مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور متهم اوباما و بایدن جاسوسی خود را به عنوان coronavirus پاسخ می آید آتش در فاکس نیوز مصاحبه

خبرگزاری گتی ایماژدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره متهم سابق باراک اوباما رئیس جمهور و جو بایدن از جاسوسی د

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399
خبرگزاری گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره متهم سابق باراک اوباما رئیس جمهور و جو بایدن از جاسوسی دولت او است که هرگز ثابت نشده است. رئیس جمهور ادعا کرد اگر او بودند به جلو و یک شیرین کاری مشابه و سپس او را به صورت "50 سال برای خیانت".

این می آید به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه تنظیم شده است به هوا. میزبان کریس والاس به چالش رئیس جمهور در coronavirus پاسخ با پخش کلیپ از او گفت: این ویروس که به زودی ناپدید می شوند. به دفاع از خود آقای ترامپ گفت که "حق در نهایت" در مورد ویروس رفتن دور. به ما رسیده 140,000 Covid-19 مرگ و میر در این آخر هفته.

این مصاحبه همچنین خطاب به آقای ترامپ تعهد به دفاع از مؤتلفه پرچم. او گفت: رادیو فردا میزبان پرچم بود نه یک نماد نژادپرستی اما در عوض راه را برای مردم به افتخار جنوبی.

در قسمت دیگری از مصاحبه رئیس جمهور تصمیم گرفت تا دوباره به مقایسه ذهنی خود را برای ریاست جمهوری خود را رقیب. او ادعا کرد آقای بایدن نمی تواند "رشته دو جمله" با هم و نمی خواهد بود قادر به انجام به خوبی در آزمون شناختی. آقای والاس آورده شناختی ارزیابی که رئیس جمهور صورت گرفت گفت: این سوال نیست بسیار سخت است.

"این همه اطلاعات نادرست" آقای ترامپ گفت. "از آنجا که بله چند سوال اول بسیار آسان است اما من شرط می بندم شما حتی نمی تواند پاسخ پنج پرسش است."

اعتراضات اوج در پورتلند پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مستقر ماموران فدرال به منطقه در تلاش برای آرام کردن خشونت است که فوران کرده است. دولت و مقامات محلی را مورد انتقاد رئیس جمهور هر چند با گفتن استقرار این "سربازان" بود "یک تهدید مستقیم به دموکراسی".

در یک صدای جیر جیر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از این وضعیت گفت دولت او مشغول به کار بود برای کمک به پورتلند آن صدمه دیده است نیست. "ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما است. اینها نه تنها معترضان این معامله واقعی," او نوشت.

مذاکرات بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره جمهوری خواهان انتظار می رود به افزایش در این هفته در مورد آینده coronavirus بسته محرک. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد علامت مراتع گفت: رئیس جمهور خواهد بود در دیدار با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی در این هفته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب