مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از افرادی که " عشق "به مؤتلفه پرچم و می گوید آنها" نه فکر کردن در مورد برده داری

فایل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به اعضای رسانه ها در جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن روز

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399
فایل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به اعضای رسانه ها در جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن روز شنبه, جولای 11, 2020, قبل از سوار شدن دریایی یکی برای یک سفر کوتاه به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Md. او رئیس حزب جمهوریخواه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی می گویند که در حال حاضر استخدام 1500 در زمینه کارکنان با هدف تبدیل مالی خود را استفاده بیش از دموکرات ها به رای در نوامبر است. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی این میدان مشترک تلاش این دو سازمان اعلام کرد دوشنبه, جولای 13, 2020, استخدام اضافی 300 کارکنان مجموعه به آمار 20 هدف متحده روز چهارشنبه در بزرگترین میدان عملیات بیش سوار توسط یک جمهوری خواه است. (AP Photo/پابلو مارتینز Monsivais/فایل)

آسوشیتد پرس

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از افرادی که حمایت مؤتلفه پرچم و گفت: آنها لزوما حمایت از آن به دلیل کنفدراسیون ريشه روابط برده داری.
  • "خب مردم آن را دوست دارم و من مشاهده نمی — من می دانم که افرادی که مانند مؤتلفه پرچم و آنها در حال فکر کردن در مورد برده داری" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: CBS اخبار در مصاحبه.
  • مؤتلفه رهبران به صراحت در قانون اساسی خود که هدف اصلی از این کنفدراسیون شد برای حفظ بردگی است.
  • رئیس جمهور همچنین شدت انتقاد کرد هنگامی که از او پرسیده شد که چرا آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز در حال مرگ در بازداشت پلیس.
  • "بنابراین مردم سفید" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "چه وحشتناک یک سوال بپرسید. بنابراین مردم سفید, سفید بیشتر مردم با راه سفید بیشتر مردم است."
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در دفاع از افرادی که حمایت مؤتلفه پرچم و گفت: آنها لزوما حمایت از آن به دلیل کنفدراسیون ريشه روابط برده داری.

"خب مردم آن را دوست دارم و من مشاهده نمی — من می دانم که افرادی که مانند مؤتلفه پرچم و آنها در حال فکر کردن در مورد برده داری" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: CBS اخبار در مصاحبه.

(متفق رهبران به صراحت در قانون اساسی خود که هدف اصلی از این کنفدراسیون شد برای حفظ بردگی است.)

"من در نسکار — شما را به نسکار و شما تا به حال کسانی که پرچم همه جا" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "آنها متوقف شده است." رئیس جمهور با اشاره به نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از تمام وقایع آن است.

او همچنین ramped تا خود را به انتقاد از بابا والاس نسکار را فقط سیاه و سفید تمام وقت راننده. ماه گذشته crewmember کشف طناب دار در والاس گاراژ غرفه در آلاباما Superspeedway در آلاباما. اف بی آی و نسکار باز تحقیقات به این حادثه و چندین نسکار مقامات و رانندگان بسیج به والاس دفاع در پیامدهای آن.

اف بی آی در نهایت به این نتیجه رسیدند که طناب دار شده بود در غرفه از اکتبر سال گذشته که هیچ جرم و جنایت نفرت شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به نام والاس به عذر خواهی برای این حادثه حتی اگر او کسی است که کشف یا گزارش طناب دار.

"من فقط فکر می کنم آن را آزادی بیان, اینکه آیا این آزادی بیان که آیا آن متفق پرچم یا سیاه و سفید زندگی می کند ماده و یا هر چیز دیگری شما می خواهم به بحث در مورد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: CBS News. "این آزادی بیان."

رئیس جمهور کشیده شده است, انتقاد از مؤتلفه نمایش و بناهای تاریخی به عنوان یک بیان از متمم اول قانون اساسی حقوق در حالی که سفارش اجرای قانون برای سرکوب معترضان تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

بحث بر سر مؤتلفه آثار و خشونت پلیس به دست آورده کشش پس از روز یادبود مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که فلوید گفت که او نمی تواند نفس کشیدن و التماس برای هوا.

فلوید از مرگ برانگیخته گسترده خشم و هزاران نفر از تظاهرات در بیش از 300 شهرستانها ایالات متحده. رئیس جمهور بارها excoriated معترضان به عنوان "اراذل و اوباش" و پیشنهاد بسیاری از تظاهرات برنامه ریزی شده بود توسط چپ های افراطی antifa به استوک سیتی خشونت و شورش های نژادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است یک بیانیه در محکومیت خشونت پلیس و نژادپرستی در پی فلوید مرگ است. او همچنین خواستار اجرای قانون مقامات دولتی و فرمانداران به "تسلط" معترضان با "قریب به اتفاق نیروی" حتی اگر اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات مسالمت آمیز است.

رئیس جمهور همچنین تهدید به ارسال ارتش به مینیاپولیس برای سرکوب تظاهرات و به نقل از یک نژادپرست میامی رئیس پلیس که سخت سیاست های منجر به شورش در 1960s. توییتر بعد پرچم خود را صدای جیر جیر که شامل نقل قول برای تجلیل کردند.

در روز سه شنبه تهمت خواسته شد در مورد ادامه خشونت های پلیس علیه سیاه غیر مسلح مردان است.

"شما گفت: جورج فلوید مرگ بود یک چیز وحشتناک" ایسنا خبرنگار Catharine Herridge گفت. "چرا آفریقایی-آمریکایی ها هنوز هم در حال مرگ در دست اجرای قانون در این کشور؟"

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "بنابراین مردم سفید. بنابراین مردم سفید. چه وحشتناک یک سوال بپرسید. بنابراین مردم سفید, سفید بیشتر مردم با راه سفید بیشتر مردم است."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب