بالا دموکرات درخواست FBI برای مختصر کنگره دروغ تهدیدات

مجلس نانسی پلوسی. (تام ویلیامز/CQ رول تماس از طریق گتی ایماژ)واشنگتن — رهبران دموکرات روز دوشنبه ساخته شده یک

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
مجلس نانسی پلوسی. (تام ویلیامز/CQ رول تماس از طریق گتی ایماژ)

واشنگتن — رهبران دموکرات روز دوشنبه ساخته شده یک نامه ارسال یک هفته پیش به اف بی آی درخواست آژانس مختصر تمام اعضای کنگره در مورد تلاش های دولت های خارجی به گسترش دروغ پیش از سال 2020 انتخابات.

"کنگره به نظر می رسد هدف هماهنگ دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی که به دنبال به شستن و تقویت و دروغ" گفت: این نامه که فرستاده شد جولای 13 توسط مجلس نانسی پلوسی رهبر اقلیت سنا چاک شومر و بالا دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته Rep. آدام شیف کالیفرنیا و ایالت و سناتور " مارک وارنر از ویرجینیا است.

"اعتقاد ما آن است که ضروری است که اف بی آی ارائه یک طبقه بندی دفاعی جلسه به تمام اعضای کنگره که در این جلسه قرعه کشی در همه-منبع اطلاعات و تجزیه و تحلیل مداوم با توجه به حفاظت از حساس منابع اطلاعاتی و روشهای" در این نامه اعلام کرد.

هیچ جزئیات بیشتری بودند در مورد ماهیت تهدید بلکه یک کنگره گفت: با توجه به اخبار یاهو که رهبران دموکرات ارائه شده اف بی آی با "یک ضمیمه طبقه بندی شده است که تساوی در بخش های بزرگ از شاخه های اجرایی خود گزارش دهی و تجزیه و تحلیل."

"این ضد کارشناسان FBI باید کامل فراهم کنگره با دفاعی ضد جاسوسی جلسه توجیهی در این تهدیدات قبل از اوت زنگ تفریح" گفت: این مقام.

کنگره مقامات کاهش یافته است به نظر خاص اطلاعات طبقه بندی شده که باعث نگرانی های خود را. اما سیاسی گزارش داد که حداقل بخشی از انگیزه برای نامه یک ترس است که مجلس سنا بررسی لگد کردن توسط سن. Ron Johnson, R-Wis., تا به حال تبدیل شدن به یک کانال برای بازیگران خارجی را به تلاش برای گسترش آسیب رساندن به اطلاعات در مورد جو بایدن. سناتور. Ron Wyden یک اورگان دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا بود که به این نامه با صدور بیانیه ای در مورد نگرانی های مشابه در مارس متهم جانسون با استفاده از میهن کمیته امنیت "به تعقیب جناح راست تئوری های توطئه" درباره بایدن و اوکراین است.

"رئیس جانسون به صراحت حمایت معاون رئیس جمهور بایدن را در تلاش های دیپلماتیک در اوکراین اما در حال حاضر می خواهد به چیزی تظاهر نابکار اتفاق افتاده است به کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" Wyden نوشت. "بیشتر هشدار دهنده هنوز هم خارجی است دروغ ناشناخته اصالت و منشاء."

هر چند نویسندگان این نامه مشخص نیست چه دروغ آنها نگران این ضمیمه طبقه بندی شده اند ممکن است شامل نمونه های خاص از دروغ و یا تئوری های توطئه ایجاد شده و یا ترویج شده توسط "بازیگران خارجی." بالا کنگره رهبری در هر دو طرف همراه با اعضای ارشد هوش کمیته — بخشی از یک گروه را انتخاب کنید, شناخته شده به عنوان "باند هشت" — دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده است که بسیاری از اعضای کنگره هستند ضروری است.

"ما می دانیم بازیگران خارجی در حال کار به تاثیر نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و اعضای کنگره و دیگر چهره های عمومی کاملا اهداف فقط به عنوان آنها در سال 2016 به دلیل توانایی خود را به تقویت و روایات و تاثیر رای دهندگان گفت:" سیندی اوتیس معاون رئیس جمهور از تجزیه و تحلیل برای Alethea گروه یک شرکت است که با این نسخهها کار سیاسی نامزدها برای شناسایی و کاهش گمراه کننده است.

"در حال حاضر ما شاهد خارجه روسیه در رسانه ها و وب سایت های ما می دانیم که مرتبط به کرملین فشار همان توطئه روایت برخی از اعضای کنگره را تحت فشار قرار دادند از جمله این ادعا که در انتخابات خواهد بود 'تقلب' و همچنین ادعای antifa و "آنارشیست ها' overrunning شهرستانها ایالات متحده" ادامه داد اوتیس یک تحلیلگر سابق سازمان سیا که کتاب جدید دروغ, "درست یا غلط: یک تحلیلگر سازمان سیا راهنمای لکه های جعلی اخبار" منتشر خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

FBI مدیر کریستوفر Wray. (تام برنر/فردا نیوز)

"تمام اعضای کنگره باید این تهدید را جدی گرفته و اطمینان حاصل شود آنها دریافت منظم جلسات در موضوع" اوتیس گفت.

در این نامه درخواست شده است که FBI مدیر کریستوفر ورای خود را به دفتر "طرح" برای چنین یک جلسه از همه اعضای کنگره در دوشنبه, جولای 20. این واقعیت است که رهبران دموکرات منتشر شد نامه ای علنی در روز آنها درخواست کرده بود برای دیدن یک برنامه نشان می دهد که اف بی آی است که تا کنون کاهش یافته است به کمک مالی درخواست خود را.

یک سخنگوی FBI گفت: اخبار یاهو که FBI دریافت نامه و کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب