تظاهرات در کلکته بیش تاخیر در طوفان بازیابی

AFPکلکته: هزاران نفر از مردم در خیابان های کلکته در روز شنبه در اعتراض به آنچه آنها گفته بود آهسته پاسخ دولت

توسط KETABKHOOOON در 3 خرداد 1399
AFP

کلکته: هزاران نفر از مردم در خیابان های کلکته در روز شنبه در اعتراض به آنچه آنها گفته بود آهسته پاسخ دولت هند برای کاهش قدرت و پس از جاری شدن سیل ویرانگر "سوپر گردباد".

مرگ و میر در هند و بنگلادش از طوفان Amphan داد و بیداد, در امتداد خلیج بنگال ساحل رز به حداقل 112 روز شنبه به عنوان مقامات در تلاش برای مقابله با پیامدهای طوفان در حالی که همچنین تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

با بسیاری از مناطق هنوز هم آب گرفتگی و برق هنوز قطع توسط طوفان کلکته ساکنان بادی خشم خود را برای دومین روز خواستار سریعتر اقدام به دریافت این شهرستان از 15 میلیون نفر مشغول به کار دوباره.

پلیس گفت: بیش از 5000 نفر در زمان های مختلف در تظاهرات اوایل روز شنبه در حالی که گفته بودند ،

طوفان زدم ایستگاه ترانسفورماتور تنظیم کردن انفجار های دیدنی و جذاب در سراسر کلکته. حدود 20 نفر کشته شدند در این شهرستان بسیاری از آنها برق پس از جسارت به سیل.

بسیاری از خیابان ها هنوز هم مسدود شده توسط درختان و آب و مهندسان در حال تلاش برای رسیدن به برخی از قطعات برای بازگرداندن قدرت.

"Coronavirus ساخته شده زندگی ما بدبخت Cyclone Amphan آن را تبدیل به جهنم" Subash Biswas اصلی دولت اجرای کالج در کلکته گفت: AFP.

طوفان Amphan شد شدیدترین طوفان هند و بنگلادش از سال 1999. حداقل 86 نفر در حال حاضر گزارش شده مرده در هند و 26 در بنگلادش است.

تلفات بسیار کمتر از طوفان قبلی در دهه های اخیر که گاهی اوقات هزاران نفر ادعا زندگی می کند. حدود سه میلیون نفر بودند نقل مکان کرد و دور از ساحل قبل از Amphan زده.

کلکته شهرداری رئیس Firhad حکیم هشدار داده است که "آن را در پنج تا شش روز برای پمپ کردن آب از خیابان برای روشن شدن ریشه کن درختان و بازگرداندن آب".

مقامات نیز در تلاش برای روشن floodwater از کلکته فرودگاه قبل از پروازهای داخلی رزومه در سراسر هند روز دوشنبه پس از دو ماه coronavirus shutdown.

دولت فاجعه وزیر جاوید خان گفت: AFP که صدها نفر از روستاها آب گرفتگی شده بود پس از بیش از 70 کیلومتر (43 مایل) از رودخانه سدهای بودند شسته.

"ویرانی خیلی شدید است که بسیاری از مناطق غیر قابل دسترس باقی می ماند حتی سه روز پس از طوفان," او گفت:.

سازمان ملل متحد هشدار داده است که آب شور که آب گرفتگی مناطق مرزی می تواند محلی کشاورزی تا سه سال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب