مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد راجر سنگ جمله را قبل از سه سال در زندان بود برای شروع

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تبدیل به سه سال حکم زندان برای حزب جمهوری خواه عمل راجر سنگ بود ک

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تبدیل به سه سال حکم زندان برای حزب جمهوری خواه عمل راجر سنگ بود که به گزارش یک زندان فدرال در روز سه شنبه پس از گناهکار انسداد شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است.

با اعطای سنگ بخشش به جای کامل عفو تهمت تضمین می کند که خود دوست دیرین باقی خواهد ماند از زندان هر چند سابقه کیفری خود باقی خواهد ماند.

در بیانیه منتشر شده جمعه شب در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به نام سنگ حکم زندان "ناعادلانه است."

"راجر سنگ یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف تهمت ریاست جمهوری" McEnany در بیانیه ای گفت:.

ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تصمیم خود را در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار سنگ را تکذیب کرد درخواست برای اقامت حکم زندان خود است. با استناد به خطر آلوده شدن توسط COVID-19 در حالی که پشت میله های زندان در یک زندان فدرال در Ga., سنگ خواسته بود دادگاه به تاخیر حکم او اما دادگاه او تا به حال نشان داده است که خطر آن کافی بود.

سنگ محکوم شد در ماه فوریه و پس از او به اعدام محکوم و به اتهام ناشی از رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. سنگ و جلب توجه FBI به دلیل ارتباطات خود با Guccifer 2.0, یک هکر روسی که منتشر شد به سرقت رفته کمیته ملی حزب دموکرات ایمیل از طریق ویکی لیکس.

"آقای سنگ متهم شد توسط همان دادستان از مولر تحقیقات با پیدا کردن شواهد و مدارک تبانی با روسیه" McEnany گفت: در بیانیه ای. "از آنجا که هیچ مدرکی وجود دارد اما آنها نمی تواند مسئول برای هر گونه تبانی مربوط به جرم و جنایت. به جای آنها متهم او را برای رفتار خود در طول تحقیقات خود را."

خود توصیف "کثیف شیاد" که در ورزش, بزرگ, تا تو, رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون در پشت سنگ 67 خواهد بود امان بیشتر زمان پشت میله های زندان.

راجر سنگ, مشاور سابق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری, مرکز, خروجی دادگاه فدرال در واشنگتن Feb. 20, 2020. (استفانی رینولدز/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

یا عفو یا بخشش برای سنگ به طور گسترده ای انتظار می رود. در مورد آن پرسید صبح روز جمعه رئیس جمهور پاسخ داد: "من به دنبال آن است. من فکر می کنم راجر سنگ بسیار ناعادلانه درمان برای بسیاری از مردم است."

در طول سه و نیم سال در مغلوب ساختن پیشی جستن است عفو تعدادی از چهره های سیاسی محافظه کار و حامیان. آنها عبارتند از سابق Maricopa County Sheriff جو Arpaio سابق دیک چنی دستیار لوئیس لیبی جناح راست مفسر Dinesh d'souza رسانههای محافظه کار قلمه کنراد, سیاه, junk bond king Michael Milken و سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerik.

Kerik جشن تخفیف سنگ جمله در رسانه های اجتماعی در روز جمعه حتی قبل از آن را رسما اعلام کرد.

در مصاحبه با فاکس نیوز در این هفته سنگ ابراز اطمینان کرد که برنده خواهد یدکی او بیشتر زمان در زندان است.

"رئیس جمهوری که من شناخته شده برای 40 سال دارای یک حس باور نکردنی از انصاف" سنگ گفت.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب