مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای سیاسی لبه در آخرین بالا احکام دادگاه

1 / 2دیوان عالی کشوردادگاه عالی ساختمان عکس پنجشنبه, جولای 9, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/اندرو بیلبائو)وا

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399
1 / 2

دیوان عالی کشور

دادگاه عالی ساختمان عکس پنجشنبه, جولای 9, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/اندرو بیلبائو)

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید در وعده آوردن یک محافظه کار شیفت به دیوان عالی کشور. اما امسال و سال گذشته حتی با دو قضات تهمت دست برداشت دادگاه نشان داده است آن است که هیچ مهر و موم لاستیک برای او و یا او سیاست های اجرایی. که کشیده شده رئیس جمهور خشم و teed تا یک تجدید نبرد بیش از این دادگاه به عنوان تهمت به دنبال استفاده سیاسی پیش از ماه نوامبر انتخابات.

در چند هفته گذشته به عنوان دادگاه به دست کردن آن بزرگترین تصمیمات کوتاه مدت مغلوب ساختن پیشی جستن در بر داشت خود را با نصب ضرر و زیان و فقط چند برنده است. مغلوب ساختن پیشی جستن را با مشخصات بالا شکست آغاز کرد و در اواسط ماه ژوئن. اولین دادگاه حکم داد که نقطه عطفی حقوق مدنی قانون محافظت گی, همجنسگرا مردم از تبعیض در اشتغال است. سپس آن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال عمل کرده و به درستی در پایان 8 سال اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه محافظت می کند که برخی از 650,000 مهاجران جوان از اخراج.

در نهایت در روز پنج شنبه در دو مورد در مورد دسترسی به ناروا مالی پرونده قضات رد گسترده استدلال با مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا و وزارت دادگستری که رئیس جمهور کاملا مصون از بررسی در حالی که او دارای دفتر یا که دادستان باید نشان دهد نیاز بیشتری از حد نرمال برای به دست آوردن سوابق.

با وجود کاخ سفید به ادعای پیروزی در پنج شنبه, موارد تهمت بود کبود -- شلاق در توییتر در مورد دادگاه عالی و نقاشی حاکم آن به عنوان بخشی از یک الگوی سیاسی "دادستان" در برابر او.

رد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات از قدرت اجرایی شد خو عملی تاثیر تصمیم دیوان عالی را به بازداشتگاه موارد به دادگاه های پایین -- همه اما اطمینان که به طور بالقوه شرم آور آشکار نمی شود مورد نیاز قبل از اینکه سیاسی خود سرنوشت تصمیم گرفته است در Nov. 3.

مغلوب ساختن پیشی جستن را درجه دو برد در مهم مذهبی آزادی موارد در روز چهارشنبه اما نبود او در خلق و خوی جشن پس از روز پنج شنبه در این تصمیم گیری.

"دادگاه در گذشته داده اند 'گسترده احترام'. اما من نه!" او در توئیتر خود نوشت. و: "در حال حاضر در دیوان عالی کشور به تاخیر حاکم است که آنها هرگز داده اند...برای رئیس جمهور دیگر."

ماه گذشته پس از دولت از دست داده IF مورد تهمت توئیتر خود نوشت: "آیا می توانید تصور کنید که دادگاه عالی نیست مثل من؟"

او به دنبال درخواست به پایگاه خود را حامیان شاید اشاره به یک آینده کمپین موضوع: "این وحشتناک & لحاظ سیاسی به اتهام تصمیم گیری های آینده از دیوان عالی کشور در حال انفجار تفنگ ساچمهای به چهره از مردم هستند که افتخار می کنیم به تماس خود خواهان یا محافظه کاران است. ما باید بیشتر قضات و یا ما را از دست ما 2nd. اصلاح & هر چیز دیگری. رای تهمت 2020!"

این حملات در دادگاه مشخص شده بازگشت برای مغلوب ساختن پیشی جستن به یک موضوع کلیدی در کمپین 2016.

چهار سال پیش روشن بود رئيس جمهور ورودی را پر کنید یک دیوان عالی کشور صندلی خالی سمت چپ توسط مرگ محافظه کار قاضی آنتونین اسکالیا و جمهوری برگزار شد و مجلس سنا را عدم برگزاری جلسات باراک اوباما نامزد, Merrick, حلقه گل قرار دادن. برای اطمینان با احتیاط و محافظه کاران تهمت گام بی سابقه ای از انتشار لیست قضات او گفت که او می خواهم به احتمال زیاد از را انتخاب کنید اگر رئيس جمهور انتخاب شد.

"اگر شما واقعا دوست دارم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما اگر شما نمی شما باید به رای من به هر حال. شما می دانید چرا ؟ قاضی دیوان عالی کشور گفت: در یک ماه جولای 2016 تجمع در Cedar Rapids, Iowa.

پس از انتخاب تهمت تحویل داده است.

او انتخاب محافظه کار قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh برای پر کردن کرسی های Scalia و آنتونی کندی که بازنشسته شد در سال 2018 است. انتخاب خود را, اما نه به معنای اتوماتیک برنده برای مغلوب ساختن پیشی جستن در دادگاه است که 5-4 محافظه کار اکثریت. DACA حکم 5-4 با قاضی جان رابرتز پیوستن به دادگاه لیبرال. در واکنش به حکم Gorsuch پیوست و با رابرتز و دادگاه لیبرالهای حاکم 6-3 برابر دولت.

در روز پنج شنبه Gorsuch و Kavanaugh پیوست اکثریت در هر دو مورد همراه با رابرتز و چهار لیبرال قضات. رابرتس نوشت: هر دو نظرات.

"قضات حکومت نه علیه او در واقع آن را به اتفاق آرا نظر کرد و گفت که این نیاز به رفتن به دادگاه منطقه و حتی به رسمیت شناخته شده است که رئیس جمهور یک کافی آرسنال از استدلال است که او می تواند" دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany ادعا کرد. هنوز هم او ایمان آوردند و از مغلوب ساختن پیشی جستن "طول می کشد موضوع را با نقطه ای که اکثر ساخته شده در مطلق ایمنی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن دیده است نتایج مختلفی در گذشته از نظر بیش از حد. در سال 2018 دادگاه محافظه کاران را تایید کرد رئیس جمهور, سفر بان کی مون. در سال گذشته رابرتز' با رای دادگاه لیبرال ها نگهداری می شود که دولت از قرار دادن یک بحث تابعیت سوال در سرشماری سال 2020.

کسانی که ضرر و زیان شدند حداقل در بخش با توجه به استراتژی های حقوقی که وکلا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او در آغوش دنبال تغییرات سریع و با استفاده از آنچه کارشناسان به نام ضعف استدلال حقوقی.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای جلب کنتراست با presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن و استوک شور و شوق در میان محافظه کاران اجتماعی که نقش اساسی در انتخاب رئیس جمهور چهار سال پیش است و با استفاده از شکست به استدلال می کنند که کار در شکل دهی مجدد دادگاه است فقط گرفتن آغاز شده است.

پس از گزش ایجاد می کنند ضرر و زیان در DACA و همجنسگرایان موارد تهمت ماه گذشته وعده داده شده به انتشار یک لیست جدید از "محافظه کار" قضات او را انتخاب کنید باید خالی جدید بوجود می آیند.

الیزابت Wydra رئیس جمهور لیبرال قانون اساسی پاسخگویی مرکز گفت که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از هر دو طرف باید تصمیم قضایی نامزد و دادگاه بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را به ویژه به دلیل در حالی که ریاست جمهوری به طول می انجامد و چهار یا هشت سال قضات نشستن برای چند دهه. و او با اشاره قضایی نامزدهای زمان در مفرد اهمیت در مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 به دلیل رای دهندگان جمهوری خواه ناراحت کننده با برخی از جنبه های دیگر نامزدی خود را.

"جمهوری خواه رای دهندگان متمرکز در دادگاه احتمالا بیش از رای دهندگان دموکرات اند. من فکر می کنم که ممکن است شروع به تغییر," او گفت:, و اضافه کرد که او معتقد است "ترقی خواهان شده اند کمی دیر به بازی" در تمرکز بر قضایی نامزد.

"با سقط جنین را به وضوح در تعادل من فکر می کنم ترقی خواهان واقعا بیدار شدن از خواب به اهمیت حیاتی دادگاه," او گفت:.

بایدن ماه پیش ساخته شده چیزی از یک وعده مرتبط با دیوان عالی کشور گفت که او می خواهم "مفتخر به انتصاب اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار" به دادگاه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب