تام پنبه تماس دوازده سال بردگی "شر لازم" در حمله به نیویورک تایمز' 1619 پروژه

آرکانزاس جمهوری خواه سناتور تام پنبه است به نام اسارت از میلیون ها نفر از مردم "شر لازم است که بر اساس آن اتحا

توسط KETABKHOOOON در 6 مرداد 1399

آرکانزاس جمهوری خواه سناتور تام پنبه است به نام اسارت از میلیون ها نفر از مردم "شر لازم است که بر اساس آن اتحادیه ساخته شده بود".

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن هدف بارب در ریگان بنیاد در جمع آوری کمک های مالی سکه kerfuffle

پنبه به طور گسترده ای به عنوان ممکن است نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2024, ساخته شده به نظر در مصاحبه با Arkansas Democrat-Gazette منتشر شده در یکشنبه.

او صحبت کردن در حمایت از قانون به او معرفی شده در روز پنج شنبه که با هدف منع استفاده از بودجه فدرال برای آموزش 1619 پروژه ابتکار از نیویورک تایمز که reframes ما تاریخچه اطراف اوت 1619 و ورود کشتی برده در سواحل آمریکا برای اولین بار.

پنبه را به صرفه جویی در تاریخ آمریکا عمل 2020 و "را منع استفاده از بودجه فدرال برای آموزش 1619 پروژه توسط K-12 مدرسه و یا مناطق آموزش و پرورش" با توجه به بیانیه ای از سناتور ،

"کل قضیه از نیویورک تایمز' در واقع به لحاظ تاریخی ناقص 1619 پروژه ... است که آمریکا در ریشه های سیستمیک نژادپرستانه کشور به هسته و irredeemable," پنبه گفت: Democrat-Gazette.

"من رد که ریشه و شاخه. آمریکای بزرگ و شریف کشور تاسیس این گزاره که همه انسانها برابر خلق شده است. ما همیشه تلاش برای زندگی کردن که به قول اما هیچ کشوری تا به حال انجام شده بیشتر برای رسیدن به آن است."

او افزود: "ما باید به مطالعه تاریخچه برده داری و آن نقش و تاثیر را در توسعه کشور ما به دلیل در غیر این صورت ما نمی توانند درک کنند که کشور ما است. به عنوان بنیانگذاران گفت: این شر لازم است که بر اساس آن اتحادیه ساخته شده بود اما این اتحادیه ساخته شده بود در راه که [ابراهیم] لینکلن گفت: برای قرار دادن برده داری در این دوره به آن نهایی انقراض است."

قدیمی, هانا جونز که اهدا شد در این سال جایزه پولیتزر برای تفسیر برای او مقاله مقدماتی به 1619 پروژه گفت: پنبه لایحه "صحبت می کند به قدرت روزنامه نگاری بیشتر از هر چیزی من تا کنون انجام داده ام در زندگی حرفه ای من".

روز یکشنبه او در توئیتر خود نوشت: "اگر اموال برده داری – ارثی, نسل, دائمی, مسابقه مبتنی بر برده داری بود که در آن قانونی به تجاوز به عنف و شکنجه و فروش انسان برای سود بودند یک "شر لازم" به عنوان روحانی می گوید, آن را سخت به تصور کنید چه نمی توان توجیه کرد اگر آن را به معنی به پایان رسید.

"تصور کنید که یک تفکر غیر تفرقه درسی است که می گوید کودکان سیاه و سفید, خرید و فروش اجداد خود به تجاوز به عنف و شکنجه و کار اجباری از اجداد خود برای سود بود فقط یک "شر لازم" برای ایجاد 'اشرف' کشور جهان تا به حال دیده می شود.

"پس برده داری بود بنیادی به این اتحادیه که در آن ساخته شده بود و یا به علت مسائل اخلاقی ؟ شما آن را شنیده از تام پنبه خود را."

مرتبط با: ماشین از طریق, سیاه, زندگی, موضوع, اعتراض, در, Aurora, Colorado

پنبه پاسخ داد: "دروغ بیشتر از افشا و خنثی 1619 پروژه. توصیف منظره بنیانگذاران و چگونه آنها را بد نهاد در مسیر انقراض یک نقطه غالبا ساخته شده توسط لینکلن است نه تایید و یا توجیه برده داری. جای تعجب نیست که 1619 پروژه نمی تواند حقایق درست است."

در ماه ژوئن بار مجبور شد به موضوع mea culpa پس از انتشار یک op-ed نوشته شده توسط پنبه و تحت عنوان "ارسال نیروهای". این مقاله که درو گسترده انتقاد حمایت برای استقرار نظامی به تظاهرات علیه خشونت پلیس نسبت به آمریکایی های سیاه و سفید.

بار ناشر AG Sulzberger در ابتدا در دفاع از این تصمیم گفت: کاغذ متعهد شد به نمایندگی از "نمایش از سراسر طیف".

اما این بار پس از آن با صدور بیانیه ای گفت: op-ed سقوط کوتاه از استانداردهای سرمقاله خود منجر به استعفای, سرمقاله, صفحه کارگردان جیمز بنت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب