Tori و ژاک Roloff جشن 5th سالگرد عروسی با سفر

هنوز هم سر بیش از پاشنه! Tori Roloff و همسرش, Zach Roloffجشن پنج سال از ازدواج با یک سفر عاشقانه به توپ ساحل ا

توسط KETABKHOOOON در 6 مرداد 1399

هنوز هم سر بیش از پاشنه! Tori Roloff و همسرش, Zach Roloffجشن پنج سال از ازدواج با یک سفر عاشقانه به توپ ساحل اورگان.

این افراد کمی بزرگ جهان ستاره, 29, مشترک دو عکس در پنج شنبه, جولای 26, via Instagram از خود دور شو. در یک عکس, Tori و ژاک 30 و در حال نشستن بر روی عرشه در حالی که او به او می دهد بوسه بر روی گونه. دوم عکس نشان می دهد که این جفت منظره ساحل مشاهده.

"من خیلی خدا را شکر که من یک مرد که من هنوز هم عاشق گذراندن وقت با" Tori زیر نویس پست. "من هنوز هم می خواهید برای پیدا کردن چیزهای جدید در مورد @zroloff07 و من هنوز هم می خواهید به تاریخ او. با تشکر از همه شما بسیار برای شما آرزوهای خوب و کلمات تاکید!! من از دست بچه هام و نمی توانید صبر کنید برای جمع شدن با آنها را! سالگرد مبارک دخترک معصوم آه!!"

TLC ستاره اضافه شده است که سفر خود را با "آب و هوای خوب, مواد غذایی شگفت انگیز, بازی, بهترین @domaineserene شراب و شرکت شگفت انگیز است."

این جفت ارز حتی در زمان به rewatch تصویری از خود را در مراسم عروسی. Tori و ژاک گره خورده گره در ژوئن 2015 در مقابل نزدیک به 200 مهمان در Roloff مزرعه خانواده. آنها پدر و مادر از پسر جکسون, 3, و, دختر, نوجوانی, 8 ماه.

در پایین نیز مفتخر به ویژه بعد با دست زدن به ادای احترامات به یکدیگر از طریق Instagram. اورگان بومی ارسال شده یک عکس از خودش و ژاک نشسته در چمن با سلاح های خود را پیچیده در اطراف هر یک از دیگر.

"5 سال پیش من ساده ترین تصمیم زندگی من" Tori زیر نویس تصویر. "به ازدواج Zach. من آموخته اند که بیشتر در گذشته 5 سال از من احساس مثل من در آخرین 29. من خیلی خدا را شکر ژاک را هدایت قلب و صبر خود را برای من و بچه های ما."

او ادامه داد: "او بهترین رهبر برای خانواده ما و او باعث می شود ما از همه بهتر است هر روز. وجود دارد هیچ کس دیگری که باعث خنده من سخت تر و یا لبخند بزرگتر است. من شما را خیلی دوست دارم, دخترک معصوم, آه. بیایید نگه داشتن این چیز نورد. سالگرد مبارک! ❤️ #storyofzachandtori #zandtpartyoffour."

ژاک بخشی از یک سری از تصاویر از Tori در طول سال است.

"مبارک 5th سالگرد عروسی Tori! ❤️," او نوشت. "ما داستان های مورد علاقه من در تمام دوران است. شما را دوست دارم!"

در پایین حرکت برای دیدن عکس ها از Tori و ژاک سالگرد سفر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de