مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا 99% از ما Covid-19 موارد هستند "کاملا بی ضرر" به عنوان عفونت افزایش

عکس: Saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جشن روز استقلال با یک رشته از نادرست و گم

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399
عکس: Saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جشن روز استقلال با یک رشته از نادرست و گمراه کننده مدعیان تلاش برای بازی کردن بیماری همه گیر کوروناویروس و هشدار داد که چین خواهد بود "پاسخگو".

رئیس جمهور ایالات متحده صحنه "سلام به امریکا" خوشی در جنوب چمن کاخ سفید با flyovers توسط جت های نظامی, parachute, جهش و میهنی آهنگ ها اما کمی تلاش در میان مهمانان به فاصله فیزیکی یا پوشیدن ماسک.

این کشور دستخوش سرسام آور تغییرات غیر قابل تصور زمانی که برگ برنده میزبانی نخستین رویداد از یک سال پیش در روز 4 ژوئیه با تانک و دیگر تجهیزات نظامی در یادبود لینکلن. Coronavirus آلوده 2.8 m آمریکایی کشته و حدود 130,000, بدترین برگه در جهان است.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن مدعی 'پیروزی' به عنوان ما می بیند Covid-19 پرونده در کشورهای مختلف

روز جشن ملی بود و به ناچار بیشتر مقهور اما رئیس جمهور حاضر به اجازه دهید همه گیر یا ملال انگیز, نظرسنجی, چهره های باران در رژه تکان دادن با همسرش, Melania, از کاخ سفید بالکن و سپس پیاده روی چمن جنوب به موج کف زدن و فریاد: "چهار سال دیگر!"

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک رویداد در جنوب چمن کاخ سفید روز 4 ژوئیه است. عکس: Tasos Katopodis/گتی ایماژ

"ما به برخورد با این ویروس که از چین آمد," گفت: باعث عجیب و غریب فریاد و تشویق از کسی که در مخاطب است. "ما ساخته شده بسیاری از پیشرفت. استراتژی ما این است که در حال حرکت هست. آن می رود در یک منطقه آن چهره ی پشت چهره زشت خود را در یکی دیگر از منطقه است. اما ما چیزهای زیادی یاد گرفتم. ما یاد گرفته ایم چگونه به خاموش کردن شعله."

تعدادی از عفونت در حال حاضر به طور منظم در صدر 50,000 هر روز بالاتر از در ماه آوریل زمانی که ما در اول گرفتن از عفونت. دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داد این هفته: "من فکر می کنم خیلی واضح است که ما در حال رفتن در مسیر درست است."

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به خود را در حال حاضر آشنا و بی اساس شکایت که امریکا را بالا caseload چون انجام تست های بیشتر. "در حال حاضر ما در حال آزمایش تقریبا 40m مردم است. با انجام این کار, ما نمایش موارد 99% که کاملا بی ضرر است. نتایج است که هیچ کشور دیگری می تواند نشان دهد چرا که هیچ کشور دیگری از تست که ما نه از نظر اعداد و یا از نظر کیفیت."

مردم حضور در یک رویداد در جنوب چمن کاخ سفید روز 4 ژوئیه است. عکس: Tasos Katopodis/گتی ایماژ

معلوم نیست که چگونه رئیس جمهور وارد "99%" بی ضرر است.

او همچنین بازگشت به انتقادات خود را از منبع coronavirus. "چین محرمانه فریب و پوشش و اجازه آن را به سراسر جهان گسترش. صد و هشتاد و نه کشور و چین باید برگزار شود و به طور کامل پاسخگو است."

وجود تشویق از مهمانان کاخ سفید گفته است که تا کنون موفق به جزئیات آنچه که اقدامات آن است که با توجه به برابر پکن که با آن به تازگی زده تجارت عمده معامله است.

و تناقض Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی رئیس جمهور ارائه شده شدید خوش بینانه پیش بینی: "ما به احتمال زیاد درمانی و/یا واکسن راه حل طولانی قبل از پایان سال است." انتخابات ریاست جمهوری است که در 3 نوامبر.

اما سهم شیر از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات یک rehashing از یک سخنرانی او در شب جمعه در کوه راشمور, شکستن از 4 جولای سنت به دنبال استوک سیتی یک فرهنگ جنگ و ریختن نمک در امریکا نژادی زخم به جای وحدت پیام.

"ما در حال حاضر در روند شکست رادیکال چپ های مارکسیست ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران و افرادی که در بسیاری از موارد باید مطلقا هیچ سرنخی چه چیزی آنها انجام می دهند," او گفت:.

"ما هرگز اجازه خواهد داد که مردم خشمگین به پاره کردن ما مجسمه پاک کردن تاریخ ما تلقین فرزندان ما و یا پایمال آزادی های ما و ... ما را به آموزش فرزندان ما را به گرامی داشتن و عشق ورزیدن کشور ما به طوری که آنها می توانند در ساخت آینده آن است. با هم, ما را برای مبارزه با رویای آمریکایی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن تیز گفت: "راه ما از زندگی" آغاز شد و در سال 1492 "هنگامی که کلمب کشف امریکا". مجسمه کریستف کلمب شده اند سرنگون همراه با کسانی که از مؤتلفه ژنرال در طول چند هفته از اعتراض به نژادی و بی عدالتی در پی پلیس به قتل جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار در مینیاپولیس.

برخی استدلال کرده اند که به جای امریکا آشنا, جشن تولد در سال 1776 ملت واقعا شروع شد و در سال 1619 با ورود اولین بردگی آفریقایی در ویرجینیا.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت: "در هر سنی وجود دارد و همواره کسانی که به دروغ در مورد گذشته به منظور به دست آوردن قدرت در حال حاضر ... هدف آنها تخریب شده است. هدف ما این است برای از بین بردن بزرگترین ساختار در زمین چه ما ساخته شده ایالات متحده آمریکا است."

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ یک فرمان اجرایی او صادر شده در روز جمعه برای ایجاد یک باغ ملی آمریکایی قهرمانان و berated رسانه ها برای dishonouring دروغ و تهمت و افترا کشور بهترین است. او افزود: "ما نمی خواهد دور انداختن قهرمانان ما است. ما افتخار آنها و ما را به اثبات ارزش خود را قربانی ... میهن پرستان ساخته شده است که کشور ما بودند خائنانی. آنها قهرمانان بود."

پس از سخنرانی تهمت و بانوی اول به تماشای نمایش های دیدنی و جذاب از جت های نظامی گرفته اند که در امریکا در درگیری های نظامی از جنگ جهانی دوم به بعد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب