تهمت و تهدید به خودداری از کمک به 2 متحده بیش از گسترش رای گیری از طریق پست

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به توقف بودجه فدرال به میشیگان و نوادا بیش توزیع غیابی

توسط KETABKHOOOON در 1 خرداد 1399

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به توقف بودجه فدرال به میشیگان و نوادا بیش توزیع غیابی در این کشورها در میان مداوم شیوع کروناویروس است که در سمت چپ بیش از 90,000 آمریکایی مرده است.

"Breaking: میشیگان می فرستد غیابی به 7.7 میلیون نفر جلوتر از مقدماتی و کلی انتخابات" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه. من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!"

هر دو میشیگان و نوادا در نظر گرفته پتانسیل نوسان متحده در انتخابات ماه نوامبر.

رئیس جمهور به دنبال با یک صدای جیر جیر tagging اهل Vought مدیر اقدام ایالات متحده دفتر مدیریت و بودجه; مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد علامت مراتع و وزارت خزانه داری ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به توقف کمک های مالی صادر شد ساعت پس از سیل مجبور به تخلیه حدود 10 ، 000 نفر در مرکزی میشیگان. او مشخص نیست چه نوع از دولت فدرال کمک به او را متوقف خواهد کرد و یا استناد به یک مبنای قانونی برای این عمل است.

رئیس جمهور برنامه ریزی شده است برای دیدار فورد ونتیلاتور-کارخانه مونتاژ در میشیگان, Mich., در روز پنج شنبه.

در روز سه شنبه, میشیگان, وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون اعلام کرد برنامه ای برای ارسال برنامه به صورت غیابی به همه ثبت نام رای دهندگان در این ایالت پیش از آن انتخابات در ماه اوت و نوامبر است.

شده اند وجود دارد بیش از 50,000 تایید coronavirus موارد گزارش شده در میشیگان به تاریخ و بیش از 5 ، 000 مرگ و میر.

"توسط پستی برنامه ما را تضمین است که هیچ Michigander به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن" بنسون در بیانیه ای گفت. "رای گیری از طریق پست است که آسان و راحت و امن و مطمئن و هر رای دهنده در میشیگان حق دارد آن را انجام دهد."

تحت شرایط عادی این است که به رای دهندگان به درخواست یک غایب رای گیری که محدود به آن دسته از رای دهندگان که در حال سفر و یا موقت ساکن دور از محل اقامت معمول خود را. حدود یک سوم از ایالت ها نیاز به یک دلیل خاص برای رای دادن از طریق پست. بیش از نیمی از رای دهندگان اجازه می دهد به درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای بدون.

بنسون به سرعت در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر.

رئیس جمهور ساخته شده همان تهدید علیه, نوادا, دوباره, بالا بردن بدون شواهد شبح تقلب انتخابات.

"ایالت نوادا 'فکر می کند که آنها می توانند ارسال غیر قانونی رای از طریق پست رای ایجاد یک تقلب انتخابات سناریویی برای ایالتی و آمریکا" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "آنها نمی توانند! اگر آنها "من فکر می کنم" من می توانید نگه دارید تا بودجه به دولت است. اما شما نباید تقلب در انتخابات است."

نوادا ساخته شده است که خود ژوئن 9 خارجه مقدماتی تمام الکترونیکی انتخابات ارسال غیابی به ثبت نام رای دهندگان. به گزارش رویترز دولت مسئول رسمی انتخابات این است که یک جمهوری خواه است.

هیچ شواهدی وجود ندارد که رای گیری با ورقه رای بطور غیابی منجر به بیشتر رای دهندگان تقلب. مغلوب ساختن پیشی جستن خود رای غایب رای در فلوریدا اولیه در ماه مارس است. با این حال او همچنان به راه آهن در برابر عمل است.

در طول یک coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مخالف بود به پست الکترونیکی-در برگه های رای به دلیل "مردم تقلب."

"هیچ پست آراء آنها تقلب," او گفت:. "OK مردم تقلب. پست برگه های رای که یک چیز بسیار خطرناک برای این کشور هستند زیرا متقلب."

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر چهارشنبه در میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer خواسته شده بود در مورد تهمت را توییتی تهدید علیه دولت طرح های احتمالی.

"برای 10 هفته ما شده اند در میان مبارزه COVID-19," Whitmer گفت. "مردم این کشور بزرگ خود را انجام داده اند و ما را دیده اند ما شماره صاف. ما نه از جنگل است. اما آن را گرفته و بسیاری از فداکاری و از آن آسان نبوده است.

"در بالای این 100-رویداد سال ما 500 سال رویداد در یک سیل است که کاملا ویران کرد بسیاری از خانواده ها در بسیاری از جوامع" او ادامه داد. "برای دیدن توییتر امروز صبح به دیدن شعارهای مانند که بسیار مأیوس کننده است چون من فکر می کنم آن را برای اولین بار به شما نشان می دهد که وجود دارد شاید عدم درک از آنچه که دولت انجام شد. او گفت: ما در حال رفتن به برنامه های کاربردی ایمیل و نه رای."

مدت کوتاهی پس از Whitmer صحبت تهمت صادر یکی دیگر از صدای جیر جیر که تصحیح غلط اما تصریح کرد تهدید به توقف بودجه فدرال.

Whitmer افزود: "ما باید سیاست را از این بحران حاضر و به یاد داشته باشید ما همه آمریکایی ها. همه ما در حال مبارزه برای زندگی ما در اینجا و برای اقتصاد ما. و همه ما به این حق است."

اخبار یاهو خبرنگار جان Ward, کمک, گزارش

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • نظر سنجی جدید نشان می دهد مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در ایران پایگاه

  • Coronavirus شده است تا سال 2020 انتخابات یک طوفان کامل برای رای دادن حقوق دعاوی

  • بایدن انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای مصرف هیدروکسی کلروکین: 'مرد بیا!'

  • افرادی که در پشت coronavirus اجتماعی فاصله تظاهرات?

  • Coronavirus spawns جدید تئوری های توطئهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب