مغلوب ساختن پیشی جستن تماس Ahmaud Arbery قتل 'دلخراش' اما هشدار در مورد 'نقطه خالی بر روی نوار'

رئیس جمهور تهمت روز دوشنبه گفت که یک ویدیو نشان دادن دو مرد سفید در گرجستان گانینگ کردن و کشتن یک آفریقایی-آمر

توسط KETABKHOOOON در 24 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور تهمت روز دوشنبه گفت که یک ویدیو نشان دادن دو مرد سفید در گرجستان گانینگ کردن و کشتن یک آفریقایی-آمریکایی هل دهنده است "دلخراش" اگر او سمت چپ باز این احتمال که "یک نقطه خالی بر روی نوار" ممکن است فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد این ویدئو نشان می دهد که این تیراندازی از Ahmaud Arbery به عنوان او سرش می دویم. در امتداد یک خیابان درخت پوشیده در نیوبرانزویک. سوال در آمد در نزدیکی پایان یک باغ گل رز جلسه توجیهی در coronavirus بیماری همه گیر.

"من فکر می کنم آن را وحشتناک است و قطعا در نگاه بسیاری از مردم است. من صحبت کردن به بسیاری از مردم در مورد آن" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تصویری که به ظاهر در رسانه های اجتماعی دو ماه پس از Feb. 23 تیر اندازی. سریع اعتراض عمومی فوران شد و پس از دستگیری تراویس McMichael, 34, در یک اتهام جنایت قتل و تشدید حمله و پدرش, Gregory, 64, که متهم شده است به عنوان یک حزب به جرم قتل و تشدید حمله.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش Arbery ظاهر در عکس منتشر شده توسط خانواده اش که نشان داد او با پوشیدن یک لباس رسمی.

"او نگاه کرد دیدم عکسی از او را در لباس مخصوص مهمانی رسمی و پس از آن بود و او به نظر می رسد مانند یک جوان فوق العاده ای پسر. شده اند فوق العاده ... فوق العاده فقط یک مرد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من فکر می کنم آن را یک چیز وحشتناک. من فکر می کنم آن را یک چیز وحشتناک. در حال حاضر با که می شود گفت به عنوان شما می دانید که آنها در حال مطالعه این پرونده با دقت آنها مصاحبه همه درگیر و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. برای من این یک چیز غم انگیز."

گرگوری McMichael چپ و پسرش تراویس McMichael. (Glynn شهرستان بازداشتگاه از طریق AP)

این تصویری بود که اعتقاد بر این بود در اختیار مقامات قبل از آن منتشر شد ناشناس آنلاین, اما نه McMichael متهم شده بود. در بازجویی در آن زمان آنها از محققان گفت: آنها تلاش شهروندان بازداشت Arbery بود که در 25 مشکوک او دزدی است. در حساب توسط McMichaels با توجه به نیوبرانزویک, اخبار Arbery بود که غیر مسلح بود و مبارزه با تراویس McMichael که تا به حال یک تفنگ ساچمهای.

اعتراضات فوران قتل و همچنین بررسی است. آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین و گفت: "این مجازات از یک آفریقایی-آمریکایی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت که او امیدوار است برای حل و فصل سریع در این مورد.

"شما باید تعداد زیادی از مردم در آن به دنبال و امیدوارم پاسخ این است که رفتن به در وارد بسیار به سرعت. اما این چیزی است که دلخراش" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور همچنین با تکرار ادعای قبلی خود که تصویری که به ضرب گلوله کشته شد توسط رانندگان ممکن است شامل "یک نقطه خالی بر روی نوار" است که می تواند مورد.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نشست خبری روز دوشنبه. (Alex براندون/AP)

"من دیدم نوار و زمانی که آنها به سمت چپ منتقل شده من باور نمی کنم که زمانی که آنها به سمت چپ منتقل شده و در خارج از نوار هیچ کس را دیدم چه می گذرد. هیچ کس را دیدم — این یک نقطه خالی بر روی نوار, من حدس می زنم" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "در حال حاضر آنها اضافی در حمام, امیدوارم, اما من می گویم که آن چیزی که بر اساس آنچه که من دیدم به نظر نمی آید خوب است."

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او به او گفته بود بیش از آخر هفته به دیابت Tim Scott, R-S. C., آفریقایی-آمریکایی که او "احترام زیادی برای" از او بخواهید نظر خود را از این ویدئو.

"تیم شما چه فکر می کنم به من بگویید" رئیس جمهور گفت: reprising او در گفتگو با اسکات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اسکات "بسیار آشفته است."

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • 'امن ترین محل برای': یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب