مغلوب ساختن پیشی جستن شناسایی دیگر جعل: coronavirus

رئیس جمهور تهمت نامیده می شود بسیاری از چیزهای مضر در طول سال بررسی به سال 2016 کمپین روابط با روسیه را استیضا

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

رئیس جمهور تهمت نامیده می شود بسیاری از چیزهای مضر در طول سال بررسی به سال 2016 کمپین روابط با روسیه را استیضاح گرمایش جهانی — اما او در روز دوشنبه به سوال نامیده می شود وجود یک بیماری همه گیر است که بیش از کشته 135,000 آمریکایی است.

در سراسیمگی از فعالیت در حساب توییتر خود مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پیام از بازی میزبان نمایش thefootprint که ادعا کرد "همه دروغ است" در مورد کوروناویروس به عنوان بخشی از یک طرح به خرابکاری در اقتصاد و صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

"ظالمانه ترین دروغ هستند در مورد Covid 19" نوشت Woolery در پیام ترویج مغلوب ساختن پیشی جستن. "همه دروغ است. CDC, رسانه, دموکرات, پزشکان ما نه همه اما بیشتر که به ما گفته شده به اعتماد. من فکر می کنم این همه در مورد انتخابات و نگه داشتن اقتصاد از آینده است که در مورد انتخابات. من بیمار هستم از آن."

پرسید: در مورد رسانهها در یک جلسه بعد سه شنبه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت که "مفهوم جیر بود و به نقطه ای از این واقعیت است که زمانی که ما با استفاده از علم ما استفاده از آن را در راه است که نه سیاسی."

یک مشکل کلیدی نگه داشتن اقتصاد از آینده است 135,000 آمریکایی مرده را از coronavirus هر ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که گزارش 61,352 موارد جدید و 685 مرگ و میر در روز شنبه. Woolery نمی گویند که آیا او فکر مرگ و میر جعلی بود. فلوریدا تنظیم یک رکورد برای اکثر تک-بعد موارد هیچ دولتی تا کنون با بیش از 15000 گزارش روز شنبه همان روز والت دیزنی جهان بازگشایی در اورلاندو است. آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا, می سی سی پی و تگزاس به تمام مجموعه رکورد روزانه مرگ و میر در طول هفته گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن گاهی اوقات با استفاده از "جعل" را به عنوان یک هدف بد نام کردن از نظرات — یا حقایق — او دوست ندارد. در ماه فوریه او به نام انتقاد از دولت در پاسخ به coronavirus دموکراتها جدید "جعل" اما او را کاملا انکار وجود این بیماری همه گیر به عنوان Woolery به نظر می رسد برای انجام این کار در خود را صدای جیر جیر.

هیچ آشکار سابقه برای یک رئیس جمهور تکرار انتقاد که یک کلید آژانس در خود دولت — مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری — در حال دروغ گفتن به جز تهمت خود و چند بار او را متهم به اف بی آی و وزارت عمدا تضعیف او.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در "گفتگوی ملی در خیال بازگشایی مدارس آمریکا" رویداد در کاخ سفید در جولای 7. (Alex براندون/AP)

در حدود همان زمان تهمت سابق اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney که متعلق به هیچ یک از دسته بندی های Woolery شد و با گفتن "دروغ ظالمانه" در مورد COVID-19, نشانگر آن است که او در زمان بیماری همه گیر به طور جدی. در یک op-ed منتشر شده در CNBC سایت Mulvaney نوشت: "من می دانم که آن را محبوب نیست به بحث در مورد در برخی از محافل جمهوریخواه اما ما هنوز یک تست مشکل در این کشور است. پسر من به تازگی آزمایش; ما تا به حال صبر کنید 5 تا 7 روز برای نتایج. دختر من می خواستم برای آزمایش قبل از دیدن پدربزرگ و مادربزرگ او شد اما او گفت آیا واجد شرایط نیست. است که به سادگی غیر قابل توجیه در این نقطه در این بیماری همه گیر."

تهمت نیز ترجمه Woolery بیانیه "بسیار وجود دارد شواهد بله شواهد علمی که مدارس باید باز این پاییز. آن را در سراسر جهان و آن را قریب به اتفاق قربانیان. اما هیچ."

میزان مرگ و میر در کودکان است که پایین تر از ویروس اما هنوز هم وجود دارد مقدار محققان در مورد نمی دانم COVID-19 از جمله پتانسیل اثرات طولانی مدت در کودکان و توانایی خود را برای گسترش آن تر و آسیب پذیر تر بستگان و مراقبان. معلمان اتحادیه های کارگری می گویند اعضای خود تمایلی به بازگشت به کلاس های درس تا زمانی که این بیماری تحت کنترل است. روز جمعه آکادمی اطفال آمریکا hedged اولیه آن برنامه ریزی برای فرد تحصیل با انتشار یک بیانیه گفت: "بهداشت عمومی سازمان باید توصیه های مبتنی بر شواهد و نه سیاسی" و "علم و جامعه شرایطی باید راهنمای تصمیم گیری است."

آن را دقیق است که کشورهای دیگر در حال برنامه ریزی برای باز کردن مدارس در پاییز, اما آنها انجام یک کار بهتر در سرکوب ویروس از طریق تست, تماس, ردیابی و برقراری ارتباط اهمیت ماسک از دولت ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مرگ آمریکایی ها در حالی که قبلا در دفتر بیان کرد که مرگ و میر در پورتوریکو از طوفان ماریا نبود به عنوان بالا به عنوان مطالعات متعدد به این نتیجه رسیدند پس از کاخ سفید را آهسته پاسخ به بلایای طبیعی مورد انتقاد قرار گرفت.

"3000 نفر نمی میرند در دو طوفان که آمار پورتوریکو" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه سپتامبر سال 2018 یک سال پس از طوفان. "هنگامی که من سمت چپ این جزیره بعد از طوفان تا به حال آمار آنها تا به حال در هر نقطه از 6 تا 18 مرگ و میر. گذشت زمان آن را تا حد. سپس مدت زمان طولانی بعد از آن آنها شروع به گزارش واقعا تعداد زیادی مثل 3000."

رسمی طوفان ماریا مرگ و میر با توجه به پورتوریکو دولت است 2,975. که عدد محاسبه شده توسط محققان با hariri دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن است پایین تر از دانشگاه هاروارد مطالعه که با قرار دادن شماره در 4,645. هر دو شماره را ماریا مرگبارترین فاجعه طبیعی در ایالات متحده در بیش از یک قرن است.

رئیس جمهور همواره به نام رسیدگی به نفوذ روسیه در سال 2016 انتخابات جعل اما مشاور ویژه رابرت مولر تیم شواهدی وجود دارد دخالت خارجی و ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ و هوش افسران.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ در 2019. (هو-من/MediaPunch /IPX از طریق AP)

"ما همچنین شناسایی لینک های متعدد بین دولت روسیه و تهمت کمپین پرسنل — سنگ در میان آنها" مولر نوشت: روز شنبه در واشنگتن پست op-ed. "ما ایجاد می کند که اعضای این تهمت کمپین توطئه با دولت روسیه در فعالیت های آن است. این تحقیقات بود, اما, ایجاد, است که دولت روسیه در درک آن بهره مند از یک مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری کار می کرد و به امن که نتیجه. همچنین ثابت شده است که مبارزات انتخاباتی انتظار می رود آن را به نفع electorally از اطلاعات به سرقت رفته و منتشر شده و از طریق تلاش های روسیه."

تهمت نیز به نام خود استیضاح بیش تلاش خود را برای فشار اوکراین به انتشار صدمه زدن به اطلاعات در جو بایدن جعل اگر چه اکثر خانه — تقریبا هر حزب دموکرات و کنگره جاستین Jalbi میشیگان یک جمهوری مستقل تبدیل — رای به استیضاح او در فقره سوء استفاده از قدرت و مانع کنگره است. هر سناتور دموکرات همراه با حزب جمهوری خواه ایالت میت رامنی یوتا رای به محکوم در سوء استفاده از قدرت شارژ اما آنها کاهش یافت و به 67 رای نیاز به او را از دفتر حذف به عنوان دیگر 52 سناتور جمهوریخواه حمایت از رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها به نام global warming جعل در یک نقطه آن گفت: "ایجاد شد و برای چینی ها را در ایالات متحده تولید غیر رقابتی است." اکثریت قریب به اتفاق دانشمندان بر این باورند که انسان ها باعث تغییر آب و هوا و ماه گذشته یک شهر در دایره قطب شمال دیدم یک رکورد دمای 100.4 درجه است.

پوشش تصویر: رئیس جمهور تهمت و مضر. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP گتی ایماژ [2])

 

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن