این خنک کننده ماسک صورت با حفاظت از اشعه ماوراء بنفش مناسب برای تابستان

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است. ل

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

ما در میان تابستان و وجود دارد هیچ انکار که آن را داغتر دقیقه! معمولا ما خندق لایه به عنوان بسیاری که ممکن است برای حفظ خودمان خنک در آب و هوای مرطوب اما در این سال ما در واقع نیاز به اضافه کردن یک: ما ماسک صورت.

بله, آن را ایده آل نیست — اما ما باید به خاطر داشته باشید که این بیماری همه گیر است که هنوز هم اتفاق می افتد و COVID-19 یک تهدید عمده برای سلامت کسانی که در اطراف ما. در حالی که هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد بیماری های عفونی, ما نمی دانیم که با پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که شما در خارج است یک راه عالی برای کمک به جلوگیری از گسترش. کارشناسان پزشکی دولت به پوشیدن یک ماسک و ما در حال گوش دادن به حرفه ای ها در اینجا! به چیزهایی که احساس می کنم کمی قابل تحمل تر شما می توانید سنگ این اشعه ماوراء بنفش-مسدود کردن ماسک که برای نگه داشتن شما سرد است.

Coolibar UPF 50+ Men's Women's Blackburn UV Mask (Black)
آمازون

Coolibar UPF 50+ مردان زنان بلکبرن اشعه ماوراء بنفش ماسک (سیاه و سفید)

آن را ببینید!

دریافت Coolibar UPF 50+ مردان زنان بلکبرن اشعه ماوراء بنفش ماسک برای $24 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, جولای 10, 2020, اما تغییر هستند.

این ساده چسبناک ماسک جلوگیری از 98 درصد از اشعه ماوراء بنفش است که قطعا کمک خواهد کرد که شما احساس می کنید راحت تر از گزینه های دیگر در بازار است. ما می خواهید به صرف زمان در خارج و لذت بردن از مزایای این فصل اما ما باید به اقدامات احتیاطی مناسب در این فرآیند است. خوشبختانه این ماسک فقط ممکن است راه حل به ما صورت پوشش ترس.

Coolibar UPF 50+ Men's Women's Blackburn UV Mask (White)
Coolibar UPF 50+ مردان زنان بلکبرن اشعه ماوراء بنفش ماسک (سفید) آمازون
آن را ببینید!

دریافت Coolibar UPF 50+ مردان زنان بلکبرن اشعه ماوراء بنفش ماسک برای $24 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, جولای 10, 2020, اما تغییر هستند.

شما می توانید انتخاب کنید تا این ماسک در دو جزء اصلی سایه: سیاه و سفید. در حالی که آنها هر دو سالم شرط است که تیم یکپارچه با کمد لباس خود را, ما فکر می کنم سفید ممکن است بهترین حرکت برای فصل تابستان است. با پوشیدن لباس سفید می تواند گزاف گویی کردن اشعه ماوراء بنفش در حالی که سیاه و سفید جذب حرارت بیشتر به راحتی. شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از ماسک صورت در خانه خود را به چرخش و این یک انتخاب بسیار عالی برای اضافه کردن به مجموعه!

آن را ببینید: دریافت Coolibar UPF 50+ مردان زنان بلکبرن اشعه ماوراء بنفش ماسک برای $24 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, جولای 10, 2020, اما تغییر هستند.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی ما بیشتر محصولات از Coolibar و فروشگاه های لباس و کفش و جواهر موجود در آمازون! فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید مانند ماسک صورت خود Tanners, Lululemon زنگار منتقل میشد و تقریبا هر چیزی در مورد Nordstrom سالگرد فروش. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب