مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال 'افزایش' از صدها نفر از ماموران فدرال به شهرستانها

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به ارسال "خروش" از فدرال نیروهای امنیتی به شهرهای آمریکا در سرکوب

توسط KETABKHOOOON در 3 مرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به ارسال "خروش" از فدرال نیروهای امنیتی به شهرهای آمریکا در سرکوب و جنایت.

شیکاگو و دو دیگر دموکراتیک-اجرای شهرستانها هستند که هدفمند در حزب جمهوری خواه رئیس جمهور حرکت در میان افزایش خشونت است.

اما فدرال استقرار در پورتلند اورگان در میان جریان ناآرامی را مورد بحث بوده است. شهردار این شهرستان بود در میان آن پاره-گاز کشته در یک اعتراض.

نظم و قانون تبدیل به یک کلید تخته از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در انتخابات مجدد در ماه نوامبر.

پس از مرگ در 25 ماه مه گزارشی جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا, شده اند وجود دارد تظاهرات - گاهی اوقات نزولی به عمران اختلال در نمرات از شهرهای آمریکا.

در پورتلند که تاکنون بیش از 50 روز از تظاهرات شهردار تد ویلر بود اشک تانک توسط ماموران فدرال در حالی که حضور در این شهر اعتراض خود در شب چهارشنبه.

صحبت به نیویورک تایمز خبرنگار از حزب دموکرات گفت: اشک-کشتار با گاز بود "فاحش افراطی" توسط ماموران فدرال و که او تا به حال دیده می شود "چیزی که باعث این واکنش".

"این است که یک د-تشدید استراتژی این تخت از جنگ شهری" آقای ویلر گفت. دیگر مقامات محلی باید به طور مشابه مورد انتقاد رئیس جمهور تاکتیک و گفت که تشدید تنش ها در این شهر است.

در ضمن خشونت اسلحه دارای مشخصی در مناطق شهری از جمله شهر نیویورک فیلادلفیا و لس آنجلس و شیکاگو و میلواکی.

آنچه که در عمل از افسانه ؟

این عملیات اعلام شده توسط رئیس جمهور تهمت است که پس از چهار سال از پسر افسانه Taliferro که به ضرب گلوله کشته شد مرده در حالی که خواب در خانه اش در شهر کانزاس در ماه ژوئن. مادر پسر پیوست رئیس جمهور در روز چهارشنبه اعلام خواهد شد.

این عملیات را ببینید عوامل از FBI خدمات مارشال و دیگر آژانس های فدرال کار با اجرای قانون محلی با توجه به وزارت دادگستری ایالات متحده.

آقای ترامپ - که نظر سنجی شماره شده اند افتادن میان coronavirus-فلج ما اقتصاد گفت: "این داد و بیداد خشونت شوک وجدان ملت ما."

  • آیا تهمت حق ارسال در فدرال نیروهای ؟

  • در تصاویر: پورتلند "دیوار مادران'

  • مغلوب ساختن پیشی جستن را سرکوب پورتلند تظاهرات توضیح داد

رئیس جمهور که متهم به دموکرات بودن ضعیف در جرم گفت: "در هفته های اخیر شده است وجود دارد و رادیکال جنبش برای دفاع از بین بردن و حل ما ادارات پلیس."

او مقصر این برای "تکان دهنده انفجار حوادث قتل, قتل و جرایم خشونت". او افزود: "این خونریزی به پایان خواهد رسید."

Graph showing how President Trump is doing in the polls
نمودار نشان میدهد که چگونه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است در نظر سنجی

دادستان کل آمریکا ویلیام بار بود که با آقای ترامپ گفت: آنها فرستاده بود حدود 200 ماموران فدرال به کانزاس سیتی ، آنها ارسال خواهد "قابل مقایسه" شماره شیکاگو و حدود 35 نفر دیگر به Albuquerque, New Mexico.

آقای Barr گفت: ماموران درگیر می شود در "کلاسیک مبارزه با جرم و جنایت" بر خلاف استقرار Department of Homeland Security عوامل که فرستاده شد به "دفاع در برابر شورش و اوباش خشونت" در پورتلند.

با این حال پلیس در آمریکا است که مسئولیت متحده و فرمانداران و مقامات محلی باید در برابر استقرار ماموران فدرال.

اورگان فرماندار کیت قهوه ای است و آن را به نام "آشکار سوء استفاده از قدرت" و شهردار تد ویلر "حمله به دموکراسی ما."

شهردار شیکاگو لری Lightfoot روز سه شنبه گفت: "ما ضمن استقبال از مشارکت واقعی اما ما خوش آمدید دیکتاتوری است."

آنچه در جریان است در آن شهرستانها ؟

در پورتلند تظاهرات برگزار شده است و هر شب پس از فلوید مرگ است. در روزهای اخیر تظاهرات که به درگیری با ماموران فدرال فرستاده شده در اوایل این ماه به شهرستان به گارد دادگاه.

عوامل بوده است متهم به رانندگی در بینام و وسایل نقلیه اطراف اورگان بزرگترین شهر در حالی که با پوشیدن لباس نظامی خستگی و خودسرانه بازداشت یک تعداد انگشت شماری از تظاهرکنندگان.

در آخرین حادثه در شیکاگو حداقل 14 نفر به ضرب گلوله در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه در یک باند مظنون مرتبط با حمله.

  • چهارده عزاداران در شیکاگو funeral home

این شهر دیده است و 34 درصد بیشتر قتل نسبت به سال گذشته با توجه به Chicago Sun-Times.

یک 2018 FBI بررسی نشان داد که نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز در آلبوکرک شد 3.7 برابر میانگین ملی است. نرخ قتل و تجاوز به عنف بودند بیش از دو برابر میانگین ملی است که در سال.

کانزاس سیتی در ضمن در مسیر به سابقه ترین قتل تا کنون در سال 2020 با توجه به کانزاس سیتی استار.

دفاع از مداخله فدرال آمريکا روز دوشنبه رئیس جمهور تهمت و سرزنش خشونت در آن دموکرات-کنترل شهرستانها به این واقعیت است که آنها "همه اجرا واقعا با چپ رادیکال".

مبارزه با جرم و جنایت و یا در فیلیپین?

تجزیه و تحلیل توسط تارا McKelvey کانزاس, شهرستان

بسیاری از مردم در شهر کانزاس می گویند رئیس جمهور طرح است نه آنچه که از این محل نیاز دارد. کانزاس سیتی خم دموکراتیک و بسیاری از آنها مخالف رئیس جمهور سیاست و جسم خود را تهاجمی قانون نظم و دستور.

به طور سنتی مبارزه با جرم و جنایت برنامه های محبوب هستند در طول مبارزات انتخاباتی و منتقدان از رئیس جمهور می گویند این طرح به کارگردانی او را محافظه کار و حامیان در قلب روستایی نسبت به کسانی که زندگی در شهر کانزاس و سایر مناطق شهری است.

آقای ترامپ منتقدان می گویند این طرح واقعا در تلاش برای مبارزه با جرم و جنایت شهری این ادعا آن است که به سادگی یک راه به طبل شور و شوق در میان رئیس جمهور پایگاه هواداران قبل از انتخابات.

چرا جرم و جنایت خونتان?

عدالت کیفری کارشناسان توجه داشته باشید که موج جرم و جنایت زده و در وسط یک coronavirus بیماری همه گیر است که در طلیعه بیکاری توده.

پلیس اجرایی تحقیقات در فروم و اجرای قانون غیر انتفاعی گفت: ABC News که یکی از عوامل پشت سربازان ارتش شد حوزه های قضایی مختلف اعطای آزادی های اولیه به زندانیان برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در زندان است.

پلیس شهر نیویورک را سرزنش سنبله وجود دارد در یک وثیقه اصلاحات قانون که نیاز به قضات برای آزادی متهمان در انتظار محاکمه در جرائم جدی.

اقامت در خانه سفارشات را ساخته اند آن را دشوار است برای افسران به انجام رسانی در جامعه در حالی که فلوید را کشته است سوخت بی اعتمادی نسبت به اجرای قانون در این زمینه به آنها خدمت می کنند می گویند عدالت کیفری ،

NYPD رئیس ترنس موناهان گفت: خصومت نسبت به افسران او بیش از چند ماه گذشته تا به حال جسارت برخی از افرادی که معتقد بودند "که پلیس نمی تواند انجام دهد هر چیزی دیگر".

نیز وجود دارد یک پیشنهاد است که برخی از اجرای قانون می تواند در نظر گرفتن یک گام به عقب در نا امیدی بر ضد پلیس و بس.

به گزارش ایسنا اعضای شیکاگو پلیس اتحادیه به تازگی تشویق افسران در یک پیام متنی به داوطلب برای اضافه کاری برای محدود کردن بازداشت و به تماس در بیمار را از یک نقطه به نقطه شهر هال مورد نیاز برای اجرای قانون است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب