstrom!

UGG Flores Driving Loafer (White Leather)
UGG فلرس رانندگی Loafer (چرم سفید) آمازون
آن را ببینید!

دریافت UGG فلرس رانندگی Loafer (در اصل 100 دلار) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $60 موجود در Nordstrom!

وجود دارد هیچ چیز بهتر از پیدا کردن واقعا دیدنی و جذاب است ؟ صرفه جویی در دیگران بزرگ در یک مورد به عنوان خیره کننده به این راحتی از UGG یکی از مورد علاقه ما احساسات. این زیبایی ها را در یک سبک بی پایان است که می تواند تقریبا هر گروه گاه به گاه است که شما ممکن است در گنجه خود را. تیمی با اعتماد جین یا دامن شما قطعا می خواهید قدردانی چگونه ظریف این کفش ها نگاه کنید و چقدر آنها ارتقا ساز و برگ خود را!

این کفش راحتی مسطح هستند و به سختی یک پاشنه آنها را مناسب برای پوشیدن روزمره است. شما می توانید اعتماد به نفس است که پای خود را نمی خواهد تا پایان در, درد, اگر شما در حال برنامه ریزی است که برای یک دوره طولانی از زمان. آنها یک کفش که طراحی شده برای حداکثر راحتی! این تشک بادی مجهزند کفی می دهد پاهای خود را خوب نرم و فنری لایه به نگه داشتن آنها را احساس افسانه در تمام طول روز طولانی است.

UGG Flores Driving Loafer (Ribbon Red)
UGG فلرس رانندگی Loafer (روبان قرمز) آمازون
آن را ببینید!

دریافت UGG فلرس رانندگی Loafer (در اصل 100 دلار) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $60 موجود در Nordstrom!

شما می توانید خرید این کفش راحتی کلاسیک سیاه و سفید و یا سفید pebbled چرم — را انتخاب کنید و یا یکی از جیر چرم گزینه های. دومی نسخه در روشن شاه بلوط قهوه ای یا خاکستری رنگ است. این کفش چرم جیر اندود شده با چرم در داخل را در مرو سایه که یک پاپ از رنگ!

ظریف نام تجاری نیز کاملا شیک. هر جفت از کفش های, ویژگی های یک فلز سخت افزار لوگو که dangles در خارج از پاشنه شبیه یک افسون. این تنها رویایی جزئیات است که روابط کل مینیمالیستی طراحی کفش با هم. این کفش راحتی غیر قابل انکار همه کاره و شما مقدار زیادی از استفاده از آنها را برای سال آمده است. در یک قیمت فروش مثل این, آن را به طور جدی سرمایه گذاری صدا!

آن را ببینید: دریافت UGG فلرس رانندگی Loafer (در اصل 100 دلار) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $60 موجود در Nordstrom!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی بیشتر کفش سبک از UGG Australia و فروشگاه همه از آخرین زنان markdowns موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن