مغلوب ساختن پیشی جستن چهره ایران شورش در نعمت

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.در اینجا ما دوباره. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است فرو رفته در تازه

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

در اینجا ما دوباره. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است فرو رفته در تازه نبرد بیش از گزارش های اطلاعاتی و روسیه است. آخرین جنجال محور در این گزارش که یک GRU واحد مجاز نعمت به طالبان برای هدف قرار دادن سربازان آمریکایی. واکنش آمریکا به وحی بود آنی و سریع. Rep. لیز چنی که به نظر می رسد تلاش برای فاصله خودش از مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن شد که کاخ سفید توضیح دهد که چرا هیچ چیز انجام شد. لینکلن پروژه فرار تبلیغات با گوینده تماس مغلوب ساختن پیشی جستن یک عامل کرملین. مجلس نانسی پلوسی و دیگر پیشرو دموکرات ها خواستار آن شدند که تازه تحریم های تحمیل شود در مسکو.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ بود اعلام کرد که شورش در نعمت بود و یک حالت عمیق جعل کمک به نیویورک تایمز. این بود که روسیه بررسی بیش از همه دوباره. او اعلام کرد در توییتر "روسیه فضل داستان است که فقط یکی ساخته شده توسط Fake اخبار داستان که گفته است تنها برای صدمه زدن به من و حزب جمهوری خواه. راز منبع احتمالا حتی نمی وجود داشته باشد درست مثل داستان خود را. اگر اعتبار @nytimes یک منبع آشکار آن است. فقط یکی دیگر از جعل!"

دولت بود و blindsided توسط اولیه داستان است. اما در حال حاضر آن شروع به مبارزه با عقب. در عین حال یکی دیگر از یادداشت شده است به بیرون درز کرد—که در آن دیگری است ؟ —به نیویورک تایمز. آن را به تازگی تشکیل شده و به دنبال دفاع از دولت. ملی اطلاعات شورای پیش نویس دو-و-نیم-صفحه سند به تاریخ 1 جولای که می گوید سازمان سیا و مرکز ملی مبارزه با تروریسم بود "متوسط اعتماد به نفس" است که یک GRU واحد توزیع مستقیم به طالبان است. به دنبال تاکید بر ابهامات و شک و تردید و به طور کلی ابهام اطراف آن را از هر گونه اتهام روسی, perfidy در افغانستان است. اما جدید memo ظاهرا می خواهد به تغییر بار اثبات بر فضل مسئله از دولت به شاکیان.

چه تمام آن را اضافه کنید ؟ حقیقت این است که بیشتر از نه, گزارش های اطلاعاتی در خدمت به عنوان یک شکل از جنگ به معنای دیگر. هوش هرگز ادم. سازمان سیا رفت و به تشنج هنگامی که آن را به رهبری جورج دبلیو بوش و او مجاز به ایجاد یک تیم B به تجزیه و تحلیل آن ارزیابی شوروی رفتار و سلاح ایجاد می کند. اخیرا جنگ عراق شد غول پیکر افتضاح برای سازمان سیا به عنوان جورج تنت به دنبال تا آنجا که ممکن است به جای خواسته های معاون رئیس جمهور دیک چنی. به می گویند که هوش پخته شد می توان به توهین سرآشپزها در همه جا. آن را کبابی به یک ترد به عنوان سازمان سیا ایجاد یک رکورد از صدام حسین سلاح های کشتار جمعی برنامه. به عمل به عنوان اگر سازمان سیا است که برخی از مقدس معبد از هوش خلوص مخالف سابقه تاریخی.

در همان زمان, brouhaha بیش از يك نقش به بزرگتر روایت از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تمایلی به مقابله با مسکو است. این امر می تواند غیر فعال به اختلاف است که روسیه می خواهد payback برای تحقیر و رنج است که امریکا تحمیل شده بر آن در طول 1980s که واشنگتن فرستاده استینگر موشک ها و دیگر تسلیحات به درایو مسکو از افغانستان است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان ادعا که او فاقد cojones برای پاسخ به هر, روسی, پرخاشگری, بزرگ یا کوچک است. شکست خود را به تمرکز بر روی این موضوع هستیم گفت: هیچ حادثه بود.

هنوز هم تهمت نمی تمرکز بر هر سیاست خارجی مسئله آن است که آیا کره شمالی و ونزوئلا و تایوان لیبی یا سوریه. او اساسا بی تفاوت نسبت به بقیه جهان. این تصور که او را به گوش دادن به briefers اجازه دهید به تنهایی و در واقع به عنوان خوانده شده اسناد و مدارک رسمی ارائه شده به او را به چالش می طلبد ساده لوحی. این نیست که خط دفاع که مقامات دولت به نظر می رسد مشتاق به آغوش: "این رئیس جمهور من به شما بگویم که فرد آگاهانه در سیاره زمین که آن را به تهدید است که ما چهره" دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany اعلام کرد در روز سه شنبه. اما به عنوان سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون مشاهده جدید خاطرات "من فکر نمی کنم این جلسات بودند خیلی مفید و نه جامعه اطلاعاتی از مقدار زیادی از زمان را صرف گوش دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن به جای تهمت گوش دادن به briefers."

مسئله بزرگتر این است که تهمت هرگز ساخته پایدار مورد برای بهبود روابط با روسیه است. او در مورد آن صحبت کردیم. او در دیدار با ولادیمیر پوتین. او muses در مورد گسترش G-7. اما او هیچ اقدام عملی. در واقع خود دولت است که کارکنان با مقامات که نمی به اشتراک گذاری نظرات خود را از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo, است که شناخته شده روسیه شاهین. به طوری که مشاور امنیت ملی Robert C. اوبراین.

وقتی که می آید به روسیه, سیاست, مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت شکست خورده هر دو در خارج از کشور و در خانه است. او نه بهبود روابط با مسکو است. و نه او موثر است که بهبود روابط با آن به نفع امریکا است. فضل داستان تحویل داده نشده سیاسی حذفی هم مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آن را به زخمی شدن او. قیام خشم بیش فضل مسئله نشان می دهد که اگر تهمت از دست می دهد, انتخابات, این, سقوط دلاری خواهد بی درنگ بازگشت به آن آشکارا خصمانه موضع محکوم جو بایدن برای نرمش در روسیه است.

یعقوب Heilbrunn سردبیر منافع ملی است.

تصویر: ایسنا.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب