سه متحده فقط شکست, رکوردهای جدید COVID-19 موارد است. اما فرمانداران نذر برای باز بماند.

فلوریدا و تگزاس و آریزونا رکورد جدید COVID-19 مورد و بیش از یک دوجین از کشورهای دیگر نیز گزارش جهش بزرگ در تعد

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399

فلوریدا و تگزاس و آریزونا رکورد جدید COVID-19 مورد و بیش از یک دوجین از کشورهای دیگر نیز گزارش جهش بزرگ در تعدادی از موارد به عنوان بسیاری از کشور بازگشایی پس از ماه از قرنطینه.

در حال فرمانداران در بدترین ضربه متحده با توجه به یکی دیگر از خاموش کردن? نه شانس اگر شما از آنها بخواهید.

"نه ما نه سرعت پایین شما می دانید ما در حال رفتن به رفتن به جلو" فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز سه شنبه گفت. "شما باید به جامعه تابع."

هرگز از ذهن است که دولت آفتاب ثبت 2,610 موارد جدید جمعه-فقط زیر سهشنبه رکورد 2,783 -- و مرگ و میر افزایش از 2,993 به 3,018.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت که او بیش از حد نیست با توجه به بسته شدن دولت پایین.

"ما بهتر آماده برای مقابله با COVID-19 امروز از ما در ماه مارس و آوریل," او گفت:.

بنابراین آنچه در مورد نزدیک به 85 درصد افزایش در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان پس از روز یادبود از 1,511 به 2,793?

"وجود دارد برخی از توضیحات برای چرا این اعداد بسیار بالا" ابوت گفت. "این می تواند روز یادبود جشن. این می تواند تنظیمات نوار."

بعد سه شنبه ایالت تگزاس در بخش بهداشت و درمان گزارش 2,622 موارد جدید به علاوه اضافی 1,476 دفاع دولت, زندان, زندانیان که قبلا مبتلا به این ویروس است.

در آریزونا دولت مقامات بهداشتی گزارش 1,827 جدید کروناویروس موارد و 20 اضافی مرگ و میر شنبه. در روز سه شنبه 2,392 فتح کرد گرفته شد موارد گزارش شده است.

با این شماره در ادامه به افزایش 700 ارائه دهندگان خدمات پزشکی با ارسال نامه امضا شده به رژیم صهیونیستی است. mlb روز دوشنبه هشدار داد که این بیمارستان در دولت بودند و در خطر غرق شدن و شفاعت با او به دستور استفاده از ماسک ،

"پس از بازگشایی آریزونا اقتصاد ما در خطر سلامت به شدت افزایش یافته است" خود نامه متحده است. "واقعیت غم انگیز این است که هیچ چیز تغییر کرده است در مورد COVID-19 پس از اقامت در خانه فرمان اجرایی قرار گرفت و به اثر در تاریخ 31 مارس. پس منظور اجرایی برداشته شد بسیاری از Arizonans باور چیزی تغییر کرده است و آن را به نحوی در حال حاضر امن برای از سرگیری زندگی عادی. متاسفانه این دور از حقیقت است."

Ducey توصیه کرده است که مردم ماسک برای مبارزه با گسترش coronavirus اما او حاضر به تحمیل یک ایالت دستور خروج از آن به شهرداران محلی برای تصمیم گیری که آیا برای جریمه کردن مردم برای پوشیدن آنها.

"من به نفع ماسک" Ducey گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. "من می خواهم برای دیدن همه Arizonans پوشیدن چهره پوشانده اند."

این Ducey دولت نیز پیشنهاد کرد که افزایش تست ممکن است در پشت افزایش موارد جدید.

مارسی فلاناگان مدیر آریزونا, Maricopa County وزارت بهداشت اصرار داشت در هفته گذشته که "این افزایش نه فقط با توجه به افزایش تست است که اتفاق می افتد."

دولت Rep. Kelli ساقی دموکراتها عضو در آریزونا خانه سلامت کمیته تکرار فلاناگان.

"در حالی که COVID-19 بحران در آریزونا در حال تبدیل شدن به یکی از بدترین ها در جهان دیده ایم رژیم صهیونیستی است. Ducey و کارکنان خود را صرف زمان بیشتری را در تلاش برای منحرف کردن انتقاد و مشاجره با کارشناسان سلامت و خبرنگاران از کار بر روی راه حل های واقعی برای کاهش گسترش بیماری" باتلر گفت. "با رئیس جمهور تهمت برنامه ریزی برای سفر به آریزونا در هفته آینده, من تعجب می کنم اگر فرماندار در حال انجام است بیشتر در حال حاضر لطفا برای مغلوب ساختن پیشی جستن از حفظ Arizonans امن است."

NBC اخبار رسیده به Ducey سخنگوی پاتریک Ptak نظر است اما پاسخ دریافت نکرده.

DeSantis ابوت و Ducey همه جمهوریخواهان و حامیان قوی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که, گرفته, گرما برای دولت او را آهسته پاسخ به همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام نکرده ملی اورژانس تا مارس 13. و تا کنون حدود 118,000 مردم در ایالات متحده کشته شده اند توسط ویروس.

رئیس جمهور نیز با هل دادن سریع برای بازگشایی اقتصاد است. بیش از اعتراضات محلی, مقامات بهداشت مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای برگزاری یک تجمع روز شنبه در Tulsa, Oklahoma. از آن خواهد شد برای اولین بار از این کشور توقیف برای مبارزه با کروناویروس.

معاون رئیس جمهور مایک پنس ستایش است اوکلاهما برای بودن "در خط مقدم تلاش های ما به سرعت گسترش یافته است." او همچنین ساخته شده به غلط ادعا می کنند که اوکلاهما تحت رهبری رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt یک جمهوری خواه و تهمت حامی اتحاد "مسطح منحنی."

اما اوکلاهما مقامات بهداشتی گزارش دولت بالا روزانه در مجموع 259 موارد شنبه و 76 از کسانی که در تولسا, تولسا جهان گزارش شده است.

"هر فرد منطقی به دنبال در هر گروه بزرگ از مردم می خواهم که نگرانی در مورد این آخر هفته" تولسا شهردار G. T. به bynum یک جمهوری خواه گفت.

لوئیزیانا است نیز دیدن اخیر سنبله در COVID-19 موارد است. کشورهای دیگر که در آن COVID-19 موارد همچنان در حال افزایش هستند, آلاباما, آلاسکا, آرکانزاس, کالیفرنیا, گرجستان, هاوایی, آیداهو, مونتانا, نوادا, کارولینای شمالی, اورگان, کارولینای جنوبی, یوتا, ورمونت و وایومینگ همراه با کشورهای مشترک المنافع پورتوریکو است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de